Įkraunama...
Įkraunama...

Ar verta drastishkai nutraukti maitinima krutimi?

maniškėms  buvo taip pat  ;)
Atsakyti
wink.gif Pieno dar kuri laika buvo, bet didelio diskomforto nejauciau - siek tieek maziau skysciu pageriau, ir nunyko savaime per savaite ar kelias.

Del dantuku: gal ir sutapimas, bet manajai irgi baisus "buteliuko" kariesas ishsivyste. Belieka spelioti - ar nuo maitinimo, ar siaip nuo saldumynu  ???
Atsakyti
Neteko girdėti, kad ilgas maitinimas krūtimi turėtų neigiamos įtakos vakui (psichologine prasme). Maitinimo krūtimi metu vaikas gauna ne tik maistą, bet ir saugumą, nusiraminimą. Gal teko pastebėti, kad vyresni vaikai, nebemaitinami krūtimi, glaudžia galvą prie mamos krūtinės, įsikniaubia, kai blogai jaučiasi.
Ilgas maitinimas krūtimi nėra siejamas su vaiko ir motinos psichologine priklausomybe, kuri galėtų turėti neigiamų pasekmių vaikui. Maitinimas krūtimi padeda kurti saugiai prieraišius vaiko- motinos santykius, kurie yra sveikos asmenybės pagrindas.
Man atrodo, kad drąsiai galima maitinti krūtimi, kol to nori vaikas ir jo mama.
Atsakyti
Labai aciu visiems uz atsakymus ir patarimus

vat apziurejau mazutes dantukus ir kagi - virsutiniu dantuku vidineje puseje rudos demes..nors valome su sterimaro pasta kiekviena vakara ir ryte su vandenuku;
ar jusiskiams irgi taip prasidejo?
gal parekomenduotumete gera vaiku stomatologa?
Atsakyti
Hubba, man atrodo gal nauja tema atidaryk, nes cia visai ne psichologinis klausimas.
Atsakyti
patingejau smile.gif
Atsakyti
Metodai su tepliojimu atrodo veiksmingi, bet... man jie labai drastiški. Juk jei pupsikui 2 m., galima su juo susitarti. Kaip mes - padarėme ate ir viskas.
O Hubbos leliukas, manau, įžūlokas - pats laikas įvesti taisyklėlių... Visų pirma, kad mamą reikia gerbti! Žinoma, skanu,malonu, bet jei nenori miegoti, tinka ir pakaitalas - karvės pienas, mišinukas ar pan. Pasirauko ir sutinka. Jei žinos, kad gauna tiek kartų per dieną, o ne nusiurbinėja kada nusitaikęs, lelius irgi gerai jausis.
Dėl naktinio valgymo turbūt irgi galima įvesti taisykles, bet man nelabai išeina. Kai dantys dygsta ar temperatūra, tai net ir nesistengiu (taip ir vobla galima tapti ???). O jei porą kartų per dieną gauna, tai aš už maitinimą kad ir iki 2-2.5, kol mamos nenukamuos :-X
Atsakyti
jooo naglumo siuo klausimu maniskei netruksta smile.gif) pati pasiseiminkauja is kurio valgyt smile.gif bet va beda ant dantuku vidines puses demes matosi kazkokios - teks varyt pas stomatogola ir jei pasitvirtins su pienuko valgymu baigta.. deja  :(
Atsakyti
Nemanau, kad tos demes - nuo pienuko... mamytes pienas vaiko dantukams neturetu kenkti. Del stomatologo - mano dukriushkai patikdavo gydytoja Ramanauskiene Zhalgirio stomatologineje poliklinikoje.
O mergyte jau nemazha ir gali pabandyt su ja susitarti, kad taves netampytu, kada jai norisi pienuko, o koki jusu susitarta zhenkla parodytu. Zhodzhiu, kad nestatytu mamos i nemalonia situacija :-)
Atsakyti
sveikos mamos patarkite kaip man elgtis noriu jau nutraukti pienuka nes yyra butinybe.nebeduodu jau 2 paras bet jis vis kaupiasi krutine pilneja.Ar su kokiais vaistais nutraukt?ar su kokiom arbatom?ar pats dingt?kaip man ji nutraukt?
Atsakyti
QUOTE(eweliukas @ 2007 08 23, 22:27)
sveikos mamos patarkite kaip man elgtis noriu jau nutraukti pienuka nes yyra butinybe.nebeduodu jau 2 paras bet jis vis kaupiasi krutine pilneja.Ar su kokiais vaistais nutraukt?ar su kokiom arbatom?ar pats dingt?kaip man ji nutraukt?



yra kazkokiu vaistu - reiktu kreiptis i savo ginekologe. Bet as tai nusiraukinejau rankomis .. po kokiu triju dienu pieno pradejo maziau gamintis......bent jau krutine neskaudejo.
Atsakyti
QUOTE(ausmare @ 2007 08 24, 03:56)
yra kazkokiu vaistu - reiktu kreiptis i savo ginekologe. Bet as tai nusiraukinejau rankomis .. po kokiu triju dienu pieno pradejo maziau gamintis......bent jau krutine neskaudejo.

as trecia para neduodu tai viena krutine tuscia beveik o kita kaista guzi darosi...bet pamasazuoju ir gerai. sake mamaos kad kopusta det ant krutines ir metu gert kad greiciau pieno neliktu
Atsakyti