Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar esate dalyvavę trollbeads klubo susitikime? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(une @ 2010 08 27, 19:11)
Noa, motiniskas patarimas labai praverstu biggrin.gif
reikia vieno is ju  lotuliukas.gif :

Ak šitaip, nu tada aš pasuoju biggrin.gif Ko dabar visus gražius išsirinkai? biggrin.gif

Ne, pala, nepasuoju. Pirk kurį nors iš tų brungesnių - kalnas, žemė, juoda gėlių mozaika. Nes brangs visi procentaliai, tai brangesni daugiau brangs, o pigesni mažiau. Tai kokiais pora litų labiau apsimoka biggrin.gif O be to, jie gražiau atrodo ant apyrankės rolleyes.gif

Ir žiūrėk, kuris natūroj gražus bigsmile.gif Tai čia ypač aktualu mozaikai, gėlytėms, laukinei katei.
Ai, ką aš čia, gi dar triskart persigalvosi biggrin.gif


QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 27, 19:17)
Buvo ten sudėta ir "tikrų" auksinių kvarcų, ta prasme, su tokiais užrašais etiketėse ir didesne kaina, bet jie atrodė absoliučiai taip pat, kaip trijulė šitų "dūminių topazų", ir pardavėja pripažino, kad čia tas pats akmuo. Aš iš visų trijų išsirinkau tamsiausią  smile.gif

Beje, kiek googlinu apie auksinius kvarcus, tai man tokius drumstus, neskaidrius išmeta, pvz.:

Cha biggrin.gif
O man mano mėgiami psl., nu kur mano supratimu protingesni, aplamai tokio nerodo. Va, pvz:
http://www.rings-thi.../gemstone/q.htm
Nėr auksinio unsure.gif

Nei čia:
http://www.gemhut.com/gemidx.htm

Nei čia...
http://www.minerals....artz/quartz.htm

Nei čia unsure.gif
http://www.gemstone....ish/quartz.html

Iš kur jie aną atrado mastau.gif Ir šiaip jie keistai atranda. tarkim, visada buvau įsitikinus, kad, tarkim, špinelis yra raudonas - nugis pagooglinkit, spinel - o pas juos juodas.

Atsakyti
QUOTE(une @ 2010 08 27, 19:11)
reikia vieno is ju  lotuliukas.gif :


Aš tai patarčiau žiūrėti į konkrečius karoliukus, kurie pamačius labiausiai užkabins. Na, tarkim, galiu pasakyti, kad Žemė ar sidabro kalnas yra įspūdingi karoliukai, bet realiai jie oi, oi kaip skiriasi vienas nuo kito. Todėl turėtum turėti norimo karoliuko norimą viziją. Pavyzdžiui, Laukinė katė su didesniais skaidraus rudo pagrindo tarpais ar beveik nematomais? Man gražesnė su beveik nematomais, kai lopinėliai susiliečia vieni su kitais. Bet nuėjus rinktis gali būti tik "negražios" laukinės katės, t.y. neatitinkančios tavo norimos vizijos. Tuomet katės paieškas atidedi, bet galbūt pamatai nerealiai gražiai išreikštas dykumos gėles, stambias, kaip nutapytas, tai ir apsistoji prie jų. Manau, supratai, ką noriu pasakyti. Eik ir žiūrėk vietoje pagal šitą sąrašą, kuris konkretus labiausiai užkabins smile.gif Tik iš patirties galiu pasakyti, kad žalieji šešėliai sunkiai derinami, nepatarčiau jų pirkti, bet gal kiekvienam kitaip unsure.gif

QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 27, 19:17)
A klausykit, va norejau paklaust...cia jus savo nuosava Trolyna turit? biggrin.gif Dievuliau kiek cia visokio gerio bigsmile.gif  thumbup.gif


Nu turim, dėžutę tokią biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 08 27, 19:26)
O tu prie ko juos derinsi? Ka jau turi?


turiu tik pradeta apyrankyte smile.gif va tokius turi ax.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(une @ 2010 08 27, 19:35)
turiu tik pradeta apyrankyte smile.gif va tokius turi  ax.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image

Tada kaaaalnas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2010 08 27, 19:35)
turiu tik pradeta apyrankyte smile.gif va tokius turi  ax.gif


O aš būčiau gal už gėles smile.gif

Moliūgas labai tiktų, bet ar pačiai nebūtų nuobodu tokia spalvinė monotonija?
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 08 27, 19:31)

Iš kur jie aną atrado mastau.gif Ir šiaip jie keistai atranda. tarkim, visada buvau įsitikinus, kad, tarkim, špinelis yra raudonas - nugis pagooglinkit, spinel - o pas juos juodas.


Bet rimtai blink.gif

Na, aš jau beveik galvoju, kad tas naujasis "kvarcas" iš tiesų yra auksinis topazas g.gif Nes panašus vaizdas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 27 rugpjūčio 2010 - 18:40
QUOTE(une @ 2010 08 27, 19:35)
turiu tik pradeta apyrankyte smile.gif va tokius turi  ax.gif



Ne nu aishq ir reikejo man savo trigrasi ikisti....dabar net nzn kuri pasirinkti... blush2.gif
Atsakyti
aciu, mergai 4u.gif zinokit net nebuciau pagalvojus apie tokias "smulkmenas" doh.gif sakau esu zalia zalia biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 27, 19:44)


Moliūgas labai tiktų, bet ar pačiai nebūtų nuobodu tokia spalvinė monotonija?
Papildyta:
Bet rimtai  blink.gif


taip taip. butent. as jo labai noriu, bet butent del tos priezasties sakiau veliau kada nors, kai siek tiek kaloritas prasiples...tada smile.gif

man dabar kol gyvai nematau, salia maniskiu, tai graziausiai vizualizuojasi chaki dryziai, kurio nei viena nepaminejot ir kalnas wub.gif
Atsakyti
Labai ačiū už gražius namuius 4u.gif

Perskaičiau Erszebethapie auksinį kvarcą, nu ir ką, neiškentėjau ir nuvažiavau savo mažylio pirkt blush2.gif biggrin.gif Bet ir tą auksinį kvarcą-padūmavusį topazą apžiūrėjau, nagi rimtai, tip top bigsmile.gif
Ir dar, ten ne tik tokios nesąmonės su auksiniu kvarcu, bet ir su mano mažylio, ant jo stovėjo kaina 79Lt blink.gif bet užrašinėdama kainas pardavėja pastebėjo ir išmušė normalia kaina


Atsakyti
QUOTE(une @ 2010 08 27, 20:10)
man dabar kol gyvai nematau, salia maniskiu, tai  graziausiai vizualizuojasi  chaki dryziai, kurio nei viena nepaminejot ir kalnas  wub.gif


Visi tavo parodytieji gražiai atrodytų šalia turimų smile.gif

QUOTE(nataliuncik @ 2010 08 27, 20:53)
Perskaičiau Erszebethapie auksinį kvarcą, nu ir ką, neiškentėjau ir nuvažiavau savo mažylio pirkt blush2.gif  biggrin.gif  Bet ir tą auksinį kvarcą-padūmavusį topazą apžiūrėjau, nagi rimtai, tip top  bigsmile.gif 
Ir dar, ten ne tik tokios nesąmonės su auksiniu kvarcu, bet ir su mano mažylio, ant jo stovėjo kaina 79Lt  blink.gif bet užrašinėdama kainas pardavėja pastebėjo ir išmušė normalia kaina


Kokį tu mažylį pirkai? unsure.gif Ir kiek jis turėjo kainuoti?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 27, 18:40)
Įkvėpimas potkint pagavo  blush2.gif


o dieve.... blink.gif lotuliukas.gif wub.gif wau... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 27, 21:07)
Visi tavo parodytieji gražiai atrodytų šalia turimų  smile.gif
Kokį tu mažylį pirkai?  unsure.gif Ir kiek jis turėjo kainuoti?

Kūdikėlis trolis, sena kaina 165Lt, tai sumokėjau 148Lt ( o nauja kaina jau 186Lt doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 08 27, 21:20)
Kūdikėlis trolis, sena kaina 165Lt, tai sumokėjau 148Lt ( o nauja kaina jau 186Lt doh.gif )


Ir ant jo buvo prikabinę 79 Lt? doh.gif lotuliukas.gif Juokdariai doh.gif O pavadinimas tuomet koks?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 27 rugpjūčio 2010 - 20:37