Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jau ruošiatės gimsiančio vaikelio maitinimui?

Noriu padekoti gyd. Kazimierui uz tikrai nuostabia knyga "Nepakeiciamas kaip motinos meile" ir gausybe straipsniu bei atsakymu i mamu klausimus del kudikiu zindymo. Radau juose daug naudingos informacijos, kuri paciai pravercia auginant vaikuti. Aciu Jums labai smile.gif
Atsakyti
Nuo vakar vakaro nebemaitinu dukros. Kaip dabar sumazinti pieno gamyba kai laukiuosi, ar ji pati po truputi mazes?
Atsakyti
QUOTE(*Boluzyte* @ 2011 11 27, 15:37)
Laba diena,

Dukrai jau du metai, bet vis niekaip manes nenori paleisti, naktimis vis ima kruty. Laukiuosi antrojo vaikelio. Norejau paklausti - ar mazes, dings pienas per nestuma man? Ar sumazes tik jo gamyba?

Miela Boluzyte,
pagal gamtą, taigi natūralią moters prigimtį, svarbiausia nėštumo „strategija“ yra naujos gyvybės išsaugojimas ir užauginimas motinos kūne bei pasiruošimas jos maitinimui po gimimo. O naujagimiui reikės ne bet kokio maisto, bet labai ypatingo – priešpienio!
Tas pasiruošimas neįvyksta per dieną, jis pradedamas jau gerokai iš anksto.
Laipsniški pasikeitimai, subrendusį pieną galop paversiantys priešpieniu, prasideda vidutiniškai maždaug tarp ketvirto ir penkto mėnesio. Gali būti, jog kažkada Jūsų vyresnėlis pastebės skirtumą, nes ims keistis pieno skonis, ir pieno mamos krūtyse gaminsis mažiau. Vieniems žindomiems vaikams tas skonio pasikeitimas (pienas pasidaro truputį sūresnis) nepatinka ir dėl to gali patys nusijunkyti. Kiti, atrodo, to nepastebi ir toliau žinda kaip įpratę.
Atsakyti
QUOTE(*Boluzyte* @ 2011 12 01, 23:26)
Nuo vakar vakaro nebemaitinu dukros. Kaip dabar sumazinti pieno gamyba kai laukiuosi, ar ji pati po truputi mazes?

Miela Boluzyte,
jeigu atsitiko taip, jog nustojote žindyti, nes Jūsų dukrelė pati nebenori glaustis prie mamytės krūties, o krūtyse vis dar gaminasi daug pieno, tam, kad krūtyse dėl pieno sąstovio nesidarytų tokios komplikacijos kaip pabrinkimas su tinimu, guzai ar net uždegimas – mastitas, patarčiau iš kūdikio žindymui įprastu laiku pasiruošusios prisipildžiusios krūties kaskart šiek tiek pieno ištraukti dirbtinai (rankomis ar pientraukiu), tačiau nedaug, tik tiek kad išvengtumėte užitęsusio pieno sąstovio, ir taip palaipsniui mažėtų tolimenė pieno gamyba.
Tačiau jeigu galimybę prisiglausti i iš to prisiglaudimo dar labai norinčio mažo vaiko atėmėte valinga, tai šitam aš, aišku, nepritariu.
Atsakyti
Nesiruošiu, nes pati maitint neketinu. Duosiu mišinuką.
Atsakyti
Laba diena,

Turiu 12 dienu leliuka... Nezinau ar tai normalu, taciau ji visa laika nori "kaboti" ant krutines... Rami buna tik nakti... Nuo 12 nakties iki 8 ryto... Pavalgo uzmiega, tada pakeliu ja 3 nakties, tada apie puse 7... O kai prasideda rytas, ji nenori nei miegoti, nei budrauti... Valgo po 10minuciu ir uzmiega, pakelti neina, bandziau ir kojytes masazuoti ir nurengti, ir pakutenti... Veikia tik padejimas, ta pacia akimirka pradeda verkti... ir taip visa diena... jei miega, miega tik ant ranku trumpai, lovyteje miega tik nakti... gal ji neprivalgo, valgydama po 10minuciu... nors buna, kad valgo ir ilgiau, bet visvien visada nori papulio... Kartais jau net nebetveriu ir verkiu kartu su ja, nes nezinau, kas jai daros, kaip paaiskinti jos toki elgesi? Vakarais ypac buna irzli ir verksminga, nepabuna nei teciui nei man ant ranku kalbinama... reikia tik kruties... Gal jus galit ka patarti...
Atsakyti
QUOTE(rrutele @ 2011 12 05, 15:12)
Laba diena,
Turiu 12 dienu leliuka... Nezinau ar tai normalu, taciau ji visa laika nori "kaboti" ant krutines... Rami buna tik nakti... Nuo 12 nakties iki 8 ryto... Pavalgo uzmiega, tada pakeliu ja 3 nakties, tada apie puse 7... O kai prasideda rytas, ji nenori nei miegoti, nei budrauti... Valgo po 10minuciu ir uzmiega, pakelti neina, bandziau ir kojytes masazuoti ir nurengti, ir pakutenti... Veikia tik padejimas, ta pacia akimirka pradeda verkti... ir taip visa diena... jei miega, miega tik ant ranku trumpai, lovyteje miega tik nakti... gal ji neprivalgo, valgydama po 10minuciu... nors buna, kad valgo ir ilgiau, bet visvien visada nori papulio... Kartais jau net nebetveriu ir verkiu kartu su ja, nes nezinau, kas jai daros, kaip paaiskinti jos toki elgesi? Vakarais ypac buna irzli ir verksminga, nepabuna nei teciui nei man ant ranku kalbinama... reikia tik kruties... Gal jus galit ka patarti...


Stebėk, kiek priauga svorio, šiaip tavoji labai dar mažytė yra, nesusireguliavęs dar pas ją rėžimas. Gal pilvuką pučia? Ar bandei nusitraukti pieną ir duoti ne iš krūties?
Na, aš asmeniškai, jei būčiau tokioj situacijoj kaip tu, tikrai duočiau mišinuką ir nesukčiau galvos sau. Nulinčiuos dabar mane už tai natūralistės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rrutele @ 2011 12 05, 15:12)
Laba diena,

Turiu 12 dienu leliuka... Nezinau ar tai normalu, taciau ji visa laika nori "kaboti" ant krutines... Rami buna tik nakti... Nuo 12 nakties iki 8 ryto... Pavalgo uzmiega, tada pakeliu ja 3 nakties, tada apie puse 7... O kai prasideda rytas, ji nenori nei miegoti, nei budrauti... Valgo po 10minuciu ir uzmiega, pakelti neina, bandziau ir kojytes masazuoti ir nurengti, ir pakutenti... Veikia tik padejimas, ta pacia akimirka pradeda verkti... ir taip visa diena... jei miega, miega tik ant ranku trumpai, lovyteje miega tik nakti... gal ji neprivalgo, valgydama po 10minuciu... nors buna, kad valgo ir ilgiau, bet visvien visada nori papulio... Kartais jau net nebetveriu ir verkiu kartu su ja, nes nezinau, kas jai daros, kaip paaiskinti jos toki elgesi? Vakarais ypac buna irzli ir verksminga, nepabuna nei teciui nei man ant ranku kalbinama... reikia tik kruties... Gal jus galit ka patarti...

tavo mergyte dar labai mazyte,tas tavo snekinimas tikrai jai nieko nereiskia,tokie muzuciai turi daugiausia laiko miegoti,pirmiausia tai jokiu tavo asaru,tu nervuojies ir mazute tuo paciu nerami,maitink atsigulus taip atsipalaiduosi ir lengviau tekes pienelis , lengvai sukamaisiai judesiais glostyk pilveli,taip padesi skrandukui virskinti,ir jei pucia pilveli taip pasisalins dujos,jei valgydama uzmiega,lai miega istrauk kruti ir palik ramybeje,tokiame amziuje dar buna ju virskinimo sistema nesusireguliavus ir pieno gamyba taip pat nera normali,gerk daug skysciu ir ilsekis jokiu stresu ,su laiku viskas susinormalizuos
mano sunelis iki menesio amziaus valge kas 2 valandas visa para,jokiu nakties pewrtrauku nebuvo,maitinau atsigulus,jis uzmikdavo ir as nusnausdavau,jei miego nenoredavau tai koki zurnala paskaitydavau,ir niekada nereikejo jo ant ranku tampyti,spedavau seimai valgyti padaryti ir i lauka iseiti
Atsakyti
QUOTE(rrutele @ 2011 12 05, 15:12)
Laba diena,

Turiu 12 dienu leliuka... Nezinau ar tai normalu, taciau ji visa laika nori "kaboti" ant krutines... Rami buna tik nakti... Nuo 12 nakties iki 8 ryto... Pavalgo uzmiega, tada pakeliu ja 3 nakties, tada apie puse 7... O kai prasideda rytas, ji nenori nei miegoti, nei budrauti... Valgo po 10minuciu ir uzmiega, pakelti neina, bandziau ir kojytes masazuoti ir nurengti, ir pakutenti... Veikia tik padejimas, ta pacia akimirka pradeda verkti... ir taip visa diena... jei miega, miega tik ant ranku trumpai, lovyteje miega tik nakti... gal ji neprivalgo, valgydama po 10minuciu... nors buna, kad valgo ir ilgiau, bet visvien visada nori papulio... Kartais jau net nebetveriu ir verkiu kartu su ja, nes nezinau, kas jai daros, kaip paaiskinti jos toki elgesi? Vakarais ypac buna irzli ir verksminga, nepabuna nei teciui nei man ant ranku kalbinama... reikia tik kruties... Gal jus galit ka patarti...


Pirmas dalykas: nepulti į paniką, nes nieko baisaus nematau čia.
Antras dalykas: rašot, kad užniega po 10 minučių. Ar tada paleidžia krūtį? Jei nepaleidžia, neištraukit, po kurio laiko vėl pradės žįsti, taip turi būti. O kiek to papulio nori, tiek ir duokit. Iš tikrųjų, dar maža jūsų mergaitė, reikia jai išmokti gyventi pagal dėsnius už mamos pilvuko ribų.
Vakarais pienas liesesnis, todėl dar labiau vaikas nori žįsti. Ar pati pakankamai geriat skysčių ir ilsitės? Gal žindymo poza mergaitei ne visada patogi?
Atsakyti
4u.gif
Mielas Daktare,

Gražių Švenčių Jūsų Šeimynėlei! santa2.gif

Džiaugiamės kad esate thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena,

Taip pat palinkėsiu gražių švenčių newyear.gif

Aš Jums rašiau až ... tikiuosi labai sulaukti atsakymo.

Pas mus kita problema prasidėjo, mes ketvirta para dar ligoninėje, kaip ir su pirmu pasirodė gelta ir mūsų nepaleidžia, šiąnakt švytino 6 val. ir dabar vėl išnešė 2 val. ... naktį reanimacijoje ji gavo mišinuko, kai parnešė valgė labai godžiai bet pirmą kartą mačiau ją tokią piktą, įtariu, kad pienukas liejosi ne taip laisvai kaip prie lempų per tiutę ... valgėm nevalgėm, prie papulio gal tik raminomės iki pat vėl dabar išnešimo ... nuojauta pakuždėjo ir nusileidau iki jos ... verkė mažutė aparate, daviau pavalgyti iš pilnesnės krūties ... bet paguldžius atgal į aparatą vėl verkė ... sesutė davė iš buteliuko mišinuko, nepatikėsit kaip ji traukė verysad.gif ... man net širdis plyšo žiūrint koks vaikas alkanas ... bet ji vis tiek verkė ir nesiramino ... paklausė manęs ar neturiu čiulptuko ... aš buvau įsidėjusi, bet nenaudojom ir butų neprireike jei ne atskirimas nuo mamos ....


Plyšta širdis, ašaros kaupiasi, kad negaliu pamaitinti savo mažylės ... o kai dar aplink ateina med. ir vis sako, kad tokia mažutė ir geltoniukė jai YPAČ reikia mamytės pieno ... lyg aš to neuprantu ir nenoriu .... Aš NORIU ... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2011 12 25, 10:57)
Pas mus kita problema prasidėjo

nekokia is manes patareja siuo klausimu, bet noriu tik palinketi, kad viskas susitvarkytu.
Stiprybes Jums abiems, ir neprarasti vilties bei deti visas pastangas maitinimui kai jau nuolat busit kartu 4u.gif
Atsakyti