Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jau ruošiatės gimsiančio vaikelio maitinimui?

QUOTE(HappyAngel @ 2014 02 02, 11:23)
Ai, tai čia reikia suprasti, kad ilgai žindyti (taip, kaip rekomenduoja PSO) yra visi be išimties nevykėliai mamyčiukai, o tie, kuriuos motinos per prievartą nuo savęs stūmė anksti nujunkydamos arba išvis nemaitindamos - šaunuoliai? Gali būti, nesiginčysiu. Jūs juk geriausiai viską žinot.

PSO rekomenduoja žindyti iki 6 mėn, vėliau vaikas palaipsniu turi būti pervedamas ant kitokio maisto - tai turi būti daroma iki dviejų metų amžiaus. Kaip ir sakiau - iš esmės, ne mano daržas, ne mano pupos. Jei "vaikas nori" -žindyk jį nors ir iki pilnametystės biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciccio: 02 vasario 2014 - 13:19
QUOTE(Pingvinukas @ 2014 02 01, 04:00)

Nei vienas vaikas neturėjo anemijos, imunitetas stiprus, serga tikrai ne daug. Judrūs, linksmi vaikai  4u.gif  Auga be antibiotikų  mirksiukas.gif


NA kas liecia ligas ir maitinima MP tai drisiu papriestarauti,manau kad tai mitas.
Vyresnele maitinau MP iki 3 men ( db jai 10 m, ir tikrai neserga, imunitetas stiprus, antibus gal per 10m gerusi 2 kartus)
Viduriniaja maitinau MP 1m ir 3 men ( db jai 3.5 metuku ir istisai serga, tik nueina i darzeli ir prisigaudo visas kiek imanoma ligu, imunitetas silpnas)

Ir man maitinti vaika MP kaip pagrindini maisto saltini MP tai jau sorry , kazkas truputi ne taip. As suprantu jei nori ilgiau maitinti, bet jau 4 metai tai... doh.gif

O bet to meile ir siluma galima juk rodyti ir kitaip, ne tik kaip MP maitinimu.
Atsakyti
QUOTE(lamur03 @ 2014 02 02, 15:35)
NA kas liecia ligas ir maitinima MP tai drisiu papriestarauti,manau kad tai mitas.


Mitas vien todėl, kad jums taip nebuvo? smile.gif Vaiko sveikata priklauso nuo begalės dalykų, aišku kad vien mp negarantuoja, jog vaikas visai nesirgs. Klausimas yra kaip ir kiek sirgs. Imunitetą lemia daugybę dalykų - ir nėštumas, ir grūdinimas, ir bereikalinis antibiotikų vartojimas ir t.t. galima vardint ir vardint. Ir jei dauguma veiksnių susiklostė taip, kad imunitetas yra silpnas, mp jo nepadarys stipriu, bet tikrai padės vaikui greičiau ir lengviau sveikti. Nereikia didelių mokslų, kad tai suprastum nors kiek pasinagrinėjęs mamos pieno sudėtį. Kai kurių elementų tiesiog neįmanoma sukurti dirbtinai.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2014 02 02, 09:34)
tuos poreikius tiek vaikas, tiek mama jau gali patenkinti ir be papo burnoje.


zinote, taip, galima pvz. ikisti ciulptuka? taip, kaip suauge gali myletis patys su savimi, be partnerio...
Atsakyti
QUOTE(Cikityta @ 2014 02 03, 13:22)
zinote, taip, galima pvz. ikisti ciulptuka? taip, kaip suauge gali myletis patys su savimi, be partnerio...

na, tu kišk "soskę", o man labiau patinka apkabinti ir pamyluoti.
Atsakyti
Manau MP tik didziulis mitas, nei manes, nei seses
mamavisiskai nemaitino ir per 30 gyvenimo metu niekuo nesirgom, neturim nei seimos gydytojo, nezinom ka reiskia virusai ir pan.. Todel ir pati nesiruosiu maitint,toks jau mano pasirinkimas
Atsakyti
Jei ne tokie "mitai" nei žmonių, nei apskritai jokių žinduolių tiesiog nebūtų smile.gif Kartais visai verta pažvelgti plačiau...
Atsakyti
QUOTE(LatinaLa @ 2014 02 04, 03:17)
Manau MP tik didziulis mitas, nei manes, nei seses
mamavisiskai nemaitino ir per 30 gyvenimo metu niekuo nesirgom, neturim nei seimos gydytojo, nezinom ka reiskia virusai ir pan.. Todel ir pati nesiruosiu maitint,toks jau mano pasirinkimas

g.gif Tai begalė mokslinių tyrimų, patvirtinančių MP naudą ne tik vaikui, bet ir motinai, yra nesąmonė, nes jūsų patirtis to nepatvirtina? Tokia logika vadovaujantis, rūkymas nekenkia, nes mano rūkantis senelis yra virš 80 metų ir dar gyvena be jokio plaučių vėžio. Net mišinukų reklamose galite išgirsti, kad motinos pienas yra geriausia, nors tiesa yra ta, kad mišinukai yra blogesni nei motinos pienas. Jie yra alternatyva, jie yra ekstra atvejui. Pasirinkimas yra jūsų ir tiktai jūsų, ir nereikia niekam teisintis dėl jo, juo labiau neigti plačiai pripažintus faktus, nekeliančius abejonių jokiam apsišvietusiam tuo klausimu žmogui smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(LatinaLa @ 2014 02 04, 04:17)
Manau MP tik didziulis mitas, nei manes, nei seses
mamavisiskai nemaitino ir per 30 gyvenimo metu niekuo nesirgom, neturim nei seimos gydytojo, nezinom ka reiskia virusai ir pan.. Todel ir pati nesiruosiu maitint,toks jau mano pasirinkimas

iš vieno kraštutinumo į kitą pulti irgi nereikia
Atsakyti
http://www.ibtimes.c...al-trial-514032 rašo, kad priešvėžiniai vaistai motinos pieno pagrindu šiuo metu yra klinikiniuose tyrimuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2014 01 30, 16:27)
Aš ruošiuosi ateinančio vaikelio žindymui. Turiu Kazimiero Vitkausko knygą, su malonumu ją vėl skaitysiu  wub.gif

Nors turiu nemažai patirties (dukrą maitinau iki 1 metų 8 mėn. vyresnįjį sūnų iki 3 metų ir 1 mėn., o mažąjį iki 3 metų 7 mėnesių) bet turiu ir klausimą K. Vitkauskui.

Mažąjį sūnų kažkur nuo 2 metų maitinau tik iš vienos krūties (nes iš kitos pienas mažėjo ir dingo), noriu paklausti gydytojo, ką daryti, kad tai nepasikartotų  ax.gif

Miela Pingvinukas,

taip tikriausiai atsitiko todėl, kad (1) nesate mama-diktatorė (2) nesate labai racionali “pieno tiekėja” blush2.gif
O ir Jūsų vaikas, matyt, atsigimė į savo mamą (o gal ir tėtį), todėl nėra labai racionalus vartotojas. Jis nesupranta, jog taikydamasis prisiglausti kaskart prie tos vienos, jam labiau patikusios, krūties, jis neišsaugos pieno gamybos ir antrojoje… doh.gif
Taigi, jeigu norėsite, kad ši tradicija nesikartotų, turėsite persiorientuoti >> tapti racionalia ir valdinga schmoll.gif

* * *
Vasarį susitiksime su Gargždų ir Klaipėdos nėštukėmis
Atsakyti
Ačiū, daktare wub.gif

Kaip pasisekė Garžgždų ir Klaipėdos nestuke.gif
Atsakyti