Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar esate dalyvavę trollbeads klubo susitikime? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 02, 00:37)
nu tikrai svajoniu babulka...nugi merginos,mes gi irgi kažkada busim babcės - nu tai mes busim SVAJONIŲ babcės ,prakalinėsim savo pensininkus ebejuj  lotuliukas.gif

Aha. O babkes anūkėliams atidavinėsim ir taip juos remsim biggrin.gif

Kita vertus, pakol kas tai man gaila babkių anūkėliams. Sako, nemylimi anūkai būna tie, kurie nemylimų marčių, o aš jų, tų marčių, nė nepažįstu, mažių va į pirmą klasę pridaviau mastau.gif Ką aš dabar žinau, mylėsiu, nemylėsiu mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 02 rugsėjo 2010 - 06:33
QUOTE(Noa @ 2010 09 01, 23:52)
O priešpensijinės amerikonės ką - trolių nerenka??? g.gif

hah.gif ta pati pagalvojau mirksiukas.gif
Laba ryta ,
Tik neuzeik i foruma ir nespeju visko skaityti blush2.gif
Kikirike - labai tinka tavo apyrankei plunksna ir spalvos thumbup.gif wub.gif
Enita - Labai gaivi vasarine, ir thumbup.gif vyras kad tiek nupirko , grazu.
Na ir duodad dziazo su pirkiniais cool.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 31, 19:26)
Ir vel eilini karta as galiu pagirti Megos Trolyna ir aplamai visus ju darbuotojus, super visi dirba ,visu veidus atsimena, visada malonu ten nueiti thumbup.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif man ir patinka sauni ju komanda, bet jau pas Tada ant kaklo odinukas tai thumbup.gif wub.gif kai pamaciau karsta.gif per viduriuka auksinis liutukas is sono kaulo spalvos margas gintaras o is des. Karūnos čakra ax.gif grazu nerealu wub.gif
Atsakyti
Nu ką - šventės baigėsi, prasideda darbas. Su rugsėjo antrąja biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

QUOTE(tamosiuke @ 2010 09 02, 00:27)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Svajoniu babulkos, as irgi tokia babce noreciau turet biggrin.gif


Turėt jau turbūt neturėsi, bet va pati tokia būt tai turi visas galimybes.
Atsakyti
Enita, vasariska apyranke nuostabi... As stigau su savaja, nes norejau grynai amazonitiskai turkines. Lauksiu karoliu nauju matyt biggrin.gif Bet jos nepilnos man dar smagesnes, zvanga. wub.gif
Atsakyti
Labas rytelis smile.gif

Aš jau nebegiriu visų apyrankių, nes jei tai būtų gražu būčiau neteisi, nes tai tobula...

Laisve, man tas pats atostogos baigėsi ir nežinau ar čia clap.gif: ar sad.gif ... Į Alma Mater keliausiu ... O dar šiandien žmogų pavedžiau fe :/
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 09 02, 09:37)
Laisve, man tas pats atostogos baigėsi ir nežinau ar čia clap.gif: ar sad.gif ... Į Alma Mater keliausiu ...

Aš tai džiaugiuosi, nes man patinka mano darbas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 01, 23:18)
niu gavau nuo labai mielo žmogaus dovanėlę - angelų plunksnas  blush2.gif


thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 01, 23:18)
niu gavau nuo labai mielo žmogaus dovanėlę - angelų plunksnas  blush2.gif

Pavydžiu. Bet ne tiek pačių plunksnų,kiek kad tas mielas žmogus dar ir protingas.
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 09 02, 09:29)
Labas rytas smile.gif
Turėt jau turbūt neturėsi, bet va pati tokia būt tai turi visas galimybes.

Labas rytas 4u.gif
As gera babyte busiu....isdalinsiu visus savo turtus anukeliams...marciu kadangi neturesiu tik zentus, tai ir beliks dukroms palikt savo kankolus ir taip is karos i karta keliaus mano palikimas...ir visi prisimins kokia faina ta babce Tamosiuke buvo...ir dziaugsis visi.........aleliuja!!!! biggrin.gif

Borooze ka tu ten pavedei?Kada isvaziuoji?
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 09 02, 09:56)
Pavydžiu. Bet ne tiek pačių plunksnų,kiek kad tas mielas žmogus dar ir protingas.


Nereliai pasakyta thumbup.gif
Labas rytas ...
Atsakyti