Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar esate dalyvavę trollbeads klubo susitikime? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Sveikutės

Kikirike, angelo plunksnos skirtos buvo tavo apyrankei thumbup.gif

QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 02, 11:58)
Vilnietėms galiu pasiūlyti nemokamai pristatyti į Eigulių 15. Iš ten arba kiekviena atskirai, arba viena paiimtų visoms. Ar tinka?

thumbup.gif man tinka blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 02, 11:58)
Vilnietėms galiu pasiūlyti nemokamai pristatyti į Eigulių 15. Iš ten arba kiekviena atskirai, arba viena paiimtų visoms. Ar tinka?


man irgi tinka
Atsakyti

mimoza0922 – runos, runos - pasiims pati hihihi.gif
Erszebeth – laivas - siųsti, Vilnius.
Laivite – laivas, runos, pluke
Rimaz – laivas - siųsti, Vilnius.
Noa – laivas - pasiims pati, apsimokės vietoj, Kaunas.
Laisvė – laivas
Song – laivas, Vilnius
Sinuhas – laivas - Kaunas, pasiims pati
Sadi – runos pasiims Kaune pati
Yell - runos, laivas - Kaune pasiims pati, apsimokės vietoj.
Tortila – laivas
labamba-laivux
tik drugelis - runos, laivas
ladybird – runos pati pasiims Kaune
hylk – laivas
simre – trolis
danske – plukes
fontenay – trolis

Atsakyti
Ale,kaip staigiai jus cia suisorganizavot...o kazkas sake kad rugseji nieko nepirks... hihihi.gif
As irgi sakiau nieko nepirksiu,...bet fontanai imete nuoroda, ir isvede is kelio... ir ne tik mane... wink.gif Tai va apsipirkom ir mes... cool.gif Tik nezinau kada turesim...kada is amerikes atkeliaus...
Bet zinokit kaip insisokau...net pikta pagalvot...Pykstu ant tarpininkes... dry.gif Nu pasakykit as teisi ar ne...aisku tai nieko nekeicia, nes pinigus siandien jau apmokejau... ir tegu ji sau ten... dirol.gif Isivaizduokit situacija pvz. papirko tarpininke prekes, tame tarpe karolius...kai dol kursas buvo pvz 2,7...kol jos atkeliavo iki jos...doleris pakilo...ir ji man jau duoda skaiciukus 2,83...kaip manot tai sazinynga is jos puse...juk kokia kaina tu paperki, tokia as turiu ir moket., o ne po savaites jau kitu kursu...Tai ant bendros sumos gavosi 200lt kazkur...nuostolis blink.gif
Jei ji papirktu pvz 2,8 kursu, ...o savaites begy dol nukristu pvz iki 2,5...idomu ka ji tada darytu...netikiu kad dovanoto, faktas skaiciuotu savo naudai...
Garantija,kad ta tarpininke- lietuvaite sedi kokia...nes amerikonkos tikrai ne tokios... schmoll.gif


Papildyta:
Zinot kas juokingiausia...paskaiciau :"apsimokes vietoj"... blink.gif O paklauskit pirma, ar ta kuri papirko turi dabar ant duonos...visus burlaiviams isleidus... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 02 rugsėjo 2010 - 13:28
Erilukaha,per kokia papirkai tarpininke?
Atsakyti
Erilukaha, turėjo paskaičiuoti pagal tokį kursą, kokiu pirko wink.gif aišku čia jau tarpininkės garbės reikalas.
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 02, 14:27)
Ale,kaip staigiai jus cia suisorganizavot...o kazkas sake kad rugseji nieko nepirks... hihihi.gif
As irgi sakiau nieko nepirksiu,...bet fontanai imete nuoroda, ir isvede is kelio... ir ne tik mane... wink.gif Tai va apsipirkom ir mes... cool.gif  Tik nezinau kada turesim...kada is amerikes atkeliaus...

tai jau dabar ir AS kalta doh.gif frusty.gif

bet man be tarpininkes po 2,71 Lt uz dolca tai dienai paeme clap_1.gif
tokio kurso net nepastebejau siom dienom kazkaip, kad butu 2,8...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 02 rugsėjo 2010 - 13:35
Nu va, ROZINIS AUKSAS,..KUDIKIS MERGAITE,...LOTOSO ZIEDAS,...TRIKAMPIS KRISTALAS,...ODINUKE - jau iskeliavo siandien pas naujus seimininkus 4u.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 09 01, 12:24)
Prduodu pigiau, gal kam reik... ax.gif :

user posted image
user posted image

Cia gal kas gimes tigriuko metais...(trolis):

user posted image

Prasom i AZ... 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(Tacita @ 2010 09 02, 14:28)
Erilukaha,per kokia papirkai tarpininke?


laureta... unsure.gif
http://www.supermama...howtopic=628253
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 02, 14:32)
tai jau dabar ir AS kalta  doh.gif  frusty.gif

bet man be tarpininkes po 2,71 Lt uz dolca tai dienai paeme  clap_1.gif
tokio kurso net nepastebejau siom dienom kazkaip, kad butu 2,8...


Nekalta,nekalta... wink.gif tik truputy... biggrin.gif
As jai tavo laiskeli nusiunciau,tai dabar visai neraso...nu bet uz prekes apmokejau... unsure.gif tikiuosi atsius... g.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 02, 14:27)
As irgi sakiau nieko nepirksiu,...bet fontanai imete nuoroda, ir isvede is kelio... ir ne tik mane... wink.gif Tai va apsipirkom ir mes... cool.gif  Tik nezinau kada turesim...kada is amerikes atkeliaus...

Erilukaha, nepergyvenk, ne tave viena ji is kelio isveda kaip primeta nuorodu, o paskui pabandyk nepirkti doh.gif , juk kai nematai tai ir sirdies neskauda smile.gif
Bet svarbiausia, kad uz tai jai didelis aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinuhas @ 2010 09 02, 14:31)
Erilukaha, turėjo paskaičiuoti pagal tokį kursą, kokiu pirko wink.gif aišku čia jau tarpininkės garbės reikalas.

O jei tos garbes nera... g.gif Uz ta skirtuma kankolas neblogas iseitu...akmena nauja geriau papirkus buciau...tuo labiau,kad uz tarpininkavima ima pinigus...tai kam dar zaist ant tos valiutiotos kurso... doh.gif
Tame ir esme, jei doleris nukrites butu, tai idomu ka darytu tada...itariu,kad ziuretu savo kisenes, o ne kliento...
Nu bet kai pagalvoji, nu "s"...nu uzdirbsi ten kelis simtuku, ant to...bet reputacija tai svarbiau, klijentas svarbiau...juk uzsakius per ja buciau dar...kaledos ateina...tai zaislai visi lego gi keliaukja is usienio...uzsidirbus butu dar tuos du simtus... taip norejau susirast tarpininke normalia,..kad neprasinet ten ko nors, neikyret,..sakau susimokesiu ta procenta ir niekam aciu...Bet va kad nori...nu ir negali dirbt toliau su tokiu zmogum... schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(askela @ 2010 09 02, 14:45)
Erilukaha, nepergyvenk, ne tave viena ji is kelio isveda kaip primeta nuorodu, o paskui pabandyk nepirkti  doh.gif  , juk kai nematai tai ir sirdies neskauda  smile.gif
Bet svarbiausia, kad uz tai jai didelis aciuks.gif

Aciu tai aciu... bigsmile.gif bet pinigine tai verkai...Dar vakar uz situos nebuvau susimokejus...o ji man i az vel imete...sako pirk... doh.gif tai gerai,kad saskaita tuscia...buciau ir papirkus... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 02, 14:55)
juk uzsakius  per ja buciau dar...kaledos ateina...tai zaislai visi lego gi keliaukja is usienio...uzsidirbus butu dar tuos du simtus... taip norejau susirast tarpininke normalia,..kad neprasinet ten ko nors, neikyret,..sakau susimokesiu ta procenta ir niekam aciu...Bet va kad nori...nu ir negali dirbt toliau su tokiu zmogum... schmoll.gif

O tu jai visa tai surašyk mandagiai. Gal perskaičiuos mirksiukas.gif Nes aš su ja tikrai jokių reikalų nebeturėčiau. Never.
Atsakyti
QUOTE(askela @ 2010 09 02, 14:45)
Erilukaha, nepergyvenk, ne tave viena ji is kelio isveda kaip primeta nuorodu, o paskui pabandyk nepirkti  doh.gif  , juk kai nematai tai ir sirdies neskauda  smile.gif
Bet svarbiausia, kad uz tai jai didelis aciuks.gif

o tu ka ir perki viska is eiles lotuliukas.gif hihihi.gif ?O nematyti labai paprasta-neskaityti reikia mirksiukas.gif
Atsakyti