Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar esate dalyvavę trollbeads klubo susitikime? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 31, 09:44)

kokie grazus... wub.gif ech... doh.gif
beja labas rytas smile.gif
noreciau ir as i meeta, bet deja iki jusu man neatvaziuoti artimiausiu metu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo franciska: 31 rugpjūčio 2010 - 09:05
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 31, 09:48)
Ale va jums ir intik...saltibarsciai netinka...alyvine duodu vel negerai....
Imk tada auskarus prie fantazijos...auksines.... bigsmile.gif  biggrin.gif  wink.gif
Papildyta:

Taigi cia blicas,... biggrin.gif

Atsakyti
sveikutes,neturiu kuom pasigirti tyliai skaitau ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Gal kas norėtų mainyti retirintą plekšnę į kokį kitą sidabriuką..? ax.gif Plekšnė nešiota mažai, kažkaip nebesižiūri jinai man. Rašykit į až, jei susidomėsit smile.gif
user posted image
Atsakyti
Aš vat irgi tyliai skaitinėju ir tyliai pavydžiu tongue.gif
Turiu kiek "pastorėjusią" apyrankę, nieko įspūdingo, bet vistiek kada vėliau pasirodysiu wink.gif
Planuose rausvoji prizmė (neradau LT, bet vistiek kada tikiuosi susižvejoti už normalią kainą), retinta R raidelė, raudonas nefritas ir visai gal norėčiau kokio tamsaus tamsiausio agato, facetuoto labiau ax.gif
Jei kas užtiksit kur papirkt, ar savo parduot gal norėsit ax.gif , pašnibždėkit prašau draugiškai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saule @ 2010 08 31, 08:13)
Aš vat irgi tyliai skaitinėju ir tyliai pavydžiu  tongue.gif
Turiu kiek "pastorėjusią" apyrankę, nieko įspūdingo, bet vistiek kada vėliau pasirodysiu wink.gif
Planuose rausvoji prizmė (neradau LT, bet vistiek kada tikiuosi susižvejoti už normalią kainą), retinta R raidelė, raudonas nefritas ir visai gal norėčiau kokio tamsaus tamsiausio agato, facetuoto labiau  ax.gif
Jei kas užtiksit kur papirkt, ar savo parduot gal norėsit  ax.gif , pašnibždėkit prašau draugiškai mirksiukas.gif


Buvau praeita savaite Jurbarke, tai ten labai daug prizmiu buvo ax.gif ir ryskiai raudonu, ir melynu, tikrai graziai atrodo, na vienu zodziu daug ivairiu spalvyciu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
erilukaha kai dziaska paaiskino jau supratau, o vakar dar rasida pasakojima papilde - viskas ciki piki super dovana su grazia iteikimo istorija, as apakus buvau nuo Jusu ismones 4u.gif beja super tavo rozine apyranke thumbup.gif
rita7777 - aciu uz sveikinimus 4u.gif super siuprizas buvo.
Ruti - siurpizas pavyko visu 100 proc. thumbup.gif
Ragana_ aciu uz grazius linkejimus, o del labradorito nenusimink , juk ka nors galime sugalvoti, bet visada puiku kai gali pati issirinkt 4u.gif

mano sesuo taippat neatsilaike troliams doh.gif lotuliukas.gif bigsmile.gif ir isigijo apyranke su gulbes uzsegimu ir rozini kvarca su laimes mazgu, kaip bus dziugu kartu sirgt thumbup.gif paskui ji atsargiai paklause negi tai tikrai liga ? lotuliukas.gif naivuole...
Atsakyti
QUOTE(ewidenta @ 2010 08 31, 15:07)
paskui ji atsargiai paklause negi tai tikrai liga ?  lotuliukas.gif  naivuole...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ewidenta @ 2010 08 31, 15:07)
erilukaha kai dziaska paaiskino jau supratau, o vakar dar rasida pasakojima papilde - viskas ciki piki super dovana su grazia iteikimo istorija, as apakus buvau nuo Jusu ismones 4u.gif

Aciu dievui...kad patiko... 4u.gif Ba zinai as vienu momentu, buvau pagalvojus,kad begt reiks is sito forumo...su tokiu nevykusiu jumoru... lotuliukas.gif Kad susigadinau reputacija negryztamai... blush2.gif
Atsakyti
Ar matėte, jau yra žmonių karoliuko 2010 laimėtojas. lotuliukas.gif
Na ką, šv. kalėdų proga teks laukti baltųjų lokių atplūdžio.
Noriu auksinio kvarco, bet deja, pinigus tenka investuoti į baltą, gražią šypseną ax.gif tik va, kvarcas jau dabar džiugintų, o kada ta šypsena tokia taps, tai dar neaišku doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitelė: 31 rugpjūčio 2010 - 15:04
Labu dienų smile.gif

Ar matėte koks karoliukas išrinktas žmonijos? Ice Bear laimėjo ax.gif ech..,
Papildyta:
QUOTE(Bitelė @ 2010 08 31, 16:00)
Ar matėte, jau yra žmonių karoliuko 2010 laimėtojas. lotuliukas.gif




telepatija lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitelė @ 2010 08 31, 16:00)
Ar matėte, jau yra žmonių karoliuko 2010 laimėtojas. lotuliukas.gif

Vat todel savo ir nesiunciau...nes briedus kazkokius isrenka...nesakau,kad negrazu... bet buciau tikrai motinystes karoliuka papirkus...ir daugelis kitu itariu, ir dovanot toki grazu... nu balta meska...kazkokia nenormalus...kas ja pirks ...vienetai... nes jei jieskot prasmes... nebent pas ka MB tynginys, tai va kak ras...jam ir bus iamzint... wink.gif

Idomu kas cia uz ja balsavo..gal kokia mokytoja...tai liepe visai mokyklai prabalsuot, ba kitaip apie gerus pazymius nesvajokit... cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 31 rugpjūčio 2010 - 15:17