Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar esate dalyvavę trollbeads klubo susitikime? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Rethimna @ 2010 09 01, 18:17)
O tas berniukas kur kėdę apsižergęs niekas jo neims      blush2.gif

O tau jo gaila hah.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 09 01, 18:18)
Kas cia vyksta pas jumis g.gif

Kas kas... Noa užsimanė karolio, tai va, žėk, kiek pasekėjų iš paskos, ir dauguma nori būtent to pačio hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 01, 19:42)
Kas kas... Noa užsimanė karolio, tai va, žėk, kiek pasekėjų iš paskos, ir dauguma nori būtent to pačio hihihi.gif


Na kad zinok runos vejasi labai.... ax.gif ir plukiu yra... zodziu... danai grius negyvi kai pamatys smile.gif
Atsakyti
Nu tam filmuke, kur dane atvaro su dviraciu pasimt kankolu, ir kai rankose juos ciupineja, tai atrodo gyvi grazus visai wub.gif net pasididinau vaizda, kad is arciau pasiceikavint biggrin.gif
Atsakyti
Reikia kokios nuolaidu korteles paprasyti. Taip atsargiai, o gal? Tegu ir kitam kartui ax.gif

Man runu is principo nereikia, kam danisku auksu pavadino gintara. Gintaras LT auksas, skiriamasis zenklas, kas tik nori tegu.. Bet niekieno kito. Pabumbejau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 01 rugsėjo 2010 - 18:54
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 01, 19:50)
Nu tam filmuke, kur dane atvaro su dviraciu pasimt kankolu, ir kai rankose juos ciupineja, tai atrodo gyvi grazus visai  wub.gif net pasididinau vaizda, kad is arciau pasiceikavint  biggrin.gif


Tai gal susigundysi? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(danske @ 2010 09 01, 19:51)
Reikia kokios nuolaidu korteles paprasyti. Taip atsargiai, o gal? Tegu ir kitam kartui ax.gif



Nu su 800 euru pirkimu, manau tikrai paprasysiu ax.gif Gal ir pati pasiulys 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza0922: 01 rugsėjo 2010 - 18:53
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 01, 19:53)
Tai gal susigundysi?  ax.gif

paimk man ta balvona lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 01, 19:56)
paimk man ta balvona lotuliukas.gif



Nu ka, jau 2 designer troll shopping carte. tongue.gif

Gal dar kas nors?
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 01, 19:53)
Tai gal susigundysi?  ax.gif
Papildyta:
Nu su 800 euru pirkimu, manau tikrai paprasysiu  ax.gif Gal ir pati pasiulys  4u.gif

Oho, jau su sampanu patys atnest galetu, i namus. Galima ir su orkestru, jei ne labai anksti
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 09 01, 20:00)
Oho, jau su sampanu patys atnest galetu, i namus. Galima ir su orkestru, jei ne labai anksti



Ir dovanu galetu ideti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 09 01, 19:34)
Baigiantis vasarai užbaigiau savo vasarišką apyrankę - va rezultatas:


Super, dabar vasarą primins tau ant rankos thumbup.gif

O tas ant kėdės uodeguotasis snukį turi ar įsikniaubęs? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 01, 20:07)
O tas ant kėdės uodeguotasis snukį turi ar įsikniaubęs?  g.gif


Snukutis sioks toks yra, bet jis lygus, t.y. nera nei akiu, nei nosies....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza0922: 01 rugsėjo 2010 - 19:10
QUOTE(danske @ 2010 09 01, 19:51)
Man runu is principo nereikia, kam danisku auksu pavadino gintara. Gintaras LT auksas, skiriamasis zenklas, kas tik nori tegu.. Bet niekieno kito. Pabumbejau doh.gif

Aha, nu jei bogu. Atsirado mat Jūratės ir Kastyčiai schmoll.gif Šiuolaikiniai foteliai su paleistuviais irgi neimponuoja, anei plukės - fi, daniškos, gi ir pas mus anų pilni laukai.

Ale mergos, kodėl jūs norit to laivo? lotuliukas.gif Aš, tarkim, noriu todėl, kad tatai mano antro mylimiausio troll dizainerio - Eske Storm - darbas. Jis senobės vikingų tema pastoviai kuria. Man dideliai patinka jo karoliai, ir, regis, visus turiu, išskyrus mitinius veidus, bet ir tuos kada nors įsigysiu. Ir būsiu rami. O čia - te tau, dar vienas bigsmile.gif
O jūs? bigsmile.gif
Atsakyti