Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar esate dalyvavę trollbeads klubo susitikime? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Yell @ 2010 08 28, 17:48)
Ai, dabar tingiu fotkint  blush2.gif
kai bus daugiau naujienų, tada.
O nešioju ją vieną ant sidabrinės grandinėlės ant kaklo.

nu ir super thumbup.gif
Yell,as stebiuosi,mano vyras,pamates tavo katinu foto,iki dabar man zyzia-vaziuojam paziuret,vaziujam...As sakau-gi Anyksciuose,ne Vilniuj,tai jis sako -na ir kas doh.gif lotuliukas.gif -vaziuojam SESELIU ziuret lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 28 rugpjūčio 2010 - 16:52
QUOTE(Tacita @ 2010 08 28, 17:52)
nu ir super thumbup.gif
Yell,as stebiuosi,mano vyras,pamates tavo katinu foto,iki dabar man zyzia-vaziuojam paziuret,vaziujam...As sakau-gi Anyksciuose,ne Vilniuj,tai jis sako -na ir kas doh.gif  lotuliukas.gif -vaziuojam SESELIU ziuret lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Geras
Beje, spalio pirmą savaitgalį bus paroda Vilniuj, tai dalyvausiu su savo 3 katinais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 28, 13:21)
mergaiciai,noriu pasigirti-siandien gavau is troliukaroliukai.lt troliu dezute juoda pavalia su gumyte.Maciau pas Kikirike,ciupinejau,baltai pavydejau ir va-turiu tokia jau ir as.Troliukai bus saugus savo spintutese lotuliukas.gif  thumbup.gif

Kikirike,aciu uz pasiulyma del korteles,ale as taip viliuosi nauja gauti unsure.gif

jee,sveikinu su dežute thumbup.gif man ji patinka,tik jau suvertos apyrankės nelabai telpa doh.gif

nu ką,labai dėkinga už informatyvumą Erzsebeath-mano apyrankėje auksinis kvarcas už mažesnę kainą 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 28, 21:00)
nu ką,labai dėkinga už informatyvumą Erzsebeath-mano apyrankėje auksinis kvarcas už mažesnę kainą  4u.gif  thumbup.gif


Sveikinu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 28, 21:24)
Sveikinu  thumbup.gif


ačiū tau dar karteli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 08 28, 17:57)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Geras
Beje, spalio pirmą savaitgalį bus paroda Vilniuj, tai dalyvausiu su savo 3 katinais smile.gif

Yell,as busiu ten,lankom parodas,tai troliu nepamirsk irgi,o tave pagal katinus pazinsiu-pasilabinsim ax.gif thumbup.gif

QUOTE(Kikirike @ 2010 08 28, 21:00)
jee,sveikinu su dežute  thumbup.gif man ji patinka,tik jau suvertos apyrankės nelabai telpa  doh.gif

nu ką,labai dėkinga už informatyvumą Erzsebeath-mano apyrankėje auksinis kvarcas už mažesnę kainą  4u.gif  thumbup.gif

aciu Kikirike ir labai faina,kad akmena papirkai wub.gif

O as girsiuos veliau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 28, 22:00)
Yell,as busiu ten,lankom parodas,tai troliu nepamirsk irgi,o tave pagal katinus pazinsiu-pasilabinsim ax.gif  thumbup.gif
aciu Kikirike ir labai faina,kad akmena papirkai wub.gif

O as girsiuos veliau blush2.gif


nu nu,prašom girtis dabar ax.gif

o aš vat pabandžiau suverti komplektuką vestuvėms prie raudonos suknelės - laukiu jūsų komentarų blush2.gif
Auskariukus šiandien tik gavau iš SM auksarankės žebenktštytės -laaaabai gražūs thumbup.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 28, 22:06)
o aš vat pabandžiau suverti komplektuką vestuvėms prie raudonos suknelės - laukiu jūsų komentarų  blush2.gif
Auskariukus šiandien tik gavau iš SM auksarankės žebenktštytės -laaaabai gražūs  thumbup.gif

Labai grazu wub.gif Istikruju labai auskarai tinka prie suvertosios fantazijos, nu tobula 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 28, 22:06)
o aš vat pabandžiau suverti komplektuką vestuvėms prie raudonos suknelės - laukiu jūsų komentarų  blush2.gif

Ten virš elfo kas? Ametistas? Nelabai jis man limpa. Dar auksčiau kažkas juodas. Tas tai gerai.

Labas vakaras. Su tokiais darbo tempais ir trukme nuprotėt galima. Tuoj jau nieko nebesuprasiu ir trolių nebepažinsiu.
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 28, 22:13)
Labai grazu wub.gif Istikruju labai auskarai tinka prie suvertosios fantazijos, nu tobula 4u.gif


ačiū ačiū - na tobulą būtų jei vietoj ametisto būtų antras oniksas blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(simre @ 2010 08 28, 22:16)
Ten virš elfo kas? Ametistas? Nelabai jis man limpa. Dar auksčiau kažkas juodas. Tas tai gerai.

Labas vakaras. Su tokiais darbo tempais ir trukme nuprotėt galima. Tuoj jau nieko nebesuprasiu ir trolių nebepažinsiu.


nu tai taip ametistas,šiaip jis yra labai tamsus,tik čia su blicu apsišvietė ax.gif nu žinau kad idealu būtų dar vienas oniksas ,ale neturiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 08 28, 22:16)
Ten virš elfo kas? Ametistas? Nelabai jis man limpa. Dar auksčiau kažkas juodas. Tas tai gerai.



Aga, pritarciau...spalva nelimpa. be jo komplektukas be priekaistu butu...smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 28, 22:18)
ačiū ačiū - na tobulą būtų jei vietoj ametisto būtų antras oniksas  blush2.gif
Papildyta:
nu tai taip ametistas,šiaip jis yra labai tamsus,tik čia su blicu apsišvietė  ax.gif  nu žinau kad idealu būtų dar vienas oniksas ,ale neturiu  doh.gif


O gal ji pabandyk isimti, ir tik su 3 palikti?
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 08 28, 22:20)
Aga, pritarciau...spalva nelimpa. be jo komplektukas be priekaistu butu...smile.gif
Papildyta:
O gal ji pabandyk isimti, ir tik su 3 palikti?


nu tai turbūt taip ir reiks daryti blush2.gif

o dabar dar klausimas,nu mes čia kalbėjom apie tuos fantazijų atskirėjus,tai vat prie šito komplektuko ar ne perdaug būtų va šitas atskirėjes ( trikampis kristalas) http://www.trollbead...i...1(base_eur)
aš dėčiau tą pusę kur vienas tik kristaliukas blush2.gif
Atsakyti