Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar esate dalyvavę trollbeads klubo susitikime? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 27, 17:37)
Čia aš nemoku jo nufotografuoti  doh.gif Iš tikrųjų gana ryškus. Pabandymas ant balto fono:



Nu labai super! Viskas labai puikiai dera smile.gif 4u.gif Akyse net spindi tas akmenelis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 27, 16:43)
Mergos,susinervavau iki negalejimo-pameciau panoramos 10proc nuolaidu kortele...
Kaip ja gauti?nes man kai kas ja perleido,nes turejo dvi,o man va kas atsitiko... cry.gif  cry.gif  cry.gif


Gal galiu pagelbeti? blush2.gif Turiu tokia kortele? i AZ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(askela @ 2010 08 27, 18:15)
Gal galiu pagelbeti?  blush2.gif  Turiu tokia kortele? i AZ mirksiukas.gif

prasitrink AZ, nes tau neina atrasyti.
tai va parasau i cia:
kur atsiuntei nuoroda - grazus sarvuotis, cia yra unika, naturoje tikrai retai toki grazuoli pamatysi, jis nekataloginis, o is nuotraukos, kaip ir nesa i dramblio kaula. tai va, o po 4 d. baigsis, pati matysi kokia kaina bus, ypatingai sarvuociu kainos sukyla zinok smile.gif
Atsakyti
Įkvėpimas potkint pagavo blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 27, 18:40)
Įkvėpimas potkint pagavo  blush2.gif

user posted image

user posted image


Man jau karsta.gif nuo tokiu vaizdu thumbup.gif thumbup.gif
ir nuotraukos irgi bigsmile.gif ,
o kazkuri sake, kad ne foto menininkes lotuliukas.gif
Atsakyti
eina sau kaip grazu wub.gif
ir is pirmo puslapio geltona su raudonu kaip man graziai atrodo wub.gif

neprisedau prie kompo dvi dienas, vakar prisijungiu ziuriu 25 nauji puslapiai doh.gif siandien jau nauja tema biggrin.gif nu jus ir snekios bigsmile.gif niekaip su jumis nespeciau... tai skaitinesiu info vis po truputuka ... biggrin.gif

vaziuosiu siandien i mega ax.gif bet nezinau ties kuo apsistoti... doh.gif kai tiek mazai teturiu, norisi kazko nepaprasto... bet neissirenku nepaprasciausio is nepaprastu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 27, 18:40)
Įkvėpimas potkint pagavo  blush2.gif


ohmy.gif blink.gif rolleyes.gif thumbup.gif

p.s askela ,kai komentuoji arba atsakai, istrink nuotraukas, nes vietos daug uzima.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2010 08 27, 18:55)
vaziuosiu siandien i mega  ax.gif  bet nezinau ties kuo apsistoti...  doh.gif kai tiek mazai teturiu, norisi kazko nepaprasto... bet neissirenku nepaprasciausio is nepaprastu  lotuliukas.gif

O tu mums pasakyk, kokie tau nepaprasti, mes tau motiniškai patarsim bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 27, 18:40)
Įkvėpimas potkint pagavo  blush2.gif

O tu žinai, aš žiūriu žiūriu į tą tavo auksinį kvarcą ir kažkaip visai ne taip jį įsivaizdavau mastau.gif Mat, aš jo natūroj nemačius. Šiaip tas akmuo nėr populiarus, tai aš į jį ir karoliukų ar kitos juvelyrikos prasme dėmesio neatkreipiau, žodžiu, man nepažįstamas. Bet nuotraukose man jis visai kitoks atrodo mastau.gif
Ir tada mane durnas žvengas pagavo. O gal čia visai ne auksinis kvarcas ir ne dūminis kvarcas, kas turėtų būt? Gal čia tas, kas parašyta - topazas lotuliukas.gif Padūmavęs lotuliukas.gif Vat paėmė ir išskobė viso keturis lotuliukas.gif
Atsakyti
Noa, motiniskas patarimas labai praverstu biggrin.gif
reikia vieno is ju lotuliukas.gif :
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

cia siandien tokie norai... rytoj gali buti visai kiti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo une: 27 rugpjūčio 2010 - 18:13
QUOTE(Noa @ 2010 08 27, 19:07)
O tu žinai, aš žiūriu žiūriu į tą tavo auksinį kvarcą ir kažkaip visai ne taip jį įsivaizdavau mastau.gif Mat, aš jo natūroj nemačius. Šiaip tas akmuo nėr populiarus, tai aš į jį ir karoliukų ar kitos juvelyrikos prasme dėmesio neatkreipiau, žodžiu, man nepažįstamas. Bet nuotraukose man jis visai kitoks atrodo mastau.gif
Ir tada mane durnas žvengas pagavo. O gal čia visai ne auksinis kvarcas ir ne dūminis kvarcas, kas turėtų būt? Gal čia tas, kas parašyta - topazas lotuliukas.gif Padūmavęs lotuliukas.gif Vat paėmė ir išskobė viso  keturis lotuliukas.gif


Buvo ten sudėta ir "tikrų" auksinių kvarcų, ta prasme, su tokiais užrašais etiketėse ir didesne kaina, bet jie atrodė absoliučiai taip pat, kaip trijulė šitų "dūminių topazų", ir pardavėja pripažino, kad čia tas pats akmuo. Aš iš visų trijų išsirinkau tamsiausią smile.gif

Beje, kiek googlinu apie auksinius kvarcus, tai man tokius drumstus, neskaidrius išmeta, pvz.:

user posted image

O šitie troliniai auksiniai kvarcai skaidrūs.

Įdomumo dėlei, išgooglinau auksinį topazą:

user posted image

Ar kartais nieko neprimena iš trolių katalogo? lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 27, 17:14)
Mano gėlėtoji-akmeninė su naujuoju kvarcu  ax.gif Auksinis kvarcas neblogai derinasi su žaliomis gėlėmis  smile.gif

Graziai cia viskas sugule wub.gif Ech..toli man dar iki tiek..

QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 27, 18:40)
Įkvėpimas potkint pagavo  blush2.gif

A klausykit, va norejau paklaust...cia jus savo nuosava Trolyna turit? biggrin.gif Dievuliau kiek cia visokio gerio bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2010 08 27, 19:11)
Noa, motiniskas patarimas labai praverstu biggrin.gif
reikia vieno is ju  lotuliukas.gif :

cia siandien tokie norai... rytoj gali buti visai kiti  biggrin.gif


O tu prie ko juos derinsi? Ka jau turi?
Atsakyti