Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar esate dalyvavę trollbeads klubo susitikime? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Rethimna @ 2010 08 31, 18:02)
nesupratot ką norėjau pasakyti      lotuliukas.gif

Supratau mirksiukas.gif Tik negaliu už kitas kalbėti, tai ir parašiau nuo savęs. Bet manau, kad jei į Panevėžį iš Kauno panos lėkė, tai kas trukdo panevėžietėm Jurbarkan nuvažiuoti. Ypač po to, kai dykai dalijamų kankolų neužteko visoms... hihihi.gif
Atsakyti
Gal kuri norite Milano?Keisciau i bet kuria Dykuma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 31, 17:11)
Mergaiciai,noriu pasirodyti savo naujokus

Einu papavydet................labai grazus wub.gif wub.gif

QUOTE(rita7777 @ 2010 08 31, 17:27)
Ar girdėjote ką medžiai šnara ir ką vėjai šnabžda?

Siandien Megoj buvau tai Tadas man sake, kad bus Jurbarke atidarymas ir veliau Alytuj, kada Kaune susitikimas sake dar tiksliai nezino.
Ir vel eilini karta as galiu pagirti Megos Trolyna ir aplamai visus ju darbuotojus, super visi dirba ,visu veidus atsimena, visada malonu ten nueiti thumbup.gif
Pasiemiau savo laimejima wub.gif Rozine dykuma wub.gif
Atsakyti
Sveikos, gal nesupyksti, kad vis būnu pasyviu dalyviu...
Gal žinote, ar dar kur nors galima gauti kaktusa? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tortila @ 2010 08 31, 20:05)
Sveikos, gal nesupyksti, kad vis būnu pasyviu dalyviu...
Gal žinote, ar dar kur nors galima gauti kaktusa? blush2.gif

Megoje sekmadienį kelis tikrai mačiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinuhas @ 2010 08 31, 20:10)
Megoje sekmadienį kelis tikrai mačiau  mirksiukas.gif


ech, o aš Vilniuje sad.gif
Atsakyti
Tacita, nerealūs labradoritai wub.gif tokie skirtingi good.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 31, 21:08)
Tacita, nerealūs labradoritai wub.gif tokie skirtingi good.gif


drinks_cheers.gif Pritariu thumbup.gif

O dėl meškos - eilinį kartą stebiuosi, kaip mano ir mano pažįstamų, o gal apskritai lietuvių skonis nesutampa su viso pasaulio unsure.gif Gal dėl to ir Eurovizijos nelaimime lotuliukas.gif
Atsakyti
Ojei,mergaites,nugis labai aciu uzpagyras,net pati visa su sypsena sedziu,ir man grazu zinokit tie labradoritai,dabar tik reik sugalvoti kaip derinti juos.Dzaska,nu ta labradorita tavaji ir pavadinsiu-dzaska lotuliukas.gif thumbup.gif
QUOTE(askela @ 2010 08 31, 17:37)
Laba visoms  4u.gif
Tacita, gal jau kuri mesi per balkona?   mirksiukas.gif Noriu bigsmile.gif
Nu nerealiai grazu  thumbup.gif

o gaudysi? lotuliukas.gif Nu kol kas nemesiu,nes labai jau jie man faini

QUOTE(saule @ 2010 08 31, 18:07)
Tacitos labradoritai įspūūūūūdingi  wub.gif
Pamenu sakei, kad su jais neskubėsi, lauksi kol sulauksi SAVO  mirksiukas.gif Tikrai, kad prasirinkai tokius geresnius  bigsmile.gif

acius-ale matai,pasirinkau ne viena doh.gif ,nu gi skiriasi,velniai,o grazus isvis iki negalejimo,tai manau ir dar galo nebus,jei koki grozi uztiksiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 31 rugpjūčio 2010 - 20:19
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 31, 20:18)
drinks_cheers.gif Pritariu  thumbup.gif

O dėl meškos - eilinį kartą stebiuosi, kaip mano ir mano pažįstamų, o gal apskritai lietuvių skonis nesutampa su viso pasaulio  unsure.gif Gal dėl to ir Eurovizijos nelaimime  lotuliukas.gif

Nu koks geras pastebėjimas lotuliukas.gif Dėl to pasaulio tai sutinku, ale gi visokių tų žmogų yra - visokiem skoniam turi įtikti prekybininkai
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 31, 16:44)
o as zinau  lotuliukas.gif cia ta meska sukure amerikonka, jos visos kaip meskos, prisislamste hamburgeriu, uztat ir prabalsavo savo stiliui istikimos  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 08 31, 17:11)
Mergaiciai,noriu pasirodyti savo naujokus,rinkinukas labradoritu-pavadinimu AUTOESTRADA blink.gif lotuliukas.gif  doh.gif  (Nes vienas is vilniaus,mano pirktas,antra sesuo klaipedoj uzfundijo,o trecias grozis-Dzaskos kaune papirktas rolleyes.gif )


wow,nu NEREALU ,ketvirtadieni butinai atsinesk pasirodyti bigsmile.gif thumbup.gif bet tu ir prekiniesi - nugis vėl užrodiai man ta kiaulytę doh.gif vėl užsireikė,nu tokia miela,ir dar pagal metus aš kiaulytė blush2.gif
Atsakyti
Kikirike,butinai,susidesiu viska i troliu dezute ir atsinesiu thumbup.gif
Atsakyti