Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar esate dalyvavę trollbeads klubo susitikime? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
i ta auksini kvarca ir as spiginau akis man patinka tokie skaidrus sviesus thumbup.gif bet padejau atgal su mintimi kad dar tokiu bus atsidejau labradoritus du ir du gintarus... bet greiciausiai imsiu tik viena gintara...
pastebejau kai maziau gyvai matai biski apsiramint eina doh.gif, gerai kad is kart neemiau nes be pinigu buvau smile.gif
aciu visoms uz sveikinimus thumbup.gif wub.gif
nuo sesers ta proga dar gavau dideli ritini isgraviruota wub.gif ir jau pradejau nesiot karalius wub.gif
Atsakyti
Ewidenta, priimk sveikinimus ir nuo manęs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 08 29, 16:53)
Na ir as pasigirsiu neatsilaikiau auksinio kvarco groziui nusipirkau  wub.gif
Spalva kaip medaus  ax.gif
Tai pat Tacitai nupirkau pagaliau Labradorita kuris greit pasieks ja  ax.gif ir foto su mano broliu dvyniu  lotuliukas.gif

grazus Dzaska labai jau tas tavo auksinis wub.gif , ka cia ir bepridursi, akmenu ligone lotuliukas.gif
o apie Tacitos labradorita tai patylesiu, isvis neturiu ka pasakyt cry.gif sekasi gi jai bebe.gif
pykstu ant kai ko va brunette.gif liezuvis.gif
Atsakyti
QUOTE(ewidenta @ 2010 08 29, 17:15)
i ta auksini kvarca ir as spiginau akis man patinka tokie skaidrus sviesus  thumbup.gif  bet padejau atgal su mintimi kad dar tokiu bus atsidejau labradoritus du ir du gintarus...  bet greiciausiai imsiu tik viena gintara...


Megoj?Eikit sau,nenervuokit su sitokiu pasirinkimu ten-jauciu jei kada nors nuvaziuosiu,reiks i ligonine vezt,nes akys apsiraibulios ir aparpuoli gausiu wacko.gif swoon.gif
Atsakyti
Fontenay ant manes piksti friends.gif negalvojau kad tu dar nori.. zinau kur dar yra mirksiukas.gif
Tacita nesinervuok nevalgik daug g.gif nors gal tau galima mes jau visos ligones pasidarem visko mum reik ax.gif
Paskutiniu metu jau ramiai palei stenda megos praeinu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 08 29, 13:21)
Na va, siek tiek atsviezinau savo apyranke geliu mozaika....po keliu savaiciu bus dar ir agatas  ax.gif 


Rožinės nemėgstu, bet čia man žiauriai gražu thumbup.gif Laikau, kad tai šviesiai rausvai violetinė apyrankė biggrin.gif

QUOTE(dzaska @ 2010 08 29, 16:53)
Na ir as pasigirsiu neatsilaikiau auksinio kvarco groziui nusipirkau  wub.gif


Aš ilgai svarsčiau, ar man gražesnis šviesus, ar tamsus auksinis kvarcas, ir pasirinkau šviesų, nes sutapo spalva su žaliųjų gėlių ruda. O tavieji ametistai mane stumia į tą pačią dilemą - šviesų ar tamsų? Nes ametisto dar neturiu, o praverstų. Ko gero, vėl apsistosiu prie tamsaus.

O labradoritai tiesiog kažkas stebuklingo thumbup.gif Turiu negerą nuojautą, kad čia bus pirmas karoliukas, kurį sudubliuosiu.
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 08 29, 17:35)
Fontenay ant manes piksti  friends.gif negalvojau kad tu dar nori.. zinau kur dar yra  mirksiukas.gif
Paskutiniu metu jau ramiai palei stenda megos praeinu  ax.gif

cray.gif kur cia nenoresi, kai pamatai tokiu vaizdu, noras niekada nebuvo dinges, tik aprimes, cia zinai kaip nuo valgymo storejama nestuke.gif , taip nuo ziurejimo uzsimanai blush-anim-cl.gif ir pasisotini tik tada kai gauni, as ir apzora didele friends.gif
Atsakyti

QUOTE(Fontenay @ 2010 08 29, 17:45)
cray.gif  kur cia nenoresi, kai pamatai tokiu vaizdu, noras niekada nebuvo dinges, tik aprimes

nezliumk pati kokiu groziu turi g.gif greit rodykis ka naujo turi mirksiukas.gif ar susiverei ka grazaus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzaska: 29 rugpjūčio 2010 - 16:59
QUOTE(simre @ 2010 08 29, 17:17)
Ewidenta, priimk sveikinimus ir nuo manęs  4u.gif


nuosirdziausiai dekoju uz sveikinimus... dar siandien suknyte savo issitraukiau is spintos 4u.gif drinks_cheers.gif

o labradoritai tai geris dideliausias thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewidenta: 29 rugpjūčio 2010 - 17:01
QUOTE(dzaska @ 2010 08 29, 17:58)
nezliumk pati kokiu groziu turi  g.gif greit rodykis ka naujo turi  mirksiukas.gif ar susiverei ka grazaus mirksiukas.gif

assa.gif na mano nuotaika po truputi gereja, nieko naujo kolkas neturiu, susiverus ta pati nesioju, kai tik gausiu naujienas, iskarto pasirodysiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ewidenta @ 2010 08 29, 18:01)
o labradoritai tai geris dideliausias  thumbup.gif

drinks_cheers.gif bet kokius ji turiu Labradoritus tai patikekit jau vienas tai seile varvinu nerealei grozis ojei tokio dar nemaciau kada tu mum pasirodysi laiko dezutei o gal apsigalvojai tai jamuuuuu mirksiukas.gif ***** jau gal man reik nustatinet ligos stadija doctor.gif
Atsakyti
Jau gimtadienio proga uzsidejau ant apyrankes ta melynaji ax.gif taip kad apsigalvojau ir nebekeisiu smile.gif
Atsakyti