Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar esate dalyvavę trollbeads klubo susitikime? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Dovis @ 2010 08 29, 23:00)
Sveikos, nieko neperku, tyliai stebiu ir seile varvinu biggrin.gif
Ar jau atidavet savo balsa uz zmoniu  karoliuka?
Tarp tu 100 daug grazesniu buvo. As kaip mama uz motinyste biggrin.gif Visai nieko toks butu smile.gif

Aš atidaviau, už tą vokietę balsavau. Galėjau dar už tą antrą anglę, kur Brailio raštu aprašytą karoliuką sukūrė, bet ai, pagalvojau, kad pats karoliukas negražus smile.gif

Bet aplamai man ne tik 100ke, bet ir tarp tų 6000 gražesnių buvo. Nesuprantu net, kaip čia juos taip rinko - kai kurios idėjos iš to 100tuko pernai buvo tam pačiam konkurse - gal ir kiti žmonės jas siuntė, nežinau, bet tikrai buvo, tokiems dalykams atmintį turiu biggrin.gif

Buvau tokią vieną amerikonę nužiūrėjus, maniau, laimės garantuotai, ir dar diedą anglą - dūdki mastau.gif Net į 100 nepakliuvo mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 29 rugpjūčio 2010 - 22:14
QUOTE(Dovis @ 2010 08 29, 23:00)
Ar jau atidavet savo balsa uz zmoniu  karoliuka?
Tarp tu 100 daug grazesniu buvo. As kaip mama uz motinyste biggrin.gif Visai nieko toks butu smile.gif

As atidaviau uz Motinyste, man jis tikrai patinka ir jei jis laimes tai tikrai isigysiu 4u.gif
Atsakyti

Kikirike ir Song,man irgi tiktu pirmoj dienos pusej,zodziu treciadien susirasom,susitinkamketvirtadieni thumbup.gif -mini pasnekesiukai prie kavos su troliu kibireliais lotuliukas.gif

QUOTE(MAXIMALISTE @ 2010 08 29, 22:57)
O tai kur tokia papirkot ir kiek mokėjot??? blush2.gif jei teisingai supratau troliukaroliukai.lt, bet aš ten tokios neradau g.gif

gi galima uzklaust per email,as taip ir dariau.kaina 125lt,pastoviems klientams minus 10 proc dar dave ax.gif
Atsakyti
Aš balsavau už vokietę ir už japonę ax.gif Ypač japonės karoliuko norėčiau, pagamintas turėtų gražiai atrodyti, ir prasmė man patinka biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(Dovis @ 2010 08 29, 23:00)
Ar jau atidavet savo balsa uz zmoniu  karoliuka?
Tarp tu 100 daug grazesniu buvo. As kaip mama uz motinyste biggrin.gif Visai nieko toks butu smile.gif

Man t.p. pati gražiausia (ir prasmingiausia) Motinystė wub.gif Dar visai nieko japonės, gražiai turi atrodyt

Merginos, o nuolaidų kortelė iš Panoramos ar galios Megoj ar ten kita?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 30, 09:19)
Aš balsavau už vokietę ir už japonę  ax.gif Ypač japonės karoliuko norėčiau, pagamintas turėtų gražiai atrodyti, ir prasmė man patinka  biggrin.gif

O ką tu ta prasme žymėtum? biggrin.gif Išmėžimą iš rojaus? Derlių rudeninį?

Aš nesugalvojau biggrin.gif



Motinystė gal irgi nieko, bet man netinka schmoll.gif Pas mane ta babcė turėtų laikyt ne vieną, o du kūdikėlius ir katiną, o jai ant sprando dar turi diedas sėdėt hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 30 rugpjūčio 2010 - 09:04
Labas rytas smile.gif

Noa reikėjo, tau sukurt karoliuką, pasisekimas garantuotas! smile.gif thumbup.gif:
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 30, 10:03)
O ką tu ta prasme žymėtum? biggrin.gif Išmėžimą iš rojaus? Derlių rudeninį?

Aš nesugalvojau biggrin.gif
Motinystė gal irgi nieko, bet man netinka schmoll.gif Pas mane ta babcė turėtų laikyt ne vieną, o du kūdikėlius ir katiną, o jai ant sprando dar turi diedas sėdėt hihihi.gif


Išmėžimą iš rojaus reikštų motinystės atostogų pabaiga ir grįžimas į darbą; rudeninis derlius gali būti ir kažkokio darbo rezultatyvi pabaiga; na ir visokius gundymus, meilužius galima žymėti biggrin.gif

Dėl motinystės sutinku drinks_cheers.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 08 30, 10:07)
Noa reikėjo, tau sukurt karoliuką, pasisekimas garantuotas! smile.gif thumbup.gif:

O aš, tarp kitko, kūriau, keturis, jei neklystu, ar penkis, tik mane prametė biggrin.gif Likau su tais 5900 nieko nepelniusių biggrin.gif Tiesa, va tokio kaip aprašiau, tai nebuvau sukūrus. Nu ir veltui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 29, 23:36)
Kikirike ir Song,man irgi tiktu pirmoj dienos pusej,zodziu treciadien susirasom,susitinkamketvirtadieni thumbup.gif -mini pasnekesiukai prie kavos su troliu kibireliais lotuliukas.gif
gi galima uzklaust per email,as taip ir dariau.kaina 125lt,pastoviems klientams minus 10 proc dar dave ax.gif

nu tai super,dar susirašysim 4u.gif

QUOTE(Noa @ 2010 08 30, 10:40)
O aš, tarp kitko, kūriau, keturis, jei neklystu, ar penkis, tik mane prametė biggrin.gif  Likau su tais 5900 nieko nepelniusių biggrin.gif Tiesa, va tokio kaip aprašiau, tai nebuvau sukūrus. Nu ir veltui lotuliukas.gif


nu kalbant apie šitą konkursą ir aš kelis kuriau ant bajerio,nieko ten labai ir nesitikėjau...o bet tačiau,tarp tų šimto buvo identiškas manajam eskizas ,mintis ta pati ir t.t. o maniškio neišrinko,tai labai susinervijau (nors ten nieko ypatingo,bet jei jau tokius pat išrinko,tai kodėl mano ne),nes tie eskizai buvo vėliau daryti nei mano,nu tai parašiau laišką troliams,kodėl taip yra? deja konkretaus atsakymo negavau... blush2.gif aj tiek tos,nei aš meninkė nei ką,šiaip tik gaila buvo ,kad idėja tokia pati,piešinys toks pat,o vat išrinko ne tavo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 30, 10:40)
O aš, tarp kitko, kūriau, keturis, jei neklystu, ar penkis, tik mane prametė biggrin.gif  Likau su tais 5900 nieko nepelniusių biggrin.gif Tiesa, va tokio kaip aprašiau, tai nebuvau sukūrus. Nu ir veltui lotuliukas.gif

As irgi buvau sugalvojus karoliuka...bet tik viena...ir toki labai su faina prasme... bet nenusiunciau...net nezinau kodel patingejau...ar moteriska intuicija, kad vistiek neisrinks... bet pabijojau,kad gali nuplagijuot minty... biggrin.gif tik zinau viena su tokia prasme, tai kad ir siandien lekciau i Panorama pirkt... net negalvodama... ax.gif

O dabar buvau sestadieni Panoramoj, sekmadieny...ir Akropoly buvau...nu bet nieko nepirkau, net pati savim stebiuosi...nepribrendau naujiems...o is senu turiu viska ko norejau...nu beveik... blush2.gif Todel kazkaip nieko nenoriu... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 30, 11:08)


Del fantazijos, ka galiu pasakyt...skaiciau, bet negalejau pacituot...tai pasakysiu savo nuomone... tie visi raizgymai kaip salikelio, ar dar kitokie...gryniausia nesamone...nera taip patogu ,kaip noretusi...graziausias ir geriausias variantas tai spec.karoliukas...bet netgi tai nera labai patogus....gailiuosi, geriau buciau pirkus trumpesne ir nesiojus vienguba su kokiu vienu karoliuku...o tie visi ,kad ir hortenzija, ji smukineja,kazkoks bardakas...reik butinai stoperiais fiksuot...cia ne apyranke ji negali but "salai balai"...

Aplamai fantazija nera man ta grandinele del kurios alpciau... turejau su elfu...sakiau ai bado, dar kazkas darosi...pakeiciau ant perlo... bet vistiek guli dezutej...nepatogus galiu pasakyt papuosalas...man papuosalas tas fainas, kurio nejauciu, ir pamirstu kad aplamai uzsidejus,...kurio nereik nuimt kai eini miegot, ar plauni galva... ax.gif
Kazkaip moki tokius pinigus , o paskui visa tai guli dezutej...galvoju,kad geriau buciau tai sumai karoliuku papirkus fura... biggrin.gif
Atsakyti
Kuklus vėrinėlis "Po bulviakasio"...
Džiaugiuosi, kad stovėjau po Tacita langais, kai ji bulvėmis svaidėsi hihihi.gif

user posted image
Atsakyti