Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar esate dalyvavę trollbeads klubo susitikime? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
QUOTE(Song @ 2010 09 01, 20:32)
Aš tai dėl chebros, kad neatsilikt.

Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 01, 20:48)
Užsakymėlis padarytas. Ryt patikslinsiu, kad bus viskas išsiųsta.  4u.gif


Lauksim sąskaitų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 01, 20:07)
Super, dabar vasarą primins tau ant rankos  thumbup.gif

Bijau, kad šitos apyrankės sezonas jau baigės, teks laukt kito pavasario jai. Nes šiandien apsitrolinau iki ausų jau rudeniui doh.gif Va šios dienos laimikis:

user posted image
Atsakyti
Enita,nu duodi...cia viskas siandien driokstelejai? blink.gif thumbup.gif Grazu... wub.gif Indigo grazios.
Atsakyti
Enita, vasarine labai miela.As kai suveriau vasarine-indeniska, tai dar dabar su ta pacia. Einam lupt vyno buteli ir krepsi ziuret. Erszebeth, girdi? Sesk ir ziurek. Tvarka turi buti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 09 01, 20:57)
Enita,nu duodi...cia viskas siandien driokstelejai? blink.gif  thumbup.gif Grazu... wub.gif Indigo grazios.

Na taip, šiandien, tik ne visai aš - čia vyras kažkada per atostogas leptelėjo, kad kai grįšim man penkis karoliukus nupirks, tai šiandien priminiau jam tai ir pareikalavau tesėt pažadus rolleyes.gif Nebuvo kur jam dingt lotuliukas.gif Už liežuvio jo juk niekas netraukė - kitąsyk gal labiau galvos, ką kalba cool.gif Nors dėl manęs tai gali kalbėt ir kalbėt smile.gif
Atsakyti
Enita, wow bigsmile.gif labai gražu ir biškį pavydu ax.gif
Atsakyti
thumbup.gif drinks_cheers.gif Enita,vyra buciuok,saunuolis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 09 01, 20:21)


Ir man jo reikia, dėkit ir mane į sąramą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rethimna @ 2010 09 01, 21:15)
Ir man jo reikia, dėkit ir mane į sąramą       blush2.gif

pavelavai,jau mergos papirko-kazko uzskubino su uzsakymu,jauciu ne tu viena nespejai.Nors as sakau-plauksit visos su tais laivais kaip su baidarem doh.gif ,oi,plauksit
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 01 rugsėjo 2010 - 20:18
QUOTE(Tacita @ 2010 09 01, 21:03)
thumbup.gif  drinks_cheers.gif Enita,vyra buciuok,saunuolis wub.gif

Jau išbučuiuotas, bet įtariu, kad dabar ilgai jokio karolio iš jo negausiu doh.gif Nors proga visai neužilgo nusimato, kad tik nesugalvotų, kad jau šitie ir už tą progą man tiks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 09 01, 21:16)
pavelavai,jau mergos papirko-kazko uzskubino su uzsakymu,jauciu ne tu viena nespejai.Nor sas sakau-plauksit visos su tais laivais kaip su baidarem doh.gif ,oi,plauksit


Ryt parasysiu dar tai danei, paklausiu, ar prijungtu dar taviski.

Atsakyti