Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar esate dalyvavę trollbeads klubo susitikime? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Noa @ 2010 09 02, 15:22)
O mes nerodysm bigsmile.gif


O mes atsiliepimus paskaitysim ir viskas bus aišku bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 02, 16:22)
O mes nerodysm bigsmile.gif

schmoll.gif
Arba tik už piginus bigsmile.gif Arba nuotraukoj biggrin.gif
Atsakyti
Prajuokinot,nu kur jūs jau nesirodysit,baikit,pirmas dalykas bus kai tik gausit pasimaivyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 02, 16:22)
Mimoza, ar turi ant duonos? Nes jei neturi, nu tai kur nors pristatysiu anksčiau biggrin.gif


Ant duonos užteks, ant sūrio va bėda. S-tas visos gausit šiandien.
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 02, 16:32)
Ant duonos užteks, ant sūrio va bėda. S-tas visos gausit šiandien.

Va taip mergos-norit laivu-duokit pinigu thumbup.gif drinks_cheers.gif
O tai nukris mimoziukas kur nevalgius salia keliuko ir akyse jusu laivai tik raibuliuos,o tolko jokio doh.gif
Atsakyti
Maciau, kad keikiat tarpininkes, bet nesuprantu kodel doh.gif Tiesiog pries darant uzsakyma reiketu perskaityti pirma puslapi, kuriame surasytos visos salygos. Jeigu kazkuri salyga netenkina - tiesiog neuzsakineji ir perki LT bigsmile.gif Gi jos visos skaicuoja didesniu kursu, t.y. +5 centai prie tos dienos kurso (kai siuncia skaicius). Vakar kaip tik juos gavau, skaiciavo 2.81$ kursu.

P.S. Jau pradejau verti apyranke wub.gif Sakykit, ar visi uzsegimai turi tarpeli? Pas mane sioks toks yra, baisu, kad nepajausiu kaip atsisegs ir pamesiu unsure.gif Ikeliu katalogine nuotrauka, cia jis irgi nemazas:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agniulyte: 02 rugsėjo 2010 - 15:47
QUOTE(Agniulyte @ 2010 09 02, 16:46)
Maciau, kad keikiat tarpininkes, bet nesuprantu kodel doh.gif  Tiesiog pries darant uzsakyma reiketu perskaityti pirma puslapi, kuriame surasytos visos salygos. Jeigu kazkuri salyga netenkina - tiesiog neuzsakineji ir perki LT bigsmile.gif  Gi jos visos skaicuoja didesniu kursu, t.y. +5 centai prie tos dienos kurso (kai siuncia skaicius). Vakar kaip tik juos gavau, skaiciavo 2.81$ kursu drinks_cheers.gif

P.S. Jau pradejau verti apyranke wub.gif  Sakykit, ar visi uzsegimai turi tarpeli? Pas mane sioks toks yra, baisu, kad nepajausiu kaip atsisegs ir pamesiu unsure.gif  Ikeliu katalogine nuotrauka, cia jis irgi nemazas:



apie tarpininkes aš tą irgi norėjau pasakyti,kad jos skaičiuoja šiek tiek didesniu kursu nei tuo metu yra,nes taip bankas nuskaito ax.gif

na tarpas ir pas mane šiek tiek yra,nu bet dar nebuvo atsiseges g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniulyte @ 2010 09 02, 16:46)
Sakykit, ar visi uzsegimai turi tarpeli?

Ne visi. Iš visų mano turimų užsegimų (turiu žuvytę, paprastą, meksikoną, dvispalvį žiedą ir dukra turi didelį žiedą) toks nemažas tarpelis yra tik trolio medžio užsegime. Niekada neatsisegė, nes apyrankė visada nuo kankolų, kad ir kelių, yra ištempta. Beje, neseniai bandžiau pati ištraukti užsegimą per tarpelį - neišlenda...
Atsakyti
Is mano turimu 3 uzsegimu, nei vienas neturi jokio tarpelio ax.gif o jei turetu, laikyciau kaip broka hihihi.gif

Idomu ka keliones per pasauli metu vokieciai sugalvos sukurti, koki gal svaine kriukriu, arba hitler kaput lotuliukas.gif

Erszebeth brangioji, kur dingai, kurk temuke nauja, nes tuoj kalbesim ne tarpusavy, o su vaiduokliais mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 02 rugsėjo 2010 - 16:01
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 02, 16:56)


Idomu ka keliones per pasauli metu vokieciai sugalvos sukurti, koki gal svaine kriukriu, arba hitler kaput  lotuliukas.gif

Svastiką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 09 02, 16:52)
Beje, neseniai bandžiau pati ištraukti užsegimą per tarpelį - neišlenda...

Katik pabandziau padaryti ta pati - neissitraukia bigsmile.gif Bet jauciu, kad vis tiek reikes siek tiek suspausti.
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 02, 16:56)
Erszebeth brangioji, kur dingai, kurk temuke nauja, nes tuoj kalbesim ne tarpusavy, o su vaiduokliais  mirksiukas.gif


Jau nail.gif
Atsakyti