Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar esate dalyvavę trollbeads klubo susitikime? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 30, 13:13)
Kuklus vėrinėlis "Po bulviakasio"...
Džiaugiuosi, kad stovėjau po Tacita langais, kai ji bulvėmis svaidėsi  hihihi.gif

O geras...nu neblogai pasiruosiais ziemai... hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 30, 13:18)
O geras...nu neblogai pasiruosiais ziemai... hihihi.gif

Jo, užteks ir cepakams, ir kugeliui, ir vėdarams lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 08 29, 16:53)
Labuks visom  4u.gif

Ojei...tiesiog tobula... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 30, 13:21)
Jo, užteks ir cepakams, ir kugeliui, ir vėdarams  lotuliukas.gif

Nesakyk,ad rinksi visa apyranke is bulviu... g.gif
Papildyta:
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 08 29, 13:21)
Na va, siek tiek atsviezinau savo apyranke geliu mozaika....

Labai grazu ir svelnu... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 30, 13:22)
Nesakyk,ad rinksi visa apyranke is bulviu... g.gif

O ką - būsiu tikra runkelė hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 08 29, 10:11)
Mano dar nerodyti:

Cukinija man labai,labai...tik vis neprisiruosiu... Seskas super thumbup.gif Avinukas labai,labai...sakiau maziui pirksiu, bet jau nepirksiu, nes cia visas baronas,...maziu laboai ankstesnis aviukas...kai paauks...kai ragai prades aukt... biggrin.gif O zeme... mastau.gif nu labai didele...bet grazi... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ewidenta @ 2010 08 29, 17:15)
nuo sesers ta proga dar gavau dideli ritini isgraviruota  wub.gif ir jau pradejau nesiot karalius wub.gif

Kur foto... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(dzaska @ 2010 08 29, 16:53)
Tai pat Tacitai nupirkau pagaliau Labradorita kuris greit pasieks ja  ax.gif ir foto su mano broliu dvyniu  lotuliukas.gif
user posted image
bigsmile.gif

Otai cia tie kuriuos man atidejai...nesupratau... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 28, 22:06)
o aš vat pabandžiau suverti komplektuką vestuvėms prie raudonos suknelės - laukiu jūsų komentarų  blush2.gif

Labai grazu... thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(ewidenta @ 2010 08 29, 12:22)
labas visoms  group.gif yahoo.gif 

niu jau nustebinot mane 110proc.
ACIU ACIU ACIU  notworthy.gif thumbup.gif  geriausia kai Dziaska iteike remelius su pinigais nesantuokiniam vaikui  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Vyras taip kreivai i mane paziurejo  blink.gif o ir paciai ne iskart daejo prie ko cia tas vaikas  doh.gif paskui kai pasitikslinau tai tiek juokiaus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif visi kas mate paskui atsargiai klausinejo kaip suprast toki jumora?  lotuliukas.gif  super puikiai sugalvojot aciu visoms is visos sirdies. terceta iskart uzsidejau. thumb_yello.gif
ikeliu dovaneles foto    apyrankes siandieninis variantas
user posted image

Del to nesantuokinio vaiko...patikek kas cia vyko uzkulisiuose... bigsmile.gif Buvo tokiu kurios sutiko pabut tos nesantuokines mamos vietoj, jei ka......buvo kurios kategoriskai atsisake... biggrin.gif O geriausias atvejis, tas ,kad visos senbuves buvo informuotos...o naujokes ne... tongue.gif Tai prisijuokem is naujokiu...kurios bande aiskintis padety... biggrin.gif
Jau tiek prisijuokiau,iki numirimo...o kai ir is pacios gavau laiskeli gavus...:"kuo blogesnis vaikas, kad nesantuokinis,...visi vaikiukai geri"...jau cia tai buvo virsune viskam... tai nepyk teko tau pamakaronint... blush2.gif Bet viskas buvo daroma vardan grazaus tikslo... Tikiuosi supratai jumora... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 30, 13:24)
O ką - būsiu tikra runkelė  hihihi.gif

Žinok, vien iš bulbių apyrankė bus nuobodi. Būtinai reikia pridėt kokį cukinijos žiedą biggrin.gif Moliūgą, moliūgą dar bigsmile.gif O kodėl nėra svogūnų, česnakų, morkų ir burokėlių, tai nežinau ir nesuprantu - žirneliai, matau, irgi užverti, nu tai nors tiek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 30, 13:59)
Žinok, vien iš bulbių apyrankė bus nuobodi. Būtinai reikia pridėt kokį cukinijos žiedą biggrin.gif Moliūgą, moliūgą dar bigsmile.gif  O kodėl nėra svogūnų, česnakų, morkų ir burokėlių, tai nežinau ir nesuprantu - žirneliai, matau, irgi užverti, nu tai nors tiek biggrin.gif

Aga cukinijas ir as norejau pasiulyt... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 30, 14:12)
Aga cukinijas ir as norejau pasiulyt... mirksiukas.gif

Taigi. Jei jau daržininkystė, tai daržininkystė, o su cukinijom - kalorijų mažiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 30, 14:15)
Taigi. Jei jau daržininkystė, tai daržininkystė, o su cukinijom -  kalorijų mažiau wub.gif

Negalejai apie cukinija anksciau pakalbet...kai mesa i orkaite, nebuvau pasovus... as galvoju ko man cia truksta...o gi baklazana pamirsau ipjaustyt... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 30, 13:48)
Del to nesantuokinio vaiko...patikek kas cia vyko uzkulisiuose... bigsmile.gif Buvo tokiu kurios sutiko pabut tos nesantuokines mamos vietoj, jei ka......buvo kurios kategoriskai atsisake... biggrin.gif O geriausias atvejis, tas ,kad visos senbuves buvo informuotos...o naujokes ne... tongue.gif  Tai prisijuokem is naujokiu...kurios bande aiskintis padety... biggrin.gif
Jau tiek prisijuokiau,iki numirimo...o kai ir is pacios gavau laiskeli gavus...:"kuo blogesnis vaikas, kad nesantuokinis,...visi vaikiukai geri"...jau cia tai buvo virsune viskam... tai nepyk teko tau pamakaronint... blush2.gif Bet viskas buvo daroma vardan grazaus tikslo...  Tikiuosi supratai jumora... 4u.gif

va tada ir man buvo kraujas užviręs blush2.gif lotuliukas.gif galvoju nu ir bjaurios jūs doh.gif ant viso svieto šitaip pareikšti doh.gif dar pradėjau komentuoti bet po to apsigalvojau, sakau geriau nesikišiu, nesu tokia didelė čia bendrautoja, nors kasdien čia sėdžiu, bet tik tyliai ax.gif oj kaip gera pasidarė kai pamačiau viso to reikalo finalą wub.gif ŠAUNUOLĖS!!! NUOSTABIAI sugalvojot! wub.gif 4u.gif įsivaizduoju kaip turėjo būti gerą jaunajai gavus tokią netikėtą dovaną thumbup.gif beje SVEIKINU vestuvių proga ir aš 4u.gif
Atsakyti
Idedu savo kiek pasikeitusia...."švelnumas" ... flirt.gif
user posted image


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 30 rugpjūčio 2010 - 15:06
erilukaha, labai gražu wub.gif O kas ten per gėlė blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rethimna: 30 rugpjūčio 2010 - 15:10