Įkraunama...
Įkraunama...

Kur fotografuotis Kaune gamtoje?

Labuska, gal gali konkrečiau???
T.y, kur tos pavėsinės?
Ar netoli prie jachtklubo ar prie vienuolyno?
Kurioje vietoje žinai tas pavėsines?
Atsakyti
QUOTE(rrrxxx @ 2006 04 26, 15:55)
Labuska, gal gali konkrečiau???
T.y, kur tos pavėsinės?
Ar netoli prie jachtklubo ar prie vienuolyno?
Kurioje vietoje žinai tas pavėsines?



Tos pavesines prie pacio Jachtklubo. Netoli kelio.
Kur yra tokia kavine jachtklube, tai paskukus ne link ten , kur supynes, bet i kita puse-kaire, paeiti truputi, ten kur laivai ant asfalto buna ziema,tada praeini pro tvora ir tada is kart matosi keli mediniai namukai su stogu-pavesines.
Tikiuosi kazka supratai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumėnė @ 2006 04 23, 11:18)
Galima. Ir su mašinom įvažiuot leidžia. Visam pulkui 50lt. Už fotkinimą mokėt nereikia mirksiukas.gif



Labukas,

Norėjau paklausti, ar čia šiųmetinės žinios? mes praeitais metais kai mes tuokiamės tai ir panašiai mokėjom, ta prasme, susitarėm už tiek prie tų nepagrindinių vartų, bet ar kas realiai žino kaip yra šiais metais? nes mūsų draugai tuokiasi šį savaitgalį, užsisakė jie ten sodybą, tai juos iš karto perspėjo, kad nuo šių metų nauja tvarka, per ta "užkulisinį" įvažiavimą nebeleidžia atseit važiuoti. o ir taip įvažiavimas pabrangęs suaugusiems lyg tais po 10 Lt. už lengvąją mašiną po 20, už autobusėlį po 40 Lt. Ar tai tiesa, ir ar tikrai nebeina susitarti pigiau?gal kas jau turi šių metų praktikos?
Atsakyti
QUOTE(zuika/puika @ 2006 05 04, 17:06)
Labukas,

Norėjau paklausti, ar čia šiųmetinės žinios? mes praeitais metais kai mes tuokiamės tai ir panašiai mokėjom, ta prasme, susitarėm už tiek prie tų nepagrindinių vartų, bet ar kas realiai žino kaip yra šiais metais? nes mūsų draugai tuokiasi šį savaitgalį, užsisakė jie ten sodybą, tai juos iš karto perspėjo, kad nuo šių metų nauja tvarka, per ta "užkulisinį" įvažiavimą nebeleidžia atseit važiuoti. o ir taip įvažiavimas pabrangęs suaugusiems lyg tais po 10 Lt. už lengvąją mašiną po 20, už autobusėlį po 40 Lt. Ar tai tiesa, ir ar tikrai nebeina susitarti pigiau?gal kas jau turi šių metų praktikos?



Vat taip ir man sake kai as skambinau ir klausinejau kas ten ir uz kiek
Atsakyti
doh.gif Tikrai nuo šiemet nauja tvarka doh.gif ka tik susisiekiau su muziejum tai galiu ir jums dabar kainoraštį tikslų pasakyt mirksiukas.gif
Jei norit su sodyba tai mokama: 50lt už valandą + kiekvienam žmogui 10lt + už kiekvieną transporto priemonę atskirai 25lt lengvoji mašina, už mikro autobusa ar limuziną 40lt+ už kiekvieną kamerą ir fotoaparatą 10lt.
va kokia daili sumytė gaunasi. Siaubas doh.gif jau nežino už ka ir kiek lupti g.gif

Papildyta:
ir dar, jei norite sodybos reik išanksto užsisakyt tel 861802516 ponia Vida.
O jei šiaip, be sodybos tai be 50lt, o visą kitą jau išvardinta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LABUSKA @ 2006 04 27, 13:29)
Tos pavesines prie pacio Jachtklubo. Netoli kelio.
Kur yra tokia kavine jachtklube, tai paskukus ne link ten , kur supynes, bet i kita puse-kaire, paeiti truputi, ten kur laivai ant asfalto buna ziema,tada praeini pro tvora ir tada is kart matosi keli mediniai namukai su stogu-pavesines.
Tikiuosi kazka supratai 4u.gif



del fotografavimosi graziose vietose smile.gif nuosirdus patarimas nuvaziuoti i norima vietele priespaskutini savaitgali ir paziureti kokia liaudis ir kiek tos liaudies renkasi, nes pvz. jachtklube pilna zmoniu kai grazus oras, ir pavesines ir supynes, viskas uzimta tiek jaunimelio tiek seimu su vaikais, kartais ten tikrai per anksta rolleyes.gif
ta pati teko girdeti ir apie Apuokynes bei Bebrynes poilsevietes...
Atsakyti
QUOTE(AsIrTu @ 2006 04 01, 18:34)
Parašyk asmeninę žinutė T L ir paklausk mirksiukas.gif Arba, dar geriau, paskambink. Tikrai buvo paminėtas jo telefonas....


Labai teisinga pastaba smile.gif Turint noro - susirasti mano telefoną yra labiau negu paprasta. Ir vargu, ar kas nors geriau už mane patį žino kokios mano paslaugų kainos ir gali apie jas papasakoti smile.gif Bet, jeigu iš kalbos išėjo - vargu, ar kas nors geriau už mane patį žino ir apie tai, kuriom dienom aš užimtas ar laisvas.

QUOTE(AsIrTu @ 2006 04 01, 18:34)
Tik manau, kad jau šiems metams jis gali būti užimtas g.gif .


Va va, negąsdinkit ir nebaidykit man klientų - nes po tokios "reklamos" man bijos skambinti ne tik tos, kieno vestuvės bus šiemet, bet ir tos, kuriom iki vestuvių dar liko 11 menesių smile.gif Gal geriau jau jos man pačios paskambintų, paklaustų ir sužinotų ne gandus. Jeigu rimtai - tie gandai ir mitas, kad geras fotografas užimtas visiems metams į priekį, peraugantys į masinę paniką ir "nekilnojamo turto kainų burbulą" darosi jau rimta problema. Kai žmogus ieško gero fotografo, o paskambinti ir paklausti nemato prasmės, nes iki vestuvių likę mažiau negu metai - tai vargu ar kam nors nuo to geriau. Mitas tas atsiranda dėl to, kad 9/10 besiruošiančių vestuvėms, jas kažkodėl nori surengti rugpjūčio mėnesį. Ir norint užsisakyti fotografą rugpjūčio mėnesiui - ieškoti jo reiktų tikrai prieš pusmetį. Kas pradeda jo ieškoti balandžio pabaigoj - natūralu, kad neberanda. Tada kyla panika, kuri gąsdina ir tas, kurios laisvai dar galėtų susirasti gerą fotografą, nors jom iki vestuvių likę ir žymiai mažiau laiko. Balandžio pabaigoj daugiau šansų rasti fotografą vestuvėms gegužės mėnesį, negu rugpjūčio. Šnekėjau su kitais kolegom, tikrai gerais fotografais - situacija panaši, visi rugpjūčio šeštadienius buvo "pardavę" jau kovo mėnesį, bet pas visus yra po vieną-kitą laisvą savaitgalį visais kitais mėnesiais, nuo gegužės iki gruodžio. Apie penktadienius jau nešneku.

QUOTE(AsIrTu @ 2006 04 01, 18:34)
Bet pabandyti pasidomėti - visada verta  mirksiukas.gif


Tiesa 100%, nes jeigu nieko nedaryti - tai pats fotografas iš dangaus nenukris. O dabar forume - jau pastebiu kartais jaunasias, kurios sėdi gilioj nevilty nuleidusios rankas ir dejuoja kad nėr laisvų fotografų ar operatorių, nes GIRDĖJO kad visi užimti, ir nieko nebedaro kad jį susirasti, tik gąsdina kitas. Na, visko būna, gal būtent jums ims ir nukris koks fotografas - pats aš esu vos neiškritęs iš skrendančio malūnsparnio, nes labai įsijaučiau į darbą ir nepastebėjau sėdėdamas ant kėdės vidury praviros pagrindinių įlipimo durų angos, kad netvarkoj diržo, kuriuo esu prisisegęs, sagtis. Bet tai jeigu ir nukris - vargu, ar dar bus tinkamas vestuvių fotografavimui. Geriau jau paskambinti, o ne laukti dovanų iš likimo smile.gif

Tomas
Atsakyti
sakykit, o kaip situacija su Kauno botanikos sodu? kokie ten ikainiai? kiek zinau, ten irgi buna be galo daug jaunuju, bet ar labai trukdo vieni kitiems? nes mes atsilaisvinsim po visu ceremoniju tik apie penkta valanda, tai ar apie 6 valanda dar ten daug zmoniu buna?
oi, kiek daug klausimu, bet sitoje srityje mano zinios nulines ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Deire @ 2006 05 05, 15:09)
sakykit, o kaip situacija su Kauno botanikos sodu? kokie ten ikainiai? kiek zinau, ten irgi buna be galo daug jaunuju, bet ar labai trukdo vieni kitiems? nes mes atsilaisvinsim po visu ceremoniju tik apie penkta valanda, tai ar apie 6 valanda dar ten daug zmoniu buna?
oi, kiek daug klausimu, bet sitoje srityje mano zinios nulines  ax.gif


porų buna nemažai, bet vietos ten tikrai daug ir netenka stumdytis užpakaliukais.
tel pasiteiravimui: 390033

Atsakyti
dekui smile.gif pabandysiu pasiskambinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deire @ 2006 05 05, 14:09)
sakykit, o kaip situacija su Kauno botanikos sodu? kokie ten ikainiai? kiek zinau, ten irgi buna be galo daug jaunuju, bet ar labai trukdo vieni kitiems? nes mes atsilaisvinsim po visu ceremoniju tik apie penkta valanda, tai ar apie 6 valanda dar ten daug zmoniu buna?
oi, kiek daug klausimu, bet sitoje srityje mano zinios nulines  ax.gif



Mes buvom nuvaziave i botanikos soda. Tai vestuvininkam 40lt ir viskas, daugiau uz nieka moketi nereikia.
Dar klausem ar daug vestuviu vasara atvaziuoja, tai sake liepos menesi tai mazdaug i diena po 10vestuviu buna
Atsakyti
QUOTE(LABUSKA @ 2006 05 05, 16:12)
Mes buvom nuvaziave i botanikos soda. Tai vestuvininkam 40lt ir viskas, daugiau uz nieka moketi nereikia.
Dar klausem ar daug vestuviu vasara atvaziuoja, tai sake liepos menesi tai mazdaug i diena po 10vestuviu buna

o as visai pradedu gundytis vaziuoti i botanikos soda..na aisku lauke fotografuotis..ten visai grazu..
be to paziurejau i siu metu 2006 metu nuotaku registracija - niekas nesituokia birzelio 2 diena...na zinau kad cia ne visos nuotakos ateina, bet ir pagal tai galima sprest kad ta diena nebus daug tuokianciuosiu!
na jei ne raudondvario parkas su dvaru tai gL botanikos sodas gal prie panemunes tilto...

apziuresim viska savaitele pries vestuves!
Atsakyti