Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar esate dalyvavę trollbeads klubo susitikime? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 29, 00:26)
The OOAK kits (Pronounced oak) are hand made Italian glass beads. Each bead is unique and not part of the general Trollbeads stock. They are sold as a kit or individually.
vienu zodziu unikos, pagooglink ir rasi daugiau.
ne visi troliai turi zymejimus. retinti ir senesni, ju neturi, nes dar tada nezymedavo raidelem LAA 925 S. pradeta zymeti tik pries kelis metus.
tu kur nori tu, nebus zymeti, tik sidabriukas bus zymetas smile.gif

aciuks.gif
Atsakyti
va koks grozis, bet ne trolis smile.gif
http://cgi.ebay.com/...=item5adb716d8d
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 28, 13:21)
mergaiciai,noriu pasigirti-siandien gavau is troliukaroliukai.lt troliu dezute juoda pavalia su gumyte.


Sveikos mergaitės 4u.gif Kas per dėžute, sudominote g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 29, 00:42)


As ji ir dar keleta buvau nusiziurejus kol nepasakei apie zodeli fits .
Atsakyti
QUOTE(askela @ 2010 08 29, 00:18)
As cia gal ne i tema.... bigsmile.gif .... bigsmile.gif ....bet ka reiskia OOAK ?
Ar visi troliai turi zymejimus?

OOAK - žodis - reiškia one of a kind, t.y vienintelis nepakartojamas. Trollbeads čia yra sutartinis pavadinimas visų nekataloginių karoliukų. Patys troll atstovai taip nevadina, o vadina unika - nes jie teigia, kad tie karoliukai nėra vieninteliai, jų tik labai mažos serijos, bet gali būti, tarkim, 5 tokie ar 100. Jie yra nekataloginiai, be pavadinimų, yra tik prekybos vietose, radai - tavo, neradai - tai greičiausiai ir nerasi. Kaina jų kaip paprastų stiklinių. Tik ne ybėjuj, aišku smile.gif

Ne visi. Troliai žymimi tik nuo ar ne 2008 metų (?). Iki tol pagaminti yra nežymėti. Aš pati turiu net kelis - ar ne tris - nežymėtus trolius, pirktus oficialiose prekybos vietose - vienas Megoj, kitas aplamai iš www.trollbeads.com, ta prasme, autentiškumu neabejoju. O žymėjimo nėr schmoll.gif

Vis dėlto nauji turi turėt žymėjimus. Kitas reikalas, kad kartais juos sunku įžiūrėt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 28 rugpjūčio 2010 - 23:52
Noa, labai tau aciu uz issamu paaiskinima aciuks.gif
Atsakyti
[quote=Noa,2010 08 29, 00:51]
Troliai žymimi tik nuo ar ne 2008 metų (?).

O ne nuo 2006 žymi? g.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 28, 23:20)
nu gi dašuto blondinei (nors šiaip ne blondinė esu)  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif

supratau  thumbup.gif ačiū  4u.gif

Tik būtinai pabandyk šitą variantą namie panešiot. Man iš praktikos nepatiko: jei uždedi du karolius iš šonų, tai dar pusė velnio. Bet jei ne, tai apačioj kabantys tempia nemažu svoriu ir viskas smunka žemyn, fantazija automatiškai ilgėja, vis turi pasitaisyt.
Va, parinkau keletą iš amerikonių puslapio. Man nei labai gražu, nei patogu.
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simre: 29 rugpjūčio 2010 - 08:19
B8tent tas, kur su stoperiu, turėtų būti patogus ir neslankioti:

user posted image

Tik aš dėčiau stoperį ir karoliuką ir kitoje pusėje, t.y. ant galo, per kurį "šalikas" kišasi, ir po to užveržčiau. Na, tarkim, tokia eilės tvarka: suveri fantazijos apačią, tada norimame aukštyje stoperis, virš jo lotosas (ar kažkas kito), tada jau pačiame gale vėl lotosas (ar kažkas kito) ir stoperis. Užsidėjus perkiši per tą kilpą fantazijos galą iki pirmojo stoperio, o su antruoju stoperiu užverži kilpą iki galo. Turėtų būti ir gražu, ir patogu. Manau, supratote, ką noriu pasakyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 29, 09:33)
B8tent tas, kur su stoperiu, turėtų būti patogus ir neslankioti:

Tik aš dėčiau stoperį ir karoliuką ir kitoje pusėje, t.y. ant galo, per kurį "šalikas" kišasi, ir po to užveržčiau. Na, tarkim, tokia eilės tvarka: suveri fantazijos apačią, tada norimame aukštyje stoperis, virš jo lotosas (ar kažkas kito), tada jau pačiame gale vėl lotosas (ar kažkas kito) ir stoperis. Užsidėjus perkiši per tą kilpą fantazijos galą iki pirmojo stoperio, o su antruoju stoperiu užverži kilpą iki galo. Turėtų būti ir gražu, ir patogu. Manau, supratote, ką noriu pasakyti  biggrin.gif

Supratau.

user posted image
Manau šitoj foto ant kaklo yra užsegimas. Šiuo atveju man gražiau atrodytų du stoperiai su karoliukais panaudoti vietoj atskyrėjo. Manau būtų kažkas panašaus į tavo siūlomą variantą.
Mes čia duodam... Kikirikė dar turbūt saldžius sapnuoja, o mes jai fantaziją kuriam smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simre: 29 rugpjūčio 2010 - 08:42
QUOTE(simre @ 2010 08 29, 09:41)
Manau šitoj foto ant kaklo yra užsegimas. Šiuo atveju man gražiau atrodytų du stoperiai su karoliukais panaudoti vietoj atskyrėjo. Manau būtų kažkas panašaus į tavo siūlomą variantą.


kai pasakei, žiūriu, tikrai gali būti biggrin.gif Bet esmė, kad galima išsiversti ir be užsegimo, perkišant kaip šaliką, o kad neslankiotų bet kaip, užfiksuoti su stoperiais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 29, 09:44)
kai pasakei, žiūriu, tikrai gali būti  biggrin.gif Bet esmė, kad galima išsiversti ir be užsegimo, perkišant kaip šaliką, o kad neslankiotų bet kaip, užfiksuoti su stoperiais  ax.gif

Tikrai taip. Reik žiūrėt, kaip patogiau ir geriau gaunas konkrečiu atveju. Ir dar šie abu variantai turi vieną minusą - būtų gerai turėt porą vienodų arba bent jau labai panašių sidabrinių karolių.
Atsakyti