Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar esate dalyvavę trollbeads klubo susitikime? (80 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 28, 22:06)
nu nu,prašom girtis dabar  ax.gif

o aš vat pabandžiau suverti komplektuką vestuvėms prie raudonos suknelės - laukiu jūsų komentarų  blush2.gif
Auskariukus šiandien tik gavau iš SM auksarankės žebenktštytės -laaaabai gražūs  thumbup.gif


Fantastiškai gražu thumbup.gif Violetinė su raudona man vienas gražiausių spalvų derinių, o jeigu dar juoda šalia, tai išvis ax.gif Beje, ar tik ne žebenkštytė pirmojoje trolių temoje aršiausiai juos užsipuldinėjo, reklamuodama savo gaminamus stikliukus kaip ne prastesnius? ar kita stikliorė ten buvo? Bet žebenkštytės niką tikrai pamenu, tik nepamenu, ar ji buvo ta piktoji. Na bet va kaip gerai, nustojo puldinėti, kas per nesąmonė tie troliai, ir iš pačių trolisčių uždirbti gauna biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 28 rugpjūčio 2010 - 21:27
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 28, 22:23)
nu tai turbūt taip ir reiks daryti  blush2.gif

o dabar dar klausimas,nu mes čia kalbėjom apie tuos fantazijų atskirėjus,tai vat prie šito komplektuko ar ne perdaug būtų va šitas atskirėjes ( trikampis kristalas) http://www.trollbead...i...1(base_eur)
aš dėčiau tą pusę kur vienas tik kristaliukas  blush2.gif


As nedeciau... man labai dabar dera prie auskaru fantazija ir be kristlalo. Bet cia tik mano nuomone
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 28, 22:27)
Fantastiškai gražu  thumbup.gif Violetinė su raudona man vienas gražiausių spalvų derinių, o jeigu dar juoda šalia, tai išvis  ax.gif Beje, ar tik ne žebenkštytė pirmojoje trolių temoje aršiausiai juos užsipuldinėjo, reklamuodama savo gaminamus stikliukus kaip ne prastesnius? ar kita stikliorė ten buvo? Bet žebenkštytės niką tikrai pamenu, tik nepamenu, ar ji buvo ta piktoji. Na bet va kaip gerai, nustojo puldinėti, kas per nesąmonė tie troliai, ir iš pačių trolisčių uždirbti gauna  biggrin.gif

nu gal ir puldinėjo,net nepamenu,bet jos darbeliai man labai gražūs - superiniai auskarai thumbup.gif šiandien baltramiejaus mugėje jie dalyvavo mirksiukas.gif manau nemažai iš trolisčių pas ją perka auskariukus thumbup.gif

QUOTE(mimoza0922 @ 2010 08 28, 22:27)
As nedeciau... man labai dabar dera prie auskaru fantazija ir be kristlalo.  Bet cia tik mano nuomone


nu žinok aš irgi nedėčiau ale gi man reikia trumpos fantazijos tai kaip man ją kitaip susitrumpinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 28, 22:27)
Beje, ar tik ne žebenkštytė pirmojoje trolių temoje aršiausiai juos užsipuldinėjo, reklamuodama savo gaminamus stikliukus kaip ne prastesnius? ar kita stikliorė ten buvo? Bet žebenkštytės niką tikrai pamenu, tik nepamenu, ar ji buvo ta piktoji.

Nea, žebenkštytė ne ta piktoji, jinai ta kita, viską atsimenu rolleyes.gif Jinai, kiek pamenu, irgi reklamavosi, bet be tokio pabrėžtinio akių draskymo. Bandau atsimint, kas buvo ta piktoji... Iš dviejų žodžių nickas mastau.gif

O tie stikliukai tai abiejų gerokai prastesni buvo blush2.gif Dabar jau ištobulėjo gal kažkiek, bet tada tai nelygintini man pasirodė blush2.gif

Pamenu, tada nesupratau, ko tuos trolius būtent stiklioriai taip aršiai užsipuolė - gi troliai - tai ne tik stiklas. Bet jie, manau, rinką pajautė... Ir būtent dėl to kažkaip stabdau kol kas pirkimus pas lietuviškus stikliorius - dar nuo tada kažkoks negerumas unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 28 rugpjūčio 2010 - 21:46
Kikirike,auskarai labai grazus Zebenkstytes-dziugu kad paklausei patarimo mirksiukas.gif -manau paciai labai tinka tokie auskarai ir be abejo-patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 28, 22:30)
nu žinok aš irgi nedėčiau ale gi man reikia trumpos fantazijos tai kaip man ją kitaip susitrumpinti  doh.gif

Su dviem stoperiukais ir užsegimu. Ne visais atvejais tinka, bet jei plaukai ilgi arba rūbas slepia.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 08 28, 22:46)
Su dviem stoperiukais ir užsegimu. Ne visais atvejais tinka, bet jei plaukai ilgi arba rūbas slepia.
user posted image


hm.... geras,ačiū už idėją thumbup.gif nu bet mano suknelė atvira šiaip tai,bet aš dėsiu švarkelį,nu tai gal greičiausiai jo ir nenusiimsiu g.gif tai gal ir geras variantas,nes šiaip to atskirėjo ir nenorėčiau,man užtenka tiek kiek yra blush2.gif

nors ateityje vistiek reikės įsigyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 28, 22:51)
hm.... geras,ačiū už idėją 

Man nedėkok. Nei mintis, nei foto ne mano. Čia drugelio patirtis.
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 28, 22:30)
nu gal ir puldinėjo,net nepamenu,bet jos darbeliai man labai gražūs - superiniai auskarai  thumbup.gif šiandien baltramiejaus mugėje jie dalyvavo  mirksiukas.gif manau nemažai iš trolisčių pas ją perka auskariukus  thumbup.gif
nu žinok aš irgi nedėčiau ale gi man reikia trumpos fantazijos tai kaip man ją kitaip susitrumpinti  doh.gif

Kikirike, dar gali tiesiog perlenkt pačią fantaziją ir pervert per ją pačią. Jaučiu, kad parašiau nesamonę, bet nesugalvoju kaip kitaip nupasakot doh.gif Ir neturiu su savim fantazijos, kad galėčiau pademonstruot.
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 08 28, 22:55)
Man nedėkok. Nei mintis, nei foto ne mano. Čia drugelio patirtis.


4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Enita @ 2010 08 28, 22:56)
Kikirike, dar gali tiesiog perlenkt pačią fantaziją ir pervert per ją pačią. Jaučiu, kad parašiau nesamonę, bet nesugalvoju kaip kitaip nupasakot doh.gif Ir neturiu su savim fantazijos, kad galėčiau pademonstruot.


tai gal kai galėsi ir turėsi laiko pafotkint a? blush2.gif man dar nedabar reikia,dar biški laiko yra ax.gif ačiū bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 28, 23:02)
4u.gif
Papildyta:
tai gal kai galėsi ir turėsi laiko pafotkint a?  blush2.gif man dar nedabar reikia,dar biški laiko yra  ax.gif ačiū bus  4u.gif

Radau tokią seną nuotrauką, tik čia gal nelabai aiškiai matosi, bet gal suprasi:

user posted image

Kai grįšiu namo galėsiu dar aiškiau nufotografuoti.
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 08 28, 23:06)
Radau tokią seną nuotrauką, tik čia gal nelabai aiškiai matosi, bet gal suprasi:

Kai grįšiu namo galėsiu dar aiškiau nufotografuoti.


nu aš taip kaip suprantu kaip iki šiol darydavau,tiesiog dar suveri du karoliukus iš šonų ane? nu bet kai taip darau tada prasiskirai grandinėlė,nu arba kažką ne taip darau blush2.gif
Atsakyti