Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės suprasti kosmetiką,

QUOTE(Shalimar @ 2010 10 24, 02:20)
himalaia, nusprendziau nusipirkti krema is vaistines, kas labiau tiktu sausai ir jautriai odai? 4u.gif

Aderma Exomega creme

Bepanthol Face Cream



Aderma Exomega crème- paprastas vandens, mineralinio aliejaus ir silikonų pagrindo kremas sausai odai, jautriai turbūt irgi tiktų, neturi ryškių dirgiklių, kvepalų. Yra truputis gerų ingredientų- puikaus antioksidanto ir dirglumą mažinančio nakvišų aliejaus, šiek tiek niacinamido, avižų.

Bepanthol Face Cream- kremas sausai odai su nemažai (3 vietoj) agurklės ekstrakto- geras antioksidantas, odą raminantis ingredientas. Toliau eina tik emulsikliai, tirštikliai, emolientai. Turi truputį raminančio pantenolio, krūvą kvepalų, kas jautriai odai nelabai gerai.


Renkantis grynai iš šitų dviejų- abu gana paprasti, neturintys labai daug jautriai odai naudingų ingredientų. Antras turi daug agurklės, kas jautriai odai gerai, bet kartu ir daug kvepalų. Tai pirmas matyt geriau būtų, nuo jūsų odos priklauso.

QUOTE(charisma2121 @ 2010 10 24, 05:15)
idomu, kokie cia ingridientai skatina plauku augima?
Lee Stafford Hair Growth Treatment


Lee Stafford Hair Growth Treatment- pažiūrėjus į tai, kas eina iki “parfum”, tai vienintelis įdomesnis ingredientas- kreatinas. Geriant jis turi labai daug privalumų. Ant odos is yra ląstelių komunikaciją skatinantis ingredientas. Kad kokios nos kosmetinės priemonės, tepamos ant odos, skatintų plaukų augimą tyrimų kol kas nėra. Yra tik vaistai, kurie tikrai skatina, ir moksliškai tai yra įrodyta. Tad bet kokia priemonė, žadanti skatinti plaukų augimą yra loterija- gali padėti, gali ir ne. Gal tai tk placebas, gal tikrai kažkiek veikia. Kiek pastebėjau, plaukų augimą skatinančios premonės būna labai panašūs ingredientai, kaip ir gerose odos priežiūros priemonėse- antioksidantai, ląstelių komunikaciją skatinantys ingredientai, augaliniai aliejai ar ekstraktai. O šitoje priemonėje dauguma odai naudingų ingredientų eina ne tik po kvepalų (kurių yra daug), bet ir jau po konservantų. Šiaip sudėtis atrodo kaip paprasto kondicionieriaus.


QUOTE(spyglaite @ 2010 10 24, 06:32)
Skaičiau, kad šios serijos priemonės skirtos brandesnei odai,t.y. nuo 35 metu. O pagal sudėtį ar yra kažkas tokio, kad netiktų, nerekomenduojama jaunesnei odai g.gif
Iš anksto dėkoju už atsakymą 4u.gif

Jau ne vieną kartą išsakiau savo nuomonę, kad aš priemonių pagal amžių neskirstau. Reikia žiūrėti į odos tipą, odos poreikius ir sudėtį, o ne į etiketę. Ar jaunai, ar brandesnei odai reikia prevencijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 27 spalio 2010 - 22:17
dar prasau ir pakomentuoti Decleor 10-Day Radiance Powder Cure
user posted image
tik sudetis neaisku ar visa:
Lupin Lipoproteins, Fig, Essential Oils Grapefruit, Petitgrain & Lemon, Orange Extracts and Vitamin E Derivative, Multi Minerals Magnesium, Copper and Zinc, Vitamin Complex A, E, F, Pro-Vitamin B5, Pure Vitamin C (100%), White Mulberry Extract & Grapefruit Extract.
Atsakyti
QUOTE(Klapuske @ 2010 10 24, 10:52)
1. Eucerin muilas be sarmu

2. Švelni prausiamoji želė

3. Dr Irena Eris- Pharmaceris Puri-Sensilium Gentle Cleansing Foam
Kuri vertetu pasirinkti labai jautriai, linkusiai i alergijas, misriai veido odai prausti? g.gif


Eucerin pH5 Soap-free Bar- kaip muilui nebloga sudėtis. Tikrai žymiai geresnis variantas, nei paprasti, “tikrieji” muilai. Bet vistiek tai yra muilas, ir kažkiek gali palikti nuosėdų ant odos, kurios gali kimšti poras. Jei poros nelinkusios kimštis, tai riebesnei odai gali visai tikti.

Eucerin Gentle Cleansing Gel- gana neblogas prausiklis su neblogų detergentų mišiniu. Turbūt labiau tiktų normaliai į riebumą odai.

Dr Irena Eris- Pharmaceris Puri-Sensilium Gentle Cleansing Foam- atrodo kaip neblogas, švelnus prausiklis, Quaternium-15 gali dirginti odą, panašiai, kaip ir kiti konservantai.


QUOTE(Sunreja @ 2010 10 24, 11:03)
himalaia, gal galetumet daugiau pakomentuoti Clinique Take The Day Off Cleansing Milk? Paraset tik, kad tai - bekvapis, efektyvus, švelnus pienelis.

Bet gal dar ka nors gero jis daro?  4u.gif

Clinique Take The Day Off Cleansing Milk- na, tai švelnus valiklis, turėtų tikti ir jautriai, sausai odai. Ką daugiau valiklis galėtų daryti nelabai įsivaizduoju smile.gif Gal būtų galima pridurti, kad nelabai gerai nuo odos nusiskalaus, jei tik vanduo bus naudojamas.

QUOTE(Sunreja @ 2010 10 24, 11:23)
Ir dar klausimukas del kuno priemoniu is Bath and Body Works. Idomu, kuris naudingesnis - losjonas ar kuno kremas?
Losjono sudetis:

Kremo sudetis:

Bath and Body Works Sweet Pea Lotion- visiškai elementarus drėkiklis (vanduo, glicerinas, vazelinas, emulsikliai, kvepalai). Be kvepalų dar ir dažų turi. Visi dėmesio verti ingredientai eina po kvepalų. Geriau nei nieko, bet tikrai ne prūdai.

Bath And Body Works Sweet Pea Body Cream- vėlgi elementarus drėkiklis mineralinio aliejaus pagrindu. Visi geri ingredientai (kaip ir galimai dirginantys- rozmarinas, citrina) eina po kvepalų. Turi dažų. Yra tikimybė, kad konservanto/ ph reguliatoriaus derinys sukurs nitrozaminus, kurie yra kancerogenai.


QUOTE(Krisanta @ 2010 10 24, 16:23)
Pakomentuokit šį valiklį...
Ar nesausins, nekiš porų???.... g.gif
Noreva LED Sensidiane Micellar Water Cleansing and Makeup Remover-200ml

Noreva LED Sensidiane Micellar Water Cleansing and Makeup Remover- pagrindas jo švelnus, bet figos ekstraktas gali būti dirginantis. Porų kimšt neturėtų.
Atsakyti
QUOTE(*charite* @ 2010 10 24, 17:52)
Olay classic care active hydrogel

Olay classic care double action day cream

Olay classic care double action night cream

kaip suprantu jie jaunai odai  g.gif tiesiog reikėtų normalaus gero drėkinamojo kremo  ax.gif
Ačiū už pagalbą  4u.gif

Olay classic care active hydrogel- visiškai elementari priemonė vandens ir silikonų pagrindu. Be trupučio odą raminančio pantenolio nieko daugiau ypatingo nėra.

Olay Classic Care Double Action Day Cream- turi saulės apsaugos ingredientų (bet labai abejoju, kad apsauga būtų patikima, net jei pakutė būtų stabili), bet pakuotė- indelis, tad jie nebus stabilūs. Daugiau kaip ir nieko gero jame nėra, labai elementari sudėtis. Turi kvepalų.

Olay Classic Care Double Action Night Cream- labai panaši sudėtis, kaip ir Olay Classic Care Double Action Day Cream, tik neturi apsaugos nuo saulės. Irgi turi kvepalų, nors apibūdinime rašo, kad priemonė bekvapė (kai rašoma, kad priemonė bevkvapė, tai reiškia, kad ji neturi užudžiamo kvapo, tačiau tai nereiškia, kad ji neturi ir kvapiųjų medžiagų).


QUOTE(*charite* @ 2010 10 25, 06:57)
Les Cosmetiques Toniko facial(veido tonikas) Refresca y tonifica(gaivinantis,tonizuojantis)  para todo tipo de pieles(visiems odos tipams),cleansing(valomasis).


Les Cosmetiques Toniko Facial Refresca Y Tonifica Para Todo Tipo De Pieles, Cleansing- visiškai elementarus tonikas, tiesiog iki negaliu. Vandenėlis su kvepalais, konservantais ir dažais praktiškai. Gali palikti plėvelę ant odos.


QUOTE(Vitulka @ 2010 10 25, 07:37)
"Margarita" servetėlės makiažui valyti.
Pati išsinagrinėjau kiekvieną indredientą, neradau  nei vieno komponento, kuris kimštų poras, tik kažkuris palieka plėvelę ant odos. Bet tas gal nemaišytų, vis vien paskui toniku nuvalyčiau  g.gif
antroj vietoj einantis daiktas rašo, kad "Disodium Cocoglucoside Citrate – A sugar based surfactant made from citric acid and Coco glucoside. A mild, biodegradable surfactant that is gentle to the eyes and skin." Taip išeina, kad jis yra detergentas. Rašei, kad reiktų vengt įmantrių pavadinimų, man atrodo, kad čia vienas iš tokių, kurio reiktų vengt  g.gif

Margarita Servetėlės makiažui valyti- pagrindinė valomoji medžiaga Disodium Cocoglucoside Citrate yra anijoninis surfaktantas, priklausantis tai pačiai surfaktantų grupei, kaip ir SLES, bet yra švelnesnis. Jį ir ekologiškos, sertifikuotos kosmetikos gamintojai naudoja. Turi ir kitų surfaktantų, tad jei nori jų visiškai vengti, šita priemonė netiks. Bet iš esmės, tai yra geros, švelnios servetėlės, turėtų efektyviai nešvarumus pašalinti, nenusausinant odos. Turi ir odą raminančio augalinio ekstrakto.

Žiūriu,
Margaritos Ekologiškas valomasis pienelis- be detergentų, švelnus, naudoja aliejus kaip valiklius, neturi dirgiklių. Galėtų dar ir kvepalų nebūti, ypač, kai jis skirtas jautriai odai..
Gal tau vertėtų pabandyt?

QUOTE(kucci_kucci @ 2010 10 25, 18:10)
Perziurejau visa sarasiuka, bet neradau Clinique anti-blemish soliutions oil control cleansing mask (jei prazioplinau ,tai sorry  blush2.gif ):
nezinau toliau naudoti ar ne  rolleyes.gif

Clinique Anti-Blemish Soliutions Oil Control Cleansing Mask- galit drąsiai naudoti. Atrodo kaip labai gera riebalus sugerianti kaukė su odai naudingais ingredientais, be dirgiklių ir kvepalų. Salicilis nebus aktyvus, nes molis neturi tinkamo ph, bet kaukė vistiek gera.

QUOTE(Liora @ 2010 10 26, 08:12)
Noreciau isgirsti komentarus:

Valomasis pienelis MIRRA
plastmasinis buteliukas

Kažkas negerai su sudėtimi, atrodo kaip skirtingų priemonių ingredientai į vieną krūvą sudėti.

QUOTE(moi @ 2010 10 26, 11:34)
Noreciau suzinoti ka manote apie si krema:

Night Intensive Repair Cream Elizabeth Arden:

Elizabeth Arden Ceramide Night Intensive Repair Cream- tokio lyg ir nebegemina, jei neklystu g.gif: O šiaip, pakuotė- indelis, tai geri ingredienti nebus stabilūs. Pagrindas labai elementarus, atrodo kaip labiau tinkamas normaliai odai į sausumą. Turi tikrai gerų ingredientų- keramidas, dumbliai, hialurono darinys, linoleinė rūgštis... Bet, kaip minėjau, dėl pakuotės jie nebus stabilūs. Turi kvepalų ir dažų.

QUOTE(Shalimar @ 2010 10 26, 13:17)
Dar buciau labai dekinga uz

L'Oreal Advanced RevitaLift Night Cream


pakuote - uzsukamas indelis. Vadinasi naktiniu kremu, ar galima teptis ir diena? smile.gif


L'Oreal Advanced RevitaLift Night Cream- paprasta priemonė normaliai į sausumą odai. Turi labai daug kvepalų, kas jau visai realiai gali dirginti. Yra keli geri ingredientai, bet jų labai labai mažai, bet to dėl indelio ir tie nebus stabilūs. Galima teptis ir dieną. Terminas “naktinis” tikrai nieko nereiškia, tik tiek, kad gamintojai nori jums prastumti kuo daugiau produktų, sudarydami iliuziją, kad jie atlieka skirtingas funkcijas skirtingu paros metu smile.gif

QUOTE(Cosme @ 2010 10 27, 03:16)
Ačiū už atsakymą  thumbup.gif 

Aš irgi dėl vieno dalyko nesutinku - dėl prausiklių, kad turi būti sudaryti aliejaus pagrindu... (riebesnei odai)
Bet dėl SLS sutinku. Noriu Paulos kosmetikos užsisakyti, bet trikdo tie SLS  doh.gif


Na, pasikartosiu, SLS yra vienas vienintelis sodium lauryl sulfate (internete daug kur randu kad visi sulfatiniai detergentai yra vadinami SLS, kas nėra tikslu). PC produktuose SLS tikrai nėra. Turi ji prausiklį ir be SLES (jei norite jo vengti)- pvz., Skin Balancing Cleanser.

QUOTE(taša @ 2010 10 27, 13:42)
o kaip tokia kremo veidui sudetis?
vienam puslapy parasyta tik tiek

Apie Bioderma Sebium AKN jau yra parašyta pirmoje temos žinutėje.

QUOTE(kucci_kucci @ 2010 10 27, 17:09)
dar prasau ir pakomentuoti Decleor 10-Day Radiance Powder Cure
tik sudetis neaisku ar visa:

Ne visa ax.gif Pilna atrodo taip:
Serum
Propylene Glycol, Water, Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract, Peg-8, Butylene Glycol, Peg-6, Peg-32, Morus Alba Root Extract, Panthenol, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Oil, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Peel Extract, Citrus Paradisi (Grapefruit) Fruit Extract, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Water, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydrolyzed Lupine Protein Octenylsuccinate, Ppg-26-Buteth-26, Fragrance, Octyldodecanol, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Lecithin, Xanthan Gum, Copper Gluconate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ethyl Linoleate, Ethyl Linolenate, Ethyl Oleate, Arachidyl Propionate, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citral, Eugenol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben

Powder
Ascorbic Acid

Decleor Source D’Eclat 10-Day Radiance Powder Cure- serumas ir vitamino C milteliai. Paulos įvertinimas čia. Trumpai tariant, turi laaaaaabai daug dirginančių ekstraktų (citrusai, figos) bei kvapiųjų medžiagų. Žiūrint į likusius ingredientus- turi šilkmedžio ekstrakto, kuris kartu su vitaminu C gali kažkiek balinti odą. Kiti keli naudingi indredientai eina po kvepalų.
Atsakyti
Gerbiama Himalaia, dekui uz atsakymus, vis bandau issirinkti padoru prausikli ir tonika unsure.gif o sakykite, kaip Jusu manymu sis puslapis, ar patikimas sudeties ivertinimas? Man, kaip neismanelei butu gerai jei galeciau pasitiketi sia informacija 4u.gif
http://www.cosmetic-...c...2&lang=Thai
Atsakyti
iskylo klausimas, ar Sodium Lauroyl toks pat blogis(ar cia tas pats?) kaip ir p Sodium Lauryl/Laureth Sulfate ?
sampune jis pavadintas kaip Sodium Lauroyl Oat amino acid
Atsakyti
O gal esate girdėję ir žinote kąnors apie Zenz Therapy šampūnus ir kondicionierius? Rašo, kad ekologiški, Danijoj gaminti.. Tačiau sudėties niekur nerandu ir informacijos apie juos labai mažai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gindi: 28 spalio 2010 - 14:30
gal galite pakomentuoti sudeti paakiu kremo:
Aqua, Glycerin, Dicaprylyl Ether, C12-15 Alkyl Benzoate, Octyldodecanol, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Myristyl Myristate, Arachidyl Alcohol, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Caprylic/Capric Triglyceride, Panthenol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ubiquinone, Behenyl Alcohol, Titanium Dioxide, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Parfum, Sodium Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Polyhydroxystearic Acid, Dimethicone, Phenoxyethanol. Caprylyl Glycol, Alumina, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool, Ethylhexylglycerin

ir dar kito
Aqua, Octyldodecanol, Glycerin, Dicaprylyl Ether, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Opuntia Ficus Indica Stem Extract, Algae Extract, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Sodium Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate, Crosspolymer, Parfum, Sorbitol, C14-22 Alcohol, C12-20 Alkyl Glucoside, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene

ir dar kitas
Aqua, Centaurea Cyanus, Glycerin, Panthenol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, PVP, Xanthan Gum, Caprylyl/Capryl Glucoside, Poly-Glyceryl-10 Laurate, Soidum Hyaluronate, Iris Florentina, Oenothera Biennis, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Sodium Methylparaben, Methenamine, Methylparaben, EDTA, Propylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Hexyl Cinamal, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum

Atsakyti
Tai taip iseina, kad visi Paula's Choise produktai yra puikiai suderinti, ir vertinimai tik teigiami? Kiek skaiciau cosmeticscop.com puslapi visi tik teigiamai ivertinti. Klausiu tam, ko po viena cia nekelti ju sudeciu ax.gif
Papildyta:
Myglle pavadinimus surasyk wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Klapuske @ 2010 10 28, 07:05)
Gerbiama Himalaia, dekui uz atsakymus, vis bandau issirinkti padoru prausikli ir tonika unsure.gif  o sakykite, kaip Jusu manymu sis puslapis, ar patikimas sudeties ivertinimas? Man, kaip neismanelei butu gerai jei galeciau pasitiketi sia informacija 4u.gif
http://www.cosmetic-...c...2&lang=Thai

Na, nereikia taip į mane, kaip į kokį seimūną gerbiamą kreptis smile.gif
Apskritai būtų patogiau, jei visi krepitųsi į mane "tu".
Dėl puslapio- yra ir tiesos jame, yra ir netikslumų, mano nuomone. Pvz., glycyrrhetic acid yra priskirta prie odos dirgiklių, kai tai yra nuo seno naudojamas puikus odos ramintojas. Kaip ir phenoxyethanol- normalus konservantas, kai ir kiti, o priskirtas prie dirgiklių. Bet šiaip, kiek peržiūrėjau, mano nuomone dauguma priemonių gana tiksliai įvertintos.

QUOTE(taša @ 2010 10 28, 07:17)
iskylo klausimas, ar Sodium Lauroyl toks pat blogis(ar cia tas pats?) kaip ir  p Sodium Lauryl/Laureth Sulfate   ? 
sampune jis pavadintas kaip Sodium Lauroyl Oat amino acid

Kad jų visokių skirtingų rūšių yra, iš 3 žodžių dažnai pavadinimas susideda, tai tas trečias žodis irgi daug ką reiškia. Jei turit omenyje Sodium Lauroyl Sarcosinate, tai jis yra normalus detergentas, kaip ir Sodium Laureth Sulfate, priklauso tai pačiai anijoninių detergentų grupei. Galūnę pakeitus- vienas gali būti labiau kondicionuojantis, kitas labiau valantis ir pan. O šiaip, jau daug jartų kartoju- Sodium Laureth Sulfate nieko blogo nėra, normalus detergentas, kaip ir daug kitų tokio tipo. Sodium Lauryl Sulfate- jau kitas reikalas. Nereiktų jų suplakti į vieną krūvą.

QUOTE(Gindi @ 2010 10 28, 08:21)
O gal esate girdėję ir žinote kąnors apie Zenz Therapy šampūnus ir kondicionierius? Rašo, kad ekologiški, Danijoj gaminti.. Tačiau sudėties niekur nerandu ir informacijos apie juos labai mažai..

Aš bent jau nesu girdėjus. Aprašymas jų puslapyje gražiai skamba smile.gif

QUOTE(myglle @ 2010 10 28, 09:01)
gal galite pakomentuoti sudeti paakiu kremo:

Srašykit pavadinimus pilnus ir pakuotes ax.gif

QUOTE(kucci_kucci @ 2010 10 28, 09:16)
Tai taip iseina, kad visi Paula's Choise produktai yra puikiai suderinti, ir vertinimai tik teigiami? Kiek skaiciau cosmeticscop.com puslapi visi tik teigiamai ivertinti. Klausiu tam, ko po viena cia nekelti ju sudeciu  ax.gif

Iš esmės, grynai pagal sudėtį tai taip. Nes juose nėra problematiškų, ryškių dirgiklių, kvepalų, dažų, dauguma gausiai turi gerų ingredientų. Vienos priemonės paprastesnės, kitos turi daugiau gėrio. Man asmeniškai dekoratyvinė kosmetika, kiek bandžiau- ne stebuklas, bet viedo priežiūros priemonės labai geros ir tinka.
Aišku, gera sudėtis dar nereiškia, kad visiems tiks ir patiks ax.gif O kad jie teigiamai įvertinti cosmeticscop puslapyje tai normalu, nes ir Paula's Choice kosmetiką, ir cosmeticscop puslapį kuria tas pats žmogus- Paula Begoun.
Atsakyti
Paakiu kremas Beauty Effect Eye Lift Serum

user posted image
Aqua, Centaurea Cyanus, Glycerin, Panthenol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, PVP, Xanthan Gum, Caprylyl/Capryl Glucoside, Poly-Glyceryl-10 Laurate, Soidum Hyaluronate, Iris Florentina, Oenothera Biennis, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Sodium Methylparaben, Methenamine, Methylparaben, EDTA, Propylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Hexyl Cinamal, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum
siandiena pabandziau,tai toks keistas lipnumo jausmas jauciasi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myglle: 28 spalio 2010 - 21:13
himalaia, o kaip


Dr.Hauschka Quince Day Cream

user posted image

Water/Aqua, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Anthyllis Vulneraria Extract, Pyrus Cydonia (Quince) Seed Extract,Alcohol, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Glycerin,Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil,Cetearyl Alcohol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Althaea Officinalis (Marsh Mallow) Leaf Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Beeswax/Cera Flava, Pyrus Cydonia (Quince) Wax, Lysolecithin (Hydrolyzed Lecithin),Bentonite, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract,Fragrance/Parfum (Essential Oil), Citral, Citronellol, Geraniol,Limonene, Linalool, Eugenol, Benzyl Benzoate, Xanthan Gum

Raso jautriai odai, nors matau kvepalu yra doh.gif


Cetaphil Moisturizing Cream

pakuote - indelis...

Water, Petrolatum, Glyceryl Polymethacrylate, Dicaprylyl Ether, Glycerin, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, PEG-30 Glyceryl Stearate, Tocopheryl Acetate, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Dimethiconol, Disodium EDTA, Propylene Glycol.



Aveeno ULTRA-CALMING Daily Moisturizer SPF 15

user posted image

Active: Avobenzone 3.0%, Octinoxate 7.5%, Octisalate 2.0%. Inactive: Arachidyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Behenyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Butylparaben, C12-15 Alkyl Benzoate, C12-16 Alkyl Peg-2 Hydroxypropyl Hydroxyethyl Ethylcellulose, C13-14 Isoparaffin, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Chrysanthemum Parthenium (Feverfew) Extract, Cyclohexasiloxane, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Disodium Edta, Ethylene/Acrylic Acid Opolymer, Ethylparaben, Fragrance, Glycerin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Isobutylparaben, Laureth-7, Magnesium Aspartate, Methylparaben, Panthenol, Phenoxethanol, Phenyl Trimethicone, Polyacrylamide, Potassium Aspartate, Propylparaben, Sarcosine, Sodium Cocoyl Amino Acids, Steareth-2, Steareth-21, Teradibutyl Pentaerithrityl Hydroxyhdrocinnamate, Water.





Ka pati rekomenduotum sausai/jautriai odai? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 28 spalio 2010 - 21:58