Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jau ruošiatės gimsiančio vaikelio maitinimui?

Mūsų visuomenėje įprasta sakyti: „išėjo į motinystės atostogas“... Tačiau neapsirikite, nusiteikdamos tik poilsiui. Iš tikrųjų motinystė yra labai rimtas, žmonijai tikriausiai pats svarbiausias, ir ne visada lengvas darbas. Taigi jį reikės atlikti gerai.

Gegužės mėnesį paskaitose „Naujagimio ir kūdikio maitinimas“ susitikime:
GARGŽDUOSE MAŽEIKIUOSE RASEINIUOSE SKUODE ŠILALĖJE
KLAIPĖDOJE
Atsakyti
Birželį paskaitose „Naujagimio ir kūdikio maitinimas“ susitikime:

PLUNGĖJE:
* * *
ŠILUTĖJE:
* * *
PALANGOJE:
* * *
JURBARKE:
* * *
KLAIPĖDOJE:
* * *
Daugiau apie PASKAITAS
Atsakyti
O Vilniuje nebus nemokamos paskaitėlės?
Atsakyti
QUOTE(sirdeleAkk @ 2015 06 15, 12:03)
O Vilniuje nebus nemokamos paskaitėlės?

Miela sirdeleAK,
aš vienas visur nespėčiau. Tad šefuoju vakarinę Lietuvą, kuri aplink mane, o žindymo konsultantų čia nedaug. Vilniuje jų daaaug daugiau...

Liepą su mamytėmis ir tėveliais susitiksime:

KLAIPĖDOJE ir GARGŽDUOSE
Daugiau apie paskaitas
Atsakyti
Rugsėjį susitiksime:

KLAIPĖDOJE, KELMĖJE, SKUODE, ŠILUTĖJE ir PALANGOJE:
* * *
Atsakyti
Gaila šios temos ankščiau nepamačiau ir praleidau rugsėjo paskaitas, lauksiu spalio biggrin.gif

Ruošiuosi psichologiškai pati maitinti, bet ir info renku, tikrai su pirmu vaiku buvo sunku ir tikrai mažai žinojau, dabar bandysiu būti labiau pasikausčius.
Atsakyti
Universalioji sėkmės formulė = NORIU+ŽINAU+GALIU
Apie tai ir pasikalbėsime susitikę spalį:

GARGŽDUOSE, RASEINIUOSE, KLAIPĖDOJE, KRETINGOJE, TELŠIUOSE
* * *
daugiau apie paskaitas
Atsakyti
Aciu Gerb. Gydytojau, kad sulauzete stereotipus apie maitinima ir irodete, jog maitingi gali kiekviena! Si tema puikiai paruose mane maitinimo issukiams ir sekmingai tesiau savo pareiga iki beveik dvieju metuku.
Aciu aciu aciu. Be siu ziniu tai nebutu pavyke. O zinios dar nestumo metu, ikvepe pasitikejimo. Sakiau visiems : "As galiu! As maitinsiu!". Ir ka. Net itikinau artimuosius, kurie veliau, mano zodziais mane drasino smile.gif

Aciu!
Atsakyti
Miela WannaBeWithYou , man džiugu sužinoti apie Jūsų sėkmę thumbup.gif

O lapkritį bus ir “premjera”- pirmą kartą susitiksime su KAUNO rajono mamytėmis ir tėveliais:
KLAIPĖDOJE, JURBARKE ir KAUNO RAJONE: GARLIAVOJE
* * *
Visos NEMOKAMAI>> daugiau apie paskaitas
Atsakyti
Gruodžio mėnesį[/b] paskaitose „Naujagimio ir kūdikio maitinimas“ susitiksime:

PALANGOJE:
* * *
KAUNO rajone >> GARLIAVOJE:
* * *
PLUNGĖJE:
* * *
KLAIPĖDOJE:
Atsakyti
QUOTE(jovitelius @ 2014 03 08, 21:31)
O AS VISISKAI NETURIU NORO MAITINTI.. ir nesuprantu kitu mamu kaip ju noras ten belekiek metu ,kuo ilgiau ismaitinti..nors pacios bijo to labiau nei gimdymo.,. Nesakau kategoriskai kad nemaitinsiu pagimdzius , bet jai man tai kels nemaloniu pojucio,nereikalingu skausmu,nervu ar dar kokiu nepatogumu nesiruosiu saves plesyti..


Visiskai pritariu,nereikia to paverst panaceja.Daug pavyzdziu aplink mane kai drauges ir giminaites maitino iki 2 m ir ka?tie vaikai stebuklingi kazkokie nei tie kuriuos mama maitino menesi?kam sekasi valio sveikinu,kam nesiseka nesiplesykit ir juolab nekentekit.Pati kiek galejau verkdama is skausmo maitinau-nemanau kad tokia mamos busena gera mazyliui.Kas liecia ligas tai butent tu draugiu ilgai maitinti vaikai serga zymiai labiau nei pvz maniskis.Savaite darzely dvi namie tad velgi vienareiksmiskai teigti kad ilgas maitinimas yra stebuklas nera teisinga
Atsakyti
QUOTE(Ievuli @ 2015 11 30, 16:20)
<...>kam sekasi valio sveikinu,kam nesiseka nesiplesykit ir juolab nekentekit.Pati kiek galejau verkdama is skausmo maitinau-nemanau kad tokia mamos busena gera mazyliui.<...>

Miela Ievuli,
kūdikio žindymas nėra loterija, kai nieko daugiau nedarę, o tik nusipirkę pigiausią bilietą, žmonės tikisi aklos sėkmės, kuri jiems sušluos kitų, tokių pat aklos sėkmės laukiančiųjų, pinigėlius. Žindymas yra toks nuostabus dalykas, kaip ir gero/mėgstamo darbo su geru uždarbiu gavimas už sąžiningai išmoktą profesiją. Žmogus norėjo (jam patiko toji profesija, nes jis domėjosi ir sužinojo ją esant įdomia ir naudinga), stengėsi (atidžiai mokėsi) ir pasinaudojęs galimybe (gerai dirbs tą darbą ir gerai uždirbs) neturės pagiežingai verkti, kad būtent jam nesiseka. Štai Jums ir universalioji sėkmės formulė – noriu, žinau, galiu. Matote: tarp „noriu“ ir „galiu“ yra ŽINAU. Be šitos tarpinės grandies – žinių – norai lieka akli ir, patekę į rizikingas galimybės, gali pavirsti skausmingai pralošta loterija. Taigi galimybėms reikia ruoštis iš anksto. Juk žindymas prasidės tuojau po vaikelio gimimo!

Todėl ir Jus maloniai kviečiu
į paskaitą „Naujagimio ir kūdikio maitinimas“
Artimiausiu metu susitikime:

KELMĖJE, KAUNE, KLAIPĖDOJE, KURŠĖNUOSE, TELŠIUOSE:
* * *
Visos NEMOKAMOS, daugiau apie paskaitas >> NAUJAGIMIO IR KŪDIKIO MAITINIMAS
Atsakyti