Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar esate dalyvavę trollbeads klubo susitikime? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(ewidenta @ 2010 08 29, 18:40)
Jau gimtadienio proga uzsidejau ant apyrankes  ta melynaji ax.gif  taip kad apsigalvojau ir nebekeisiu smile.gif

greit prasom rodyti ta nerealuji bigsmile.gif

Atsakyti
ewidenta - nu dar karteli dideliausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif


QUOTE(mimoza0922 @ 2010 08 29, 13:21)
Na va, siek tiek atsviezinau savo apyranke geliu mozaika....po keliu savaiciu bus dar ir agatas  ax.gif 

O cia naujos apyrankes pradzia...kadangi su finansai striuka, dar turbut ilgai bus tokiam stovyje  ax.gif


labai gražu wub.gif

QUOTE(dzaska @ 2010 08 29, 16:53)

Na ir as pasigirsiu neatsilaikiau auksinio kvarco groziui nusipirkau  wub.gif


jetau,vos nenukritau nuo kėdės kokie grožiai pas tave ant apyrankės doh.gif wub.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 08 29, 17:13)

Jis jai visa zeme saunuolis padovanoti nori,sitaip myli ta savo zmonele,o ji dar burzgia-ta pamirso,to nepadovanojo lotuliukas.gif -paziurek,jis zeme tau po kojom deda wub.gif Kikirike,matai kaip nori MB pasitaisyti?Gerbiu cool.gif




nu taigis jis tą žemę norėjo gimtadienio proga padovanoti,ne šiaip sau,o jubiliejaus proga ir likau nepasveikinta ,bet aj tiek tos - bent jau gimtadienio dovaną gavau thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Dekui visom myliu savo konkolus ir dziaugiuos atradus ax.gif wub.gif ju vis maza ir maza nors galvoju jau viskas soti o kai pamatai tai ir vel bigsmile.gif
ewidenta norim foto tavo nauju akmenu mirksiukas.gif
Atsakyti
Kažkaip įtartinai ramios visos šiandien ax.gif
Atsakyti
as jau turiu panoramos nuolaidu kortele clap.gif assa.gif ,aciu mergaitems pardavejoms ax.gif

Kikirike,Song-kvieciu kavintis 4dieni pasirinktoj vietoj 4u.gif pasirinktu laiku thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 29 rugpjūčio 2010 - 21:08
QUOTE(Tacita @ 2010 08 29, 22:01)
as jau turiu panoramos nuolaidu kortele clap.gif  assa.gif ,aciu mergaitems pardavejoms ax.gif

Kikirike,Song-kvieciu kavintis 4dieni pasirinktoj vietoj 4u.gif pasirinktu laiku thumbup.gif


sveikinu 4u.gif niu davai,o kur ir kada? nes aš jau pasiderinčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 29, 22:01)
Kikirike,Song-kvieciu kavintis 4dieni pasirinktoj vietoj 4u.gif pasirinktu laiku thumbup.gif

Aš gal visai už. Didieji vaikai gi pagaliau į kolektyvus išvaro bigsmile.gif
Man idealu būtų pirmoj dienos pusėj, kaip jums? Panoramoj, tradiciškai prie trolių? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 08 29, 16:53)
Tai pat Tacitai nupirkau pagaliau Labradorita kuris greit pasieks ja  ax.gif ir foto su mano broliu dvyniu  lotuliukas.gif


Labas vakaras mergaites 4u.gif ,
O tokie grazuoliai tik Megoje? Panoramoje ju nera?
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 29, 22:26)
Aš gal visai už. Didieji vaikai gi pagaliau į kolektyvus išvaro bigsmile.gif
Man idealu būtų pirmoj dienos pusėj, kaip jums? Panoramoj, tradiciškai prie trolių? biggrin.gif


pala,ketvirtadieni ane? nu man tai labai didelio skirtumo nėra kada,aš galiu pasiderinti ax.gif Na aš irgi manau ,kad Panoramoje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(askela @ 2010 08 29, 22:38)
O tokie grazuoliai tik Megoje? Panoramoje ju nera?

Buna ir Panoramoj tik ju nedaug gauna priklauso kiek uzsisako. O mega tai yra Pagrindinis taskas nors ir Panevezyje atidare vienas prie vieno , kiek zinau Jurbarkas pirmesnis atsidare g.gif Bet panaromoj gali prisest rinktis o megoj kabi stovedama mirksiukas.gif . Yra kaip yra ir visada noresiu grazesniu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzaska: 29 rugpjūčio 2010 - 21:48
QUOTE(Tacita @ 2010 08 29, 17:13)


O tai kur tokia papirkot ir kiek mokėjot??? blush2.gif jei teisingai supratau troliukaroliukai.lt, bet aš ten tokios neradau g.gif
Atsakyti
Sveikos, nieko neperku, tyliai stebiu ir seile varvinu biggrin.gif
Ar jau atidavet savo balsa uz zmoniu karoliuka?
Tarp tu 100 daug grazesniu buvo. As kaip mama uz motinyste biggrin.gif Visai nieko toks butu smile.gif
Atsakyti