Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar esate dalyvavę trollbeads klubo susitikime? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Noa @ 2010 08 31, 16:55)
Taip.

Taip. ir as sutinku simtu procentu... drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mergaiciai,noriu pasirodyti savo naujokus,rinkinukas labradoritu-pavadinimu AUTOESTRADA blink.gif lotuliukas.gif doh.gif (Nes vienas is vilniaus,mano pirktas,antra sesuo klaipedoj uzfundijo,o trecias grozis-Dzaskos kaune papirktas rolleyes.gif )user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Dzaska wub.gif wub.gif wub.gif -aciu thumbup.gif

Beje,as ir dar turiu naujienu,bet veliau ax.gif
Atsakyti
OMG blink.gif Koks groooožis wub.gif
Atsakyti
O jei... blink.gif einu pavydet... wink.gif
Atsakyti
Tacita, labai gražu wub.gif
Atsakyti
Ar girdėjote ką medžiai šnara ir ką vėjai šnabžda? Šeštadienį, 12 val. Jurbarke, mažųjų laivelių prieplaukoje iškils TROLIŲ MIESTAS!!! Veiks trolių kirpykla, trolių parduotuvė ir visa kita, kas priklauso troliškoms linksmybėms. Kartojame burtažodį; "Jurbarkas, 12 val, aš ten būsiu".
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita7777: 31 rugpjūčio 2010 - 16:29
Ką mergaitės lėksit. Panevėžio gerbėjų nebus tai gal bus visai normaliai lotuliukas.gif
Atsakyti
Siaip nevaziuociau, bet jei jau troliskas pasivezinimas zirgais bus... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 31, 17:11)
Mergaiciai,noriu pasirodyti savo naujokus,rinkinukas labradoritu-pavadinimu AUTOESTRADA blink.gif lotuliukas.gif  doh.gif  (Nes vienas is vilniaus,mano pirktas,antra sesuo klaipedoj uzfundijo,o trecias grozis-Dzaskos kaune papirktas rolleyes.gif 


Laba visoms 4u.gif
Tacita, gal jau kuri mesi per balkona? mirksiukas.gif Noriu bigsmile.gif
Nu nerealiai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 31, 17:26)
O jei... blink.gif  einu pavydet... wink.gif

Einu ir aš Pavydkalnin angel_sadangel.gif
Papildyta:
QUOTE(Rethimna @ 2010 08 31, 17:30)
Ką mergaitės lėksit. Panevėžio gerbėjų nebus tai gal bus visai normaliai      lotuliukas.gif

O ką - Jurbarkan vizos reikia?.. Įvažiavimas į miestą, kiek suprantu, laisvas. O laisvas žmogus (ir dar Laisvė) gali migruoti kur tinkamas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 31, 18:41)
O ką - Jurbarkan vizos reikia?.. Įvažiavimas į miestą, kiek suprantu, laisvas. O laisvas žmogus (ir dar Laisvė) gali migruoti kur tinkamas  mirksiukas.gif


nesupratot ką norėjau pasakyti lotuliukas.gif
Atsakyti
Tacitos labradoritai įspūūūūūdingi wub.gif
Pamenu sakei, kad su jais neskubėsi, lauksi kol sulauksi SAVO mirksiukas.gif Tikrai, kad prasirinkai tokius geresnius bigsmile.gif
Atsakyti