Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jau ruošiatės gimsiančio vaikelio maitinimui?

Šią knygą įsigijau likus savaitei iki gimdymo, man ji labai padėjo suvokti kas yra žindymas tiek man tiek vaikiukui,nekalbant jau apie naudą mums abiems.....o prieš tai informacijos prisiskaičiau - prisiklausiau iš visur ir visokios....džiaugiuosi,kad atradau šią knygą, nes patikėkit mielosios,perskaičius drąsos tikrai įgavau, tik pagimdžius pareikalavau kūdikio,naktį vaikiukas nevalgė,verkė - adaptacija sunki - priešpienio nepakako,vaikelis numetė šiek tiek svorio,nes atnešus mišinuko jo nedaviau, kad nustotų verkt žinduką liepė duot,atsakiau griežtai ne.... Reikėjo stiprybės ir daug ryžto nepalūšt,vis siūlyt vaikiukui ir siūlyt krūtį visą bemiegę naktį,na ir ryte pradėjo matyt gamintis daugiau priešpienuko,svoris pradėjo kilti ir jau 5ąją dieną turiu tiek pieno,kad galėčiau dar keletui naujagimių pasiūlyt smile.gif MAMYTĖS,JEI NUSITEIKĖT MAITINTI,TAI SU TA MINTIM IR LAUKIT VAIKELIO,JAM GIMUS NEPALŪŠKIT IŠ NUOVARGIO IR NEVILTIES KAD NEVALGO T.T.....SIŪLYKIT SIŪLYKIT SIŪLYKIT VAIKIUKUI KUO DAŽNIAU PATRAUKTI NORS PO TRUPUTĮ.....

Taigi, vos tik kas stveriu knygą ir ieškau tam momentui reikalingos informacijos. SUPER KNYGA. Be jos matyt dabar vaikiukas būtų mišiniais primaitintas.....
Ačiū Jums,Kazimierai,kad išleidot tokią knygą!
Atsakyti
QUOTE(dilila @ 2012 05 08, 13:10)
Šią knygą įsigijau likus savaitei iki gimdymo, man ji labai padėjo suvokti kas yra žindymas tiek man tiek vaikiukui,nekalbant jau apie naudą mums abiems.....o prieš tai informacijos prisiskaičiau - prisiklausiau iš visur ir visokios....džiaugiuosi,kad atradau šią knygą, nes patikėkit mielosios,perskaičius drąsos tikrai įgavau, tik pagimdžius pareikalavau kūdikio,naktį vaikiukas nevalgė,verkė - adaptacija sunki - priešpienio nepakako,vaikelis numetė šiek tiek svorio,nes atnešus mišinuko jo nedaviau, kad nustotų verkt žinduką liepė duot,atsakiau griežtai ne.... Reikėjo stiprybės ir daug ryžto nepalūšt,vis siūlyt vaikiukui ir siūlyt krūtį visą bemiegę naktį,na ir ryte pradėjo matyt gamintis daugiau priešpienuko,svoris pradėjo kilti ir jau 5ąją dieną turiu tiek pieno,kad galėčiau dar keletui naujagimių pasiūlyt smile.gif MAMYTĖS,JEI NUSITEIKĖT MAITINTI,TAI SU TA MINTIM IR LAUKIT VAIKELIO,JAM GIMUS NEPALŪŠKIT IŠ NUOVARGIO IR NEVILTIES KAD NEVALGO T.T.....SIŪLYKIT SIŪLYKIT SIŪLYKIT VAIKIUKUI KUO DAŽNIAU PATRAUKTI NORS PO TRUPUTĮ.....

Taigi, vos tik kas stveriu knygą ir ieškau tam momentui reikalingos informacijos. SUPER KNYGA. Be jos matyt dabar vaikiukas būtų mišiniais primaitintas.....
Ačiū Jums,Kazimierai,kad išleidot tokią knygą!

Šaunuole tu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(septynios @ 2012 05 05, 11:37)
žinoma, jei moteris turi kas ją apšokinėja - galima žindyti ir labai ilgai. bet man tekdavo būti vienai, tvarkytis vienai.

Auginu pametinukus. Berniukui 1,5mėn, mergaitei 2mėn. Žindau abu. Pagalbininkų, apart vyro, kuris daug dirba, neturiu. Bet, kad kurią dieną bučiau buvus nevalgius - nėra buvę rolleyes.gif Mano abu vaikai - žvaigždės su charakteriais, visą dieną dūzgia ir reikalauja dėmesio. Beje, žindžiau ir visą nėštumą. Ir nenusialinau. Keista, kai moterys sako, kad žindymas jas nualina fiziškai. Realiai nesu to mačius. Psichologiškai - taip, gali būti, bet fiziškai.. Keista.. 4u.gif
Ir aš tikrai manau, kad mišinukas yra BLOGIS blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Valaura @ 2012 05 08, 12:30)
Mano abu vaikai - žvaigždės su charakteriais, visą dieną dūzgia ir reikalauja dėmesio. Beje, žindžiau ir visą nėštumą. Ir nenusialinau. Keista, kai moterys sako, kad žindymas jas nualina fiziškai. Realiai nesu to mačius. Psichologiškai - taip, gali būti, bet fiziškai.. Keista.. 4u.gif
Ir aš tikrai manau, kad mišinukas yra BLOGIS blush2.gif  4u.gif



as irgi dabar per nestuma zindau sunu, bet zinai, sirdis pradejo streikuoti, hemoglobinas per menesi nuo 136 iki 105 nukrito, priezastys gali buti ivairios, bet kas paneigs, kad zindymas nera papildomas veiksnys silpti...
tad as nezinau, ar tikrai tas zindymas ilgas ar tandeminis tinka visoms... g.gif

tad tai, kas pacios nevargina, nereiskia, kad ir kitai mamytei tinka. As uz ilga zindyma, bet ir uz sveika bei laiminga mama 4u.gif

misinukai yra blogis tada, kai galedama zindyti, mama to atsisako savanaudiskai verysad.gif

Atsakyti
Žindymas tikrai nesekina motinos. Gamta viską apgalvojus mirksiukas.gif Aišku, mama turi tinkamai maitintis, netūrėti žalingų įpročių. Tai seniausiai įrodyta ir nebereikia išradinėt dviračio. Visur svarbiausia yra NORAS. Kai žmogus nori jis ieško galimybių, kai nenori - priežasčių ax.gif 4u.gif
Nesu nei išsskirtinė, nei labai geros sveikatos - tiesiog labai labai noriu kuo ilgiau žindyti savo vaikus. Ir žindysiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Valaura @ 2012 05 13, 10:16)
Žindymas tikrai nesekina motinos. Gamta viską apgalvojus mirksiukas.gif  Aišku, mama turi tinkamai maitintis, netūrėti žalingų įpročių. Tai seniausiai įrodyta ir nebereikia išradinėt dviračio. Visur svarbiausia yra NORAS. Kai žmogus nori jis ieško galimybių, kai nenori - priežasčių ax.gif  4u.gif
Nesu nei išsskirtinė, nei labai geros sveikatos - tiesiog labai labai noriu kuo ilgiau žindyti savo vaikus. Ir žindysiu thumbup.gif



jus dar salyginai trumpai zindote mirksiukas.gif , tad nebukite kategoriska del sekinimo ir nebukite kategoriska kitoms mamoms, turincioms kitokia zindymo patirti. O juo labiau del maitinimo nestumo metu - ne visoms tai tinka, neklaidinkite kitu..

is principo su jumis sutinku, tad linkiu jums sekmes ir kad jusu tiesos jums paciai visada pasitvirtintu 4u.gif

sekmes jums 4u.gif

ir kitoms mamytems - esamoms ir busimoms - sekmes pradedant zindyti ir kantrybes laike!! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2012 05 15, 14:51)
jus dar salyginai trumpai zindote  mirksiukas.gif ,

Atsakymą rašiau Septynioms, už ją žindau jau ilgiau, o ir žindymo sąlygos ekstremalesnės biggrin.gif
QUOTE(RitaRazi @ 2012 05 15, 14:51)
O juo labiau del maitinimo nestumo metu - ne visoms tai tinka, neklaidinkite kitu..



Vitkausko straipsnis Tandeminio žindymo ir žindymo nėštumo metu tema mirksiukas.gif http://www.zindyk.lt/?p=547
Pasidomėkit plačiau, jei domina rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valaura: 15 gegužės 2012 - 13:04
Sveikutes dar karteli!!!! Jungiuosi vel prie jusu, tik sikart jau po gimdymo, pries tai rasiau dar budama nescia su visokiom baimem blush2.gif taigi viena DIDELE BAIME dingo, kaip kad gerb.gydytojas rase, net ir su santykinai mazomis krutimis maitinti galima! Pas mane ju beveik nera, taciau pieno upeliais thumbup.gif tfiu tfiu tfiu..... Taciau dar kolkas negaliu pasakyt, kad man zindymas lengva ir vien malonumas! Pirma, nuo pat pradziu kad ir kaip stengiausi, kad vaikutis apziotu placiai, taciau nepavyko, likau su nugrauztais speneliais ir dideliu skausmu doh.gif labai jau maza ta burnyte naujagymiu, kad ir kaip stengies, bet neissizioja schmoll.gif taciau nepasidaviau, vistiek bandziau zindyt toliau sukandus dantis, pradzioj kol ''issisiurbdavo'' man asaros tekedavo nuo speneliu skausmo doh.gif taip prasikankinom 2-3 savaites, speneliai uzgijo, burnyte paaugo, db lig ir gerai apzioja, taciau vis tiek reik lb stebet kai valgo nes ima ir pagriebia speneli besimuistydamas. Antra, dienos metu ypac daznai valgo besimuistydamas (matyt del diegliuku, nes tik sugurguliuoja pilve, iskart paleidzia kruti ir rekia) ir todel kol pavalgo uztrunka 1-1,5h doh.gif Trecia, numinga tik kokiam pusvalandziui ir tai nesiojamas (matyt vel del diegliuku), todel prabudes praso valgyt, taip valgom kas 0,5-1h visa diena:oh Ir ketvirta, kol kas gyvenu tik miegamajyje, ant spinteles termosas arbatos ir sausainiai, nes ner kaip i virtuve dazniausiai nueit, taip pat dar nei kur toleliau nuo namu iseisi, nei ka!
Reziume, dar kol kas ''nekaifuoju'' nuo zindymo, taciau vis yra viltis, kad cia tik pirmais menesiai taip ir tie degliukai kai praeis valgis normaliai smile.gif Taip pat susireguliuos pieno gamyba, nes db jo ryskiai per daug, tad po maitinimu (ne visu) nusitraukineju, nes maziukas nevisada isvalgo ir krutis lieka dar pilna, uzciupiu sukietejimus. Kadangi bijau visokiu pieno sastoviu ir mastitu, todel nusitraukineju kol suminksteja nors kiek mirksiukas.gif
va taip ir gyvenam mes blink.gif



Atsakyti
QUOTE(mozarella&pica @ 2012 05 15, 17:46)
Reziume, dar kol kas ''nekaifuoju'' nuo zindymo, taciau vis yra viltis, kad cia tik pirmais menesiai taip ir tie degliukai kai praeis valgis normaliai smile.gif Taip pat susireguliuos pieno gamyba, nes db jo ryskiai per daug, tad po maitinimu (ne visu) nusitraukineju, nes maziukas nevisada isvalgo ir krutis lieka dar pilna, uzciupiu sukietejimus. Kadangi bijau visokiu pieno sastoviu ir mastitu, todel nusitraukineju kol suminksteja nors kiek mirksiukas.gif
va taip ir gyvenam mes blink.gif



sveikinimai sekmingai zindant!!! 4u.gif 4u.gif viskas bus kuo toliau, tuo geriau 4u.gif
Diegliai tikrai praeis, o ir pieno gamyba susireguliuos, tik nepersistenkit su nutraukinejimu, nes tada dar labiau tas pienas gaminsis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mozarella&pica @ 2012 05 15, 17:46)
va taip ir gyvenam mes blink.gif


Aš irgi taip gyvenau pirmus mėnesius ir iš pradžių galvojau, nu kas per nesąmonė, o paskui vieną dieną tiesiog atėjo suvokimas, kad taip turi būti, kad viskas čia gerai, kad mano vaikeliui tai labai svarbus laikotarpis gyvenime ir jis yra laikinas. Ir nuo tada nustojau gailėtis savęs ir ėmiau mėgautis kiekviena mūsų akimirka tam visiškam artume wub.gif

Sėkmės jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2012 05 17, 16:49)
Aš irgi taip gyvenau pirmus mėnesius ir iš pradžių galvojau, nu kas per nesąmonė, o paskui vieną dieną tiesiog atėjo suvokimas, kad taip turi būti, kad viskas čia gerai, kad mano vaikeliui tai labai svarbus laikotarpis gyvenime ir jis yra laikinas. Ir nuo tada nustojau gailėtis savęs ir ėmiau mėgautis kiekviena mūsų akimirka tam visiškam artume wub.gif

Sėkmės jums 4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2012 05 16, 23:09)
sveikinimai sekmingai zindant!!!  4u.gif  4u.gif viskas bus kuo toliau, tuo geriau  4u.gif
Diegliai tikrai praeis, o ir pieno gamyba susireguliuos, tik nepersistenkit su nutraukinejimu, nes tada dar labiau tas pienas gaminsis  smile.gif

Dekui uz palaikyma ax.gif Su ta mintim, kad kuo toliau, tuo viskas bus paprasciau ir lengviau, eisim i prieki ir lauksim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dilila @ 2012 05 08, 13:10)


Taigi, vos tik kas stveriu knygą ir ieškau tam momentui reikalingos informacijos. SUPER KNYGA. Be jos matyt dabar vaikiukas būtų mišiniais primaitintas.....
Ačiū Jums,Kazimierai,kad išleidot tokią knygą!

Pritariu- superinė knyga,labai man padėjo,ir suteikė pasitikėjimo ir svarbiausia tikėjimo,kad norint sėkmingai maitinti vaikelį kuo ilgiau,reikia tik noro,atsipalaiduoti ir leisti vaikeliui pačiam reguliuotis savo režimą kiek dažnai ir po kiek valgyti thumbup.gif 4u.gif
Mano vaikelis gimė labai didelis,ir man sesutės ligoninėj nedavė ramybės su tais mišinukais,atseit didelis vaikas,neprivalgys,duokit mišinukų,bet kadangi buvau perskaičius knygą,tvirtai tikėjau,kad viskas gerai ir taip ir turi būti,kad pati gamta viska sureguliuos,tai mišinukų nedaviau,pienuko vėliau atsirado tiek kiek reikia thumbup.gif
Atsakyti