Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar esate dalyvavę trollbeads klubo susitikime? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Labukas wink.gif

del meeto - jsi tik ne naujiokėm ? ir tik vilnietė ? lotuliukas.gif ir dar turbūt pageidautina su nesantuokiniais ? hihihi.gif

Dėl trolių prašymo suorganizauoti meeta - pati savo ausim girdėjau, kad tai yra įmanoma - reikai tik noro.

Karoliukas super wink.gif - balsavau už motinystę ir šitą... Kaip aš be meškinų ???? Bet ar jis ne auksinis bus?
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 31, 16:14)
Vat todel savo ir nesiunciau...nes briedus kazkokius isrenka...nesakau,kad negrazu... bet buciau tikrai motinystes karoliuka papirkus...ir daugelis kitu itariu, ir dovanot toki grazu... nu balta meska...kazkokia nenormalus...kas ja pirks ...vienetai... nes jei jieskot prasmes... nebent pas ka MB tynginys, tai va kak ras...jam ir bus iamzint... wink.gif

pati tai galvoju, kad daug lemia karoliuko reikšmės aprašymas, kurį atsiunčia kartu su eskizu. Juk taip didinga, globalu, karoliukas - "priminimas, kad tik mes galime apsaugoti šią lengvai pažeidžiamą klimato sistemą. Nusišypsojus sėkmei jos istorija gali baigtis laimingai". Žinoma, tai svarbu, bet man nepatiko tas karoliukas. jei atvirai tai net tarp tų deįimties finalininkų, nebuvau jo pastebėjusi cool.gif O ir šiaip kodėl gi nepaskebia balsavimo rezultatų. Pvz., man baisiai smalsu, kiek žmonių balsavo ir kiek iš jų buvo iš tą lokį.
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 08 31, 16:16)
Labukas wink.gif

del meeto - jsi tik ne naujiokėm ? ir tik vilnietė ? lotuliukas.gif ir dar turbūt pageidautina su nesantuokiniais ? hihihi.gif

Dėl trolių prašymo suorganizauoti meeta - pati savo ausim girdėjau, kad tai yra įmanoma - reikai tik noro.

Karoliukas super wink.gif - balsavau už motinystę ir šitą... Kaip aš be meškinų ???? Bet ar jis ne auksinis bus?


A kodėl naujokės ignoruojamos... mes, na bent jau aš, irgi noriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 08 31, 16:16)
Karoliukas super wink.gif - balsavau už motinystę ir šitą... Kaip aš be meškinų ???? Bet ar jis ne auksinis bus?

Gal toks ir toks...nes sukurusiai tai dovanu auksinis bus tikrai...
As nieko neturiu pries meskiukus...bet, nu sugalvok tu balta meska...nu gyvena ten aleskoj kazkokios baltos meskos, tegu ir gyvena...kam cia jas taip pagerbt...nu suprantu kad ju taukai nuo visu ligu... tai ko tada kokios karves nepadare... Indijoj paziurekit kokioj pagarboj... rolleyes.gif Vis daugiau papirktu...va kiekviena maitinanti mamyte, savo pieno kombinata, galetu iamzint...o dar galetu su skaiciukais but...tai reikstu kiek menesiu ar metu maitini pvz... wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitelė @ 2010 08 31, 16:00)
Ar matėte, jau yra žmonių karoliuko 2010 laimėtojas. lotuliukas.gif

baisiau nebuna doh.gif , ir taip visas zooparkas pas tuos trolius lotuliukas.gif , pilna pandu, drambliu, visokiu audiniu, dar viena nesamone konkreti, negi visiems tas baisuolis is vaiduokliu pasaulio patiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitelė @ 2010 08 31, 16:20)
Pvz., man baisiai smalsu, kiek žmonių balsavo ir kiek iš jų buvo iš tą lokį.

Man irgi drinks_cheers.gif As pvz labai smalsi matote...ir man idomu kiek balsavo, galetu net of.dosje but kai ebay...viskas matosi... ax.gif kas balsavo...galima butu parasyti tiems kas balsavo, ir paklaust : o kodel jus uz ta balta meska pvz.... cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 31, 16:29)
baisiau nebuna doh.gif , ir taip visas zooparkas pas tuos trolius lotuliukas.gif , pilna pandu, drambliu, visokiu audiniu, dar viena nesamone konkreti, negi visiems tas baisuolis is vaiduokliu pasaulio patiko   g.gif

Nu tikrai..taip lauki tu nauju karoliuku, tikedamasi kazko nerealaus...o cia se tau per burna purvina mazgote,... biggrin.gif Cia kaip su ta zeme...nesakau kad negrazi...bet vien statistiskai paziurejus, koks karoliukas pats deficitiskiausias...ta ir grazink... bet ne...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 31 rugpjūčio 2010 - 15:38
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 31, 16:14)
Vat todel savo ir nesiunciau...nes briedus kazkokius isrenka...nesakau,kad negrazu... bet buciau tikrai motinystes karoliuka papirkus...ir daugelis kitu itariu, ir dovanot toki grazu... nu balta meska...kazkokia nenormalus...kas ja pirks ...vienetai... nes jei jieskot prasmes... nebent pas ka MB tynginys, tai va kak ras...jam ir bus iamzint... wink.gif

Idomu kas cia uz ja balsavo..gal kokia mokytoja...tai liepe visai mokyklai prabalsuot, ba kitaip apie gerus pazymius nesvajokit... cool.gif

lotuliukas.gif drinks_cheers.gif

nu rimtai,aš balsavau už motinystę -nugis tikrai daugiau būtų pirkę ,o dabar doh.gif nu net nežinau,net neįsivaizduoju ką čia tokio įamžinti su ta meška g.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 08 31, 16:23)
A kodėl naujokės ignoruojamos... mes, na bent jau aš, irgi noriu  ax.gif

Nu jau kas gi jus cia ignoruoja... g.gif ...Demesio stokalige sergat ar ka... g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 31, 16:38)
nu net nežinau,net neįsivaizduoju ką čia tokio įamžinti su ta meška  g.gif

o as zinau lotuliukas.gif cia ta meska sukure amerikonka, jos visos kaip meskos, prisislamste hamburgeriu, uztat ir prabalsavo savo stiliui istikimos lotuliukas.gif
Atsakyti


QUOTE(Fontenay @ 2010 08 31, 16:44)
o as zinau  lotuliukas.gif cia ta meska sukure amerikonka, jos visos kaip meskos, prisislamste hamburgeriu, uztat ir prabalsavo savo stiliui istikimos  lotuliukas.gif

va ir reikšmė puiki smile.gif Amerikonkų daugiau nei mūsų lotuliukas.gif

bet man meškos wub.gif Jos tokios švelnios, o kartu ir ištiesų - toli gražu nuo švelnumo... Nors aš esu vis dar šventai įsikinus, kad meškutės valgo tik uogytes liezuvis.gif

So kada meetas? stokaligė prasimuša doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 31, 16:44)
o as zinau  lotuliukas.gif cia ta meska sukure amerikonka, jos visos kaip meskos, prisislamste hamburgeriu, uztat ir prabalsavo savo stiliui istikimos  lotuliukas.gif

Va,va ...panasu...ypac kur siuntei tada nuotraukas...panasu,panasu... biggrin.gif Ypac kai ziuri i meskos subinyte...tai kak ras...o nebent galima save iamzint, po gimdymo... bigsmile.gif (ai negraziai mes cia juokaujam, dar kas isizeis blush2.gif )...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 31 rugpjūčio 2010 - 15:55
QUOTE(Bitelė @ 2010 08 31, 16:00)
Ar matėte, jau yra žmonių karoliuko 2010 laimėtojas. lotuliukas.gif

Še tau mastau.gif Jei bogu, aš jo net nepastebėjau mastau.gif Nu gal geresnė meška, negu ta, kur buvo ir paliko retirinta, bet nesu tikra, ar aš ją pirksiu mastau.gif Nebent kokiu nors būdu pakliūčiau į Aliaską - labai norėčiau, ale bet kažkaip nenusimato hihihi.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 08 31, 16:26)
tai ko tada kokios karves nepadare... Indijoj paziurekit kokioj pagarboj... rolleyes.gif Vis daugiau papirktu...

Taip.
1. Meška poliarinė jau buvo, kas norėjo, papirko. O karvės nebuvo.
2. Karvė tokia analogiška poza labai intriguojančiai atrodytų bigsmile.gif
3. Karvė labai tiktų prie gėlių, o gėlių troll pasirinkimas didelis.
4. Iš karvių žmonijai yra didelė nauda, o iš baltų meškų?
5. Arkliai yra pavaizduoti, avinas yra, ožys - ožiaragis - yra, o karvė ne - tai diskriminacija schmoll.gif
6. Karvės su numeriais - kaip cherubai - atrodytų ne taip saldžiai ir jau tiksliai originaliai biggrin.gif
7. Karvės duoda pieną, o be jo žmonija jau būtų seniausiai išdvėsus, nes kuo kūdikius maitintų, jei motina pieno neturėtų??? Čia aš apie senus laikus, aišku, kai mišinėlių nebuvo biggrin.gif
Atsakyti