Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar esate dalyvavę trollbeads klubo susitikime? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
ewidenta, nuoširdžiai sveikinu 4u.gif Ir linkiu, kad tų nesantuokinių vaikų būtų kuo daugiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Yell thumbup.gif: piloto licenzija man prilygsta košmarui lotuliukas.gif nes lėktuvų bijau, kaip kiti žmonės vorų ... blush2.gif

ewidenta - thumbup.gif: dar kartą sveikinimai wub.gif Net drugeliai paskraidė pilve smile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Perskaičiau jūsų paaiškinimus, ačiū 4u.gif Apžiūrėjau savo, tai ant aštuonių veiduku nėra, tik vos įžiūrimai parašyta trol...

QUOTE(Fontenay @ 2010 08 28, 23:42)
bet jus paziurekit uz kiek retinta varna nupirko  karsta.gif  karsta.gif

blink.gif doh.gif

QUOTE(Yell @ 2010 08 29, 10:34)
Nu žemę aš laaaabai myliu, bet kiek žmonių, tiek nuomonių. (pirkau ją įamžinti gautai piloto licencijai)

SVEIKINU 4u.gif neeilinis įvykis thumbup.gif

ewidenta, nuoširdžiausia sveikinu 4u.gif
Atsakyti
Na va, siek tiek atsviezinau savo apyranke geliu mozaika....po keliu savaiciu bus dar ir agatas ax.gif
user posted image

O cia naujos apyrankes pradzia...kadangi su finansai striuka, dar turbut ilgai bus tokiam stovyje ax.gif

user posted image
Atsakyti
mimoza0922, wub.gif rožinė svajonė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 08 29, 13:26)
mimoza0922,  wub.gif rožinė svajonė  wub.gif


ačiū 4u.gif
Atsakyti
Mimoza, labai tavo rožinė daili bigsmile.gif O ką dar ruošiesi verti ant antrosios?
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 29, 15:33)
Mimoza, labai tavo rožinė daili  bigsmile.gif O ką dar ruošiesi verti ant antrosios?


Aciu 4u.gif
Pasigavau nuo jusu liga visu - spangstu del akmenu - tai noriu ir auksinio ir duminio kvarco, labradorito, ametisto, gintaru ir t.t. bandysiu ka nors pakombinuoti... gal MB ir rubina nores man padovanoti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza0922: 29 rugpjūčio 2010 - 14:51
[quote=Tortila,2010 08 29, 02:07]
[quote=Noa,2010 08 29, 00:51]
Troliai žymimi tik nuo ar ne 2008 metų (?).

O ne nuo 2006 žymi? g.gif
[/quote]
A fig znajet. man vis dėlto atrodo, kad nuo 2008. Bet galvos neduočiau, o googlint tingiu biggrin.gif
Atsakyti
Labuks visom 4u.gif
Sveikinu visas laimejusias Panevezi thumbup.gif, o kas ne laimejo tai laimes mirksiukas.gif
Dar kart ewidentai sveikinimai wub.gif
QUOTE(Yell @ 2010 08 29, 10:11)
Mano dar nerodyti:
Cukinijos žiedas, audinė, lotosas (laimėtas Panevėžyje)
Žemė su nauja grandinėlė ant kaklo.
Avinas

Labai grazus derinukas fantazijos thumbup.gif , o kaip zeme nesunki ant kaklo? Man avinukas pats graziausias is zenklu wub.gif o mano vezio toks durnelis ax.gif
mimoza0922 thumbup.gif labai tau tiks agatas ir nauja pradzia thumbup.gif
Na ir as pasigirsiu neatsilaikiau auksinio kvarco groziui nusipirkau wub.gif
user posted image
Spalva kaip medaus ax.gif
Tai pat Tacitai nupirkau pagaliau Labradorita kuris greit pasieks ja ax.gif ir foto su mano broliu dvyniu lotuliukas.gif
user posted image
bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 08 29, 16:53)

Na ir as pasigirsiu neatsilaikiau auksinio kvarco groziui nusipirkau  wub.gif



Nu super atrodo tavo auksinis kvarcas. Labai dera jis pas tave apyrankeje 4u.gif O spalvyte kokia grazi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MAXIMALISTE @ 2010 08 29, 00:44)
Sveikos mergaitės Kas per dėžute, sudominote

http://www.macrow.co...p...&BigImage=2
prasom,tokia thumbup.gif

QUOTE(Yell @ 2010 08 29, 10:11)
Mano dar nerodyti:
Cukinijos žiedas, audinė, lotosas (laimėtas Panevėžyje)
[Žemė su nauja grandinėlė ant kaklo.
Avinas


Ale Yell,driokstelejai su sitek nerodytu dar.Man pariko tavo agatas.O avinukas tai isvis-be komentaru wub.gif
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 29, 11:36)
Žemę man vyras norėjo padovnoti,


Jis jai visa zeme saunuolis padovanoti nori,sitaip myli ta savo zmonele,o ji dar burzgia-ta pamirso,to nepadovanojo lotuliukas.gif -paziurek,jis zeme tau po kojom deda wub.gif Kikirike,matai kaip nori MB pasitaisyti?Gerbiu cool.gif
QUOTE(ewidenta @ 2010 08 29, 12:22)
  Vyras taip kreivai i mane paziurejo  blink.gif o ir paciai ne iskart daejo prie ko cia tas vaikas  doh.gif paskui kai pasitikslinau tai tiek juokiaus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif visi kas mate paskui atsargiai klausinejo kaip suprast toki jumoralotuliukas.gif  super puikiai sugalvojot aciu visoms is visos sirdies. terceta iskart uzsidejau. thumb_yello.gif


Ewidenta,dar karta-SVEIKINU wub.gif Bet biski jauciu vyras nesuprato cool.gif -nu bet nieko drinks_cheers.gif Dzaska,fainai padirbejo swu dovanos apipavidalinimu doh.gif lotuliukas.gif


------

Dzaska,tau 100 bis.gif clap_1.gif ,man labai patinka labradoritas,tik sulaukt belieka,ACIU DIDELIAUSIAS friends.gif
Papildyta:
Dzaskos apyrankej dar paziurekit kokia skiritngi ametistai-toks tamsus ir toks sviesus-tas sviesus pakerejo mane.O naujasis akmenas isvis grazuolis.Rubinas,ka ten bepridursi....Echhh....Pasiziuri tokiu foto ir eini saldytuva atsidaryt nervams nuramint doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 29 rugpjūčio 2010 - 16:10