Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar esate dalyvavę trollbeads klubo susitikime? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 27, 16:43)
Mergos,susinervavau iki negalejimo-pameciau panoramos 10proc nuolaidu kortele...
Kaip ja gauti?nes man kai kas ja perleido,nes turejo dvi,o man va kas atsitiko... cry.gif  cry.gif  cry.gif

kur tu ja pametei? gal kate suede? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 08 27, 16:19)
Ir as registruojuos  thumbup.gif
Erszebeth taip cia auksinis kvarcas ir Panevezi maciau ir sena kaina  thumbup.gif grazus pirkinukas, tik nz. kuri imt nes megoj ju atspalviu daug, man patiko labai skaidrus.


Aš išsirinkau patį tamsiausią ax.gif

Bet pavaro jie su tomis etiketėmis doh.gif Kažin, aukso už sidabro kainą nebūna? lotuliukas.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 08 27, 16:43)
nugi siandien idejau i labradoritine apyranke turkio prizme, ir nauja unikute, ir ziuriu visai nieko atsinaujinau ax.gif, dar cia viena sidabriuka keisiu i kita ateityje, laukiu triju zvaigzduciu wub.gif


Gražu thumbup.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 08 27, 16:43)
Mergos,susinervavau iki negalejimo-pameciau panoramos 10proc nuolaidu kortele...
Kaip ja gauti?nes man kai kas ja perleido,nes turejo dvi,o man va kas atsitiko... cry.gif  cry.gif  cry.gif


Gal nueik ir sakyk, kad pametei g.gif Tavęs ten iš matymo dar nepažįsta?
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 08 27, 16:32)
Ghmm su megos nuolaidu kortele gaunasi 9 ltl brangiau nei is italo....

Tada nereikia.....sudas atsiprasant....Ieskosiu toliau, jei kas uzmatysit pigiau--duokit zinot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 27, 16:43)
Mergos,susinervavau iki negalejimo-pameciau panoramos 10proc nuolaidu kortele...
Kaip ja gauti?nes man kai kas ja perleido,nes turejo dvi,o man va kas atsitiko... cry.gif  cry.gif  cry.gif


O pc nera galimybes pasiklausti informacijoj, kaip galima nauja gauti? Ju www tai info apie tai nera... schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 27, 16:53)
Tada nereikia.....sudas atsiprasant....Ieskosiu toliau, jei kas uzmatysit pigiau--duokit zinot 4u.gif


O tai megoj papirkti nenori? ir laukti kol parsius nereiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 08 27, 16:55)
O tai megoj papirkti nenori? ir laukti kol parsius nereiks  4u.gif

Tai zinai, norisi gi pigiau rast.....bet jei nerasiu--pirksiu Megoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 27, 16:48)
kur tu ja pametei? gal kate suede?  lotuliukas.gif

nezinau-pinigine reik keisti,paplysus jau,tai vat doh.gif ax.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 27, 16:51)

Gal nueik ir sakyk, kad pametei  g.gif Tavęs ten iš matymo dar nepažįsta?

pazysta,pasakysiu,kad pameciau,gal pades kuo doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Mano gėlėtoji-akmeninė su naujuoju kvarcu ax.gif Auksinis kvarcas neblogai derinasi su žaliomis gėlėmis smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 27, 17:14)
Mano gėlėtoji-akmeninė su naujuoju kvarcu  ax.gif Auksinis kvarcas neblogai derinasi su žaliomis gėlėmis  smile.gif



Grazu smile.gif tik man ant to fono spalvos priblanksta, o pirmai auksinis kvarcas toks ryskus atrode g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza0922: 27 rugpjūčio 2010 - 16:17
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 27, 17:14)
Mano gėlėtoji-akmeninė su naujuoju kvarcu  ax.gif Auksinis kvarcas neblogai derinasi su žaliomis gėlėmis  smile.gif


tikrai dera, zaliu gelyciu fonas toks pats kaip tas kvarcas, o avantiurinas su naslaitem ziurisi, ir kitos geles suderintos su akmenais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 08 27, 17:16)
Grazu  smile.gif tik man ant to fono spalvos priblanksta, o pirmai auksinis kvarcas toks ryskus atrode  g.gif


Čia aš nemoku jo nufotografuoti doh.gif Iš tikrųjų gana ryškus. Pabandymas ant balto fono:

user posted image

user posted image

QUOTE(Fontenay @ 2010 08 27, 17:25)
tikrai dera, zaliu gelyciu fonas toks pats kaip tas kvarcas, o avantiurinas su naslaitem ziurisi, ir kitos geles suderintos su akmenais  thumbup.gif


Man našlaitės labiau į jaspį ar labradoritą užneša blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 27, 17:37)
Man našlaitės labiau į jaspį ar labradoritą užneša  blush2.gif

tai nasles su labradoritais isvis idealus variantas drinks_cheers.gif bet jos prie daugelio akmenu prisitaiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 27, 17:42)
tai nasles su labradoritais isvis idealus variantas  drinks_cheers.gif bet jos prie daugelio akmenu prisitaiko smile.gif


drinks_cheers.gif Kaip ir labradoritas tinka praktiškai prie bet ko biggrin.gif Ar tik ne pas Noa raudonojoje apyrankėje jis tupėjo?
Atsakyti