Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar esate dalyvavę trollbeads klubo susitikime? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Pagaliau ir mergučė pasiėmė iš Babilono laimėtąjį kankolą. Pasirodo, jai priklausė vienas iš zodiako ženklų. Aišku, išsirinko svarstykles. Laiminga wub.gif
Atsakyti
Nu kagis, kadangi jau visos aprimot, siunciu pilna sarasiuka. Jei kas keiciasi - laukiu ziniu. Jei ne, spaudziu check out

mimoza0922 – runos, runos
Erszebeth – laivas
Laivite – laivas, runos, pluke
Rimaz – laivas
Noa – laivas
Laisvė – laivas
Song – laivas
Sinuhas – laivas
Sadi – runos
Yell - runos, laivas
Tortila – laivas
labamba-laivux
tik drugelis - runos, laivas
ladybird – runos
hylk – laivas
simre – trolis
danske – plukes
fontenay – trolis
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 01, 20:10)
Snukutis sioks toks yra, bet jis lygus, t.y. nera nei akiu, nei nosies....


Tai gal ten pakaušis? lotuliukas.gif

QUOTE(Noa @ 2010 09 01, 20:10)
Ale mergos, kodėl jūs norit to laivo? lotuliukas.gif  Aš, tarkim, noriu todėl, kad tatai mano antro mylimiausio troll dizainerio - Eske Storm - darbas. Jis senobės vikingų tema pastoviai kuria. Man dideliai patinka jo karoliai, ir, regis, visus turiu, išskyrus mitinius veidus, bet ir tuos kada nors įsigysiu. Ir būsiu rami. O čia - te tau, dar vienas bigsmile.gif
O jūs?  bigsmile.gif


Tai kad gražus, ir man išvis patinka karoliai, pro kuriuos matosi grandinėlė, kaip pro to laivo vidų thumbup.gif Ir apskritai laivui tiek daug prasmių galima prigalvoti, jog lengva pateisinti jo įsigijimą net esant visiškam bankrotui blush2.gif
Atsakyti
[quote=Noa,2010 09 01, 20:10]
Aha, nu jei bogu. Atsirado mat Jūratės ir Kastyčiai schmoll.gif Šiuolaikiniai foteliai su paleistuviais irgi neimponuoja, anei plukės - fi, daniškos, gi ir pas mus anų pilni laukai.

Ale mergos, kodėl jūs norit to laivo? :


As parasysiu , kodel jo nenoriu. Teko man su tokia darzine, vardu vikingu laivas, pompuoti 50 km Nemunu. Vien jo vaizdas primena mano durnuma, kam pasirasiau tokiam reikalui. Ne, ne.
O plukes man labai patika, nubrauksiu zodi daniskos, ir pavasari , kol nebus gyvu, turesiu ant rankos
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 01, 20:19)
Tai gal ten pakaušis?  lotuliukas.gif

Arba aplamai antra subinė schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 01, 20:10)
Ale mergos, kodėl jūs norit to laivo? lotuliukas.gif 

A man tai bene pirmosios kelionės į užsienį simbolis - Stokholmas, Vazos muziejus ir legendinis restauruotas laivas. O ir kelionė buvo bais proginė ir įsimintina visaip kaip.
Atsakyti
[Ale mergos, kodėl jūs norit to laivo? :

Man apskritai skandinavai su visa istorija, mitologija patinka. O tokie laivai Švediškose bažnyčiose kabo...
Atsakyti
Aš tai dėl chebros, kad neatsilikt.
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 09 01, 20:32)
Aš tai dėl chebros, kad neatsilikt.

O aš kuo prastesnė? rolleyes.gif
Atsakyti
Labas,tik praleisk diena ir ziurek,visos kaip bezdzionkos isejot is proto-kas cia,baidarem paskui plauksit su tais laivais doh.gif lotuliukas.gif ,o trolis ant fotelio?Kas cia do ciudai? Runos ir plukes grazu,le zinot ka?As geriau dar vienam labradoritui pataupysiu,vat ax.gif

Ragana,parodyk agata,labai smalsu kaip atrodo,nes ebay gerai atrode,neeilinis wub.gif
QUOTE(Enita @ 2010 09 01, 19:34)
Baigiantis vasarai užbaigiau savo vasarišką apyrankę - va rezultatas:


Enita,labai grazu,super,o karoliukas sidabrinis-dinamiskasis-mano simpatija,kurio vis neusiperku-gerai atrodo labai
Atsakyti
Dar kartą apžiūrėjau tą trolį iš fotelio... Na ji toks brrr ph34r.gif Susapnuoti nenorėčiau. atsisuka, o ten - be veido. Geriau jau būtų koks bjaurus snukis unsure.gif
Atsakyti
Užsakymėlis padarytas. Ryt patikslinsiu, kad bus viskas išsiųsta. 4u.gif
Atsakyti