Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar esate dalyvavę trollbeads klubo susitikime? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 27, 23:47)
tingiu aiskint, nes ir nesuprasi  lotuliukas.gif cia mes ypatingos, o ne jie  hihihi.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cafe del mar @ 2010 08 27, 23:38)
nesuprantu as tos jusu  manijos del siu karoliuku.kuom jie tokie ipatingi??Klausiu ,nes idomu pasidare  rolleyes.gif

ir nesuprasi doh.gif lotuliukas.gif -nes cia ligones,o tu sveika biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 27 rugpjūčio 2010 - 22:50
kam karucio?
http://cgi.ebay.com/...=item3cb0551e3e
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 27, 08:35)
]Mano mergina laimėjo vakaro prizą - sidabrinę apyrankę su pasirinktu užsegimu, aš - du kankolus. Šventė patiko.


Super ;) kaip man širdelę suspaudė, kaip mama už dukrytę džiaugėsi :sutinku
Šaunuolės abi :4u:
QUOTE(labamba @ 2010 08 27, 11:29)
l
1. :bigsmile: tu auxas,lieku skoloj,kai turesi laiko brukstelk kiek as tau pinigeliu turiu damoketi :) sapnuosiu naktim :lotuliukas:
2. o Dieve,as galvojau cia rimtai fotkes is Pnv :oh eilini karta issiduriau,kaip ir su boroozes vaiku :lotuliukas:

3. :super  :super kas norejo tas suprato


1. Parašysiu kaip laikelio bus ;) oki? ir kaip kartu skype būsim ;)
2. Jei ką Ero - mano katinas, kad ir kitom nekiltų panašių minčių... oj smagiai vėl pakikenau :)
3. Svarbiausiai ;)

QUOTE(dzaska @ 2010 08 27, 15:04)
NIU KA ATLIKTA MISIJA :valio
Ka tik gryzau nuo santuokos rumu jaudinuos patikekit  :bis ivyko santuoka EWIDENTOS  :4u:
siltu maloniu emociju :wub: :yahoo:


Super :4u: Sveikinu Ewidentą - linkiu pasakos pradžios ir ilgo ilgo pasakojimo, be pabaigos...

Man šilta bangelė užliejo paskaičius tavo postą ... :super:
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 27, 15:22)
Valiooooooooo laimejau karoli!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Is vakarykstes pirkimo loterijos, girkites kas dar laimejot :lens: 


O kažkas sakė nieko nelaimi :) Sveikinu :*

TAu kankoluose, man šiandien moksluose visgi pasisekė :)

QUOTE(Ruti @ 2010 08 27, 21:56)

Beje, ar čia klaipėdiečių yra? Jei yra, tai paaiškinkit Akropolio troliukų pardavėjai, kas yra retirinti (retinti) karoliukai, nes ji tik akis išpūtė  :blink: ir tris kartus paklausė kokie? kokie? kokie?  :oh

Aš KLP Akropolį buvau per jūros šventė, atsakymą gavau lygiai tą patį kaip tu - išpūstas akis ir pasakymą kad unikų išvis nebūna, o bandymas paklausti apie retintus kankolus išvis smagiai nuskambėjo nes pasijutau kaip visiška atsilikėlė :lotuliukas:

Papildyta:
Super ;) mano pirštai nufotkinti :) echt ... graži kūno dalis :lotuliukas:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo borooze: 27 rugpjūčio 2010 - 23:30
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 27, 15:22)
Valiooooooooo laimejau karoli!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Is vakarykstes pirkimo loterijos, girkites kas dar laimejot lens.gif  Bet nepaklausiau koki laimejau...is to dziaugsmo..

Giriamės - mano mergučė irgi sulaukė žinutės, jog loterijoj laimėjo vieną iš karoliukų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laisvė: 27 rugpjūčio 2010 - 23:42
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 28, 00:36)
Giriamės - mano mergučė irgi sulaukė žinutės, jog loterijoj lamėjo vieną iš karoliukų  ax.gif

Super - šaunuolės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 08 28, 00:30)
TAu kankoluose, man šiandien moksluose visgi pasisekė smile.gif

O kaip fainai thumbup.gif Vis laukiau kada prisijungsi, idomu buvo kaip ten tau 4u.gif

QUOTE(Laisvė @ 2010 08 28, 00:36)
Giriamės - mano mergučė irgi sulaukė žinutės, jog loterijoj laimėjo vieną iš karoliukų  ax.gif

Sveikinu 4u.gif Sekminga tavo mergina--ir apyranke laimejo ir karoli, super thumbup.gif Idomu kuri laimejo, gal zinai, nes as nezinau.....parase--laukiam jusu Babilone biggrin.gif Tai perskambinau as jiems sakau-nieko nebus, as atgal i Panevezi nevaziuosiu, tai lyg i Kauna atsius.
Atsakyti
Nenorėtum vėl į Panevėžį nulėkt smile.gif ? lotuliukas.gif kavos... smile.gif hihihi.gif

Ačiū už palaikymą wink.gif bet nežinau ar džiaugiuosi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 28, 00:52)
Sveikinu 4u.gif Sekminga tavo mergina--ir apyranke laimejo ir karoli, super thumbup.gif Idomu kuri laimejo, gal zinai, nes as nezinau.....parase--laukiam jusu Babilone biggrin.gif Tai perskambinau as jiems sakau-nieko nebus, as atgal i Panevezi nevaziuosiu, tai lyg i Kauna atsius.

Nepaklausė ji, kai skambino sužinoti, iki kada pasiimti tą kankolą. Pasakė, kad nėra nustatytos dienos, iki kada reikia pasiimti...
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 28, 00:52)
O kaip fainai thumbup.gif Vis laukiau kada prisijungsi, idomu buvo kaip ten tau 4u.gif
Sveikinu 4u.gif Sekminga tavo mergina--ir apyranke laimejo ir karoli, super thumbup.gif Idomu kuri laimejo, gal zinai, nes as nezinau.....parase--laukiam jusu Babilone biggrin.gif Tai perskambinau as jiems sakau-nieko nebus, as atgal i Panevezi nevaziuosiu, tai lyg i Kauna atsius.



Jei su parvezimu bus bedu, sakyk. Musu kurjeriu paprasysiu, kad parveztu.. kas diena ten vazineja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 28, 00:57)
Nepaklausė ji, kai skambino sužinoti, iki kada pasiimti tą kankolą. Pasakė, kad nėra nustatytos dienos, iki kada reikia pasiimti...

Tai tuo paciu telefonu paskambinkit...nes as kai laimejau karoliuka, tada kai buvo paroda Vilniui...tai man atsiunte pastu... mirksiukas.gif

Labai saunu...grazios dovanos mergaitei rugsejo 1d... thumbup.gif Sekmynga apyranke, tegu nenuima niekada, kad moksluose atnestu sekme... mirksiukas.gif

Laba ryta 4u.gif

O foto vel kokiu pridejot... thumbup.gif vakar kazko neatidarinejo Elzebeth...einu dar karta paziuret...
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 27, 22:49)
ir nesuprasi  doh.gif  lotuliukas.gif -nes cia ligones,o tu sveika  biggrin.gif


bet jei yra susidomėjimas, tai virusas jau gali būti ir prikibęs hihihi.gif

Prisipazinsiu, ne viska skaiciau blush2.gif Ar Ewidenta mūsų dovanėlę jau gavo?
Atsakyti