Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jau ruošiatės gimsiančio vaikelio maitinimui?

Sveiki, reikia pagalbos, nebezinau ka daryti , dukrytei dar nera nei 2 men pradejo trukti pieno krutine daviau daznai bet ji rekia pasidavem davem vaikui misinuko , nutraukus pamaciau kad vos 60 ml is abieju pritraukiu, o mazyle per karta 120 ml suvalgo, jau kelios dienos pienuko mazeja net traukiant dukryte krutines nebeima schmoll.gif Begalo norejau maitinti pati bet nei as neemiau kruties nei vyras sad.gif bet mano mamyte mane ismaitino iki metuku nutraukdama pieneli .... kaip padidinti pienelio gamyba bent pritaukus maitinti? traukiu daznai bet nepastebiu kad daugetu dar tik 5 dienos gal daugiau laiko reikia? dabar dukryte per diena gauna 4 kartus mano pienelio ir deja 2 kartus misinuko verysad.gif labai liudna bet nezinau ka daryti sad.gif
ir paskaitas lankiau ir knyga kelis kartus skaiciau deja verysad.gif pirma men sekesi gerai mazyle net 1 kg priaugo taip dziaugiausi ir kazkas nutiko pienuko sumazejo nors ir valgau ir geriu ir ilsiuosi doh.gif Labai nuosirdziai noriu maitinti savo mazyle 4u.gif
Atsakyti
Paskaitose ir knygoje turėjot sužinoti, kad nutrauktas pienas jo kiekio neparodo... O iš ko nusprendėt, kad trūksta pienelio?

O atsisako žįsti iš krūtų turbūt dėl duoto buteliuko...
Atsakyti
QUOTE(pukuotukas @ 2013 09 06, 17:33)
dabar dukryte per diena gauna 4 kartus mano pienelio ir deja 2 kartus misinuko  verysad.gif  labai liudna bet nezinau ka daryti sad.gif
ir paskaitas lankiau ir knyga kelis kartus skaiciau deja  verysad.gif  pirma men sekesi gerai mazyle net 1 kg priaugo taip dziaugiausi ir kazkas nutiko pienuko sumazejo nors ir valgau ir geriu ir ilsiuosi  doh.gif  Labai nuosirdziai noriu maitinti savo mazyle 4u.gif

Valgo tik šešis kartus per parą? Ar ir pirmą mėnesį, kai priaugo tikrai gerai taip retai žįsdavo? Jei pirmą mėnesį pieno tikrai pakako, vargu, ar pas jus yra "pieno nepakankamumas". Manau, kad išsprendus buteliuko/krūties neėmimo problemą viskas susitvarkys, tik svarbu žindyt kuo dažniau.
Atsakyti
Taip valgo 6 kartus pirma men iki 7 nedaugiau kartu. Zinau , kad neparodo viso pienelio kiekio nutraukiant , bet mazyle is abieju istrauksi pieneli dar verkdavo matosi , kad vaikelis nedavalge g.gif o dabar pridejus prie kruties net nebando zysti iskarto verkia blink.gif daeinam iki isterijos net melinuoja schmoll.gif atvargus vos ne valanda abi nuo asaru slapios , vaiko man sirdis neleidzia kankinti tiek ... galvoju gal su rankom iseitu daugiau pritraukti bet nemoku nerandu kaip tai daryti, turiu avent elektrini pientrauki na bet lasai to pieno tebega verysad.gif pradedu prarasti vilti jau angel_sadangel.gif
Atsakyti
Vilties tikrai nepraraskit, reikia aiškaus veiksmų plano ir kuo greičiau. Susisiekit su žindymo konsultate, viena yra Klaipėdoje. Tiesiog jūsų mažylė įprato gerti iš buteliuko, todėl nenori imti krūties. O vaiko verksmas tikrai nebūtinai pienuko trūkumą reiškia. Apie trūkumą reikėtų spręsti tik iš svorio augimo ir šlapimo kiekio.
Atsakyti
Aciu bandysiu kreiptis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(devuška @ 2013 09 05, 16:33)
tai cezaris man ir taip bus. Ta operacija būtų po kurios man tas pienas gali dingti ir vaistus reiktų vartot ir panašiai. Vakar Daunoravičius sakė, kad iškart po gimdymo niekas operuot nenori nes sunkiau gyja žaizdos dėl hormonų. Mna dovana būtų išimtas metalo gabalas iš po šonkaulių

Miela devuška,
net jeigu dėl tam tikrų Jūsų gydytojo nurodytų priežasčių Jūs negalėsite žindyti vaikelio kažkiek laiko prieš ir/arba po operacijos, tai dar nereiškia, jog vėliau, sugijus žaizdoms, Jūs greta džiaugsmo dėl šonkaulių išlaisvinimo nuo metalo, negalėtumėte džiaugtis ir žindymo dovanomis. Moters organizmas sugeba ATNAUJINTI PIENO GAMYBĄ praėjus savaitei, dviem ar net mėnesiams. Apie tai detaliau galite paskaityti ir knygoje "Kūdikio žindymas" p.261-271.

* * *
Mielas PLUNGIŠKES į nemokamą paskaitą apie naujagimio ir kūdikio maitinimą kviečiame rugsėjo 10 d 17:30 val. PLUNGĖS rajono visuomenės sveikatos biure
J.Tumo-Vaižganto g. 93-2 (ligoninės teritorijoje)
Registruotis prašome telefonu 8 448 52034 arba el. paštu :jaunimas@plungesvsb.lt
Atsakyti
Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,

Labai prašau padėkite... unsure.gif Visą laiką buvau mažakrūtė. Pagimdžiau vaikelį ir pienuko labai daug atsirado, krūtis patrigubėjo. Be to aš dar tik 6 diena po gimdymo. Speneliai labai maži ir vaikelis taisyklingai neapžioja, todėl žindau su antspeniu. Ir puikiai sekasi. Bet vat labai krūtinė išsitempusi, tiesiog persprogusi, jaučiu diskomfortą. Kol kūdikis žinda viena krūti iš kitos bėga tiesiog srovele pienas, tada palengvėja, nuslūgsta tempimas. Taip pat užtenka tiesiog pasilenkus pabūti ir iš krūtų laša pienas. Bet kol kūdikėlis miega jau kita krūtis vėl baisiaisiai išsitempia, kaip gūzas. Norėjau pasiklausti ar derėtų kaip nors pieną nutraukti? ir kada tai daryti? ar prieš žindymą? ar po žindymo? bet tada bijau, kad dar daugiau pieno pradės gamintis... doh.gif o gal kai žindo kūdikėlis duoti ir iš vienos krūties ir iš kitos pažįsti? Dabar vieną kartą žindau iš vienos, kitą kartą iš kitos. Žodžiu esu pasimetusi unsure.gif
Atsakyti
Šešios dienos po gimdymo dar labai mažai, dar tik reguliuojasi pienelio gamyba ir viskas, ką išvardinote, yra normalu 4u.gif Nusitraukti tikrai nereikia, nes bus dar sunkiau, nebent, jei jau labai tempia, o vaikelis dar nenori valgyti, galima nusitraukti kelis lašus, kad praeitų diskomfortas.
Atsakyti
Normalu viskas wink.gif as antraja jau virs metuku maitinu ir vis dar kartais is kitos puses bega kol is pirmos maitinu biggrin.gif man tempima padejo sumazint siltas dusas. ismasazuodavau krutine, siek tiek nubegdavo, atleisdavo ; gal jums pades wink.gif jei nera laiko ar galimybes dusui, bandykit siltus kompresus. ilgo ir sekmingo maitinimo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AgnessBelle: 13 rugsėjo 2013 - 16:29
QUOTE(Justesea @ 2013 09 13, 15:58)
Šešios dienos po gimdymo dar labai mažai, dar tik reguliuojasi pienelio gamyba ir viskas, ką išvardinote, yra normalu 4u.gif Nusitraukti tikrai nereikia, nes bus dar sunkiau, nebent, jei jau labai tempia, o vaikelis dar nenori valgyti, galima nusitraukti kelis lašus, kad praeitų diskomfortas.



QUOTE(AgnessBelle @ 2013 09 13, 17:24)
Normalu viskas wink.gif as antraja jau virs metuku maitinu ir vis dar kartais is kitos puses bega kol is pirmos maitinu biggrin.gif man tempima padejo sumazint siltas dusas. ismasazuodavau krutine, siek tiek nubegdavo, atleisdavo ; gal jums pades wink.gif jei nera laiko ar galimybes dusui, bandykit siltus kompresus. ilgo ir sekmingo maitinimo  4u.gif


Labai ačiūūūūū merginos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
kaip tik vonioje buvau ir su šiltu vandeniu ploviau krūtinę ir pastebėjau, kad toje smarkiai pritvinkusioje krūtyje, dalis spenelio kaip ir užsikimšę baltu sluoksniu. Ploviau toliau su šiltu vandeniu, kad suminkštėtų ir iškrapščiau tą baltą kamštį. Po to pažindžiau kūdikėlį iš tos krūties, tai tempimas kol kas nuslūgo. Ar čia gali būti dėl to užsikimšimo? nuo ko jis atsiranda? gal dažniau reikia krūtinę plauti profilaktiškai? dabar kai dar viskas man čia nauja, tai spenelių dažnai neplaudavau, nes jautroki dar, tai vis palikdavau pienuko lašeliu įtrintus. Ar čia kažkas kito? unsure.gif prisimenu kažką apie tai skaičiau toje knygoje - "Nepakaičiamas kaip motinos meilė", bet dabar niekur nerandu kur yra.... doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smiltele99: 13 rugsėjo 2013 - 17:26