QUOTE(Laukinė prerija @ 2010 11 25, 14:23)
Lepicol Vitamin A Plus Skin Cream Formula 25ml
Ar tie vitaminai gali kimšti odą? Ar verta naudoti šį kremą dėl randelių, dėmelių panaikinimo?
Australian Bodycare Tea Tree Oil Deodorant 65ml
Neal's Yard Remedies Lavender & Aloe Vera Deodorant 100ml
Dė to vitamininio kremo, tai sudėtis nepilna, negaliu ir komentuoti. Vitaminai porų nekemša, bet gali kimšti kosmetinis pagrindas, kuriame jie yra, viskas priklauso nuo sudėties.
O ką apie dezodorantus pakomentuoti

Juk kažkokio gero kosmetinio efekto iš jų ir nereiktų tikėtis. Australian Bodycare Tea Tree Oil Deodorant be alhokolio, kas, mano nuomone, yra pliusas. Neal's Yard Remedies pagrindas- alkoholis. Abu turi kvepalų.
QUOTE(Cosme @ 2010 11 25, 16:20)
La Roche Posay Toleriane Facial Fluid (flakonas su pompa)
Ieškau lengvo, raminančio kremo, kad nekimštų porų ir nuimtų sudirgimą, paraudimą, pleiskanojimą.
Ir prausiklis:
La Roche Posay Toleriane Dermo-Cleanser
Gal galite šį kremą ir prausiklį palyginti su jau anksčiau nagrinėtais Avene Clean Ac kremu:
ir Avene Extremely gentle prausikliu:
Ačiū!
La Roche Posay Toleriane Facial Fluid- ypatingai paprasta priemonė normaliai/ sausai odai. Poras kimšti gali. Bekvapė, švelni, tad gali tikti labai jautriai odai, kuriai dėl dirglumo reikia elementarios priemonės. Lyginant su Avene Clean Ac, Avene irgi gali kimšti poras ir priemonė yra paprasta, tai žiūrint iš tos pusės, jos yra panašios. Tik Avene turi kvepalų. Abiejose trūksta efektyvių dirglumą mažinančių, kad nuramintų paraudusią odą.
La Roche Posay Toleriane Dermo-Cleanser- daugiau valiklis, nei prausiklis. Formulė paprasta, bekvapė, turėtų būti švelni, tikti ir jautriai odai. Šiaip, gera priemonė, ypač jautriai sausesnei odai. Lyginant su Avene Extremely Gentle prausikliu (kuris visai nėra "extremely gentle"), jo sudėtis žymiai švelnesnė, tik tiek, kad tai ne tradicinis putojantis prausiklis, o turėtų būti daugiau kremas/ pienelis.
QUOTE(amukas @ 2010 11 26, 09:03)
Kurio 1 ar 2 prausiklio geresne sudetis?
1.
SUDĖTIS: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Hydrolyzed Milk Protein, Lactose, Sodium Chloride, Castoryl Maleate, Parfum, Disodium EDTA, Citric Acid, Propylene Glycol, 5-Bromo-5-Nitro-1,3-Dioxane.
2. Aqua, Sodium Laureth Sulfate, PEG-4 Rapeseedamide, Sodium Cloride, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Laureth-11Carboxylate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Propilene Glycol, Laureth-10, Glycereth-2 Cocoate, Tussilago Farfara (Coltsfoot), Leaf Extract, Melaleuca Alternifolia Leaf oil, Disodium EDTA, Citric Acid, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum, Limonene, Butylphenyl.
O cia kremukas, manau labai bloga sudetis, neklystu?
3. Aqua, cetearyl alcohol, paraffinum liquidum, methyl glucose sesquistearate, sorbitol, betaine, pentaerythrityl distearate, caprylic/capric triglycerides, isodecyl neopentanoate, C12-13 alkyl lactate, cetyl esters, ppg-15stearyl ether, ethylhexyl isononanoate, panax ginseng root extract, tocopheryl acetate, peg-32, ammonium acryloildimethyltaurate/vp copolymer, parfum, methylparaben, propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1.3-diol.
Pavadinimų reiktų
QUOTE(mejlia12 @ 2010 11 27, 06:50)
Mano oda riebi, tai norėčiau paklausti dėl dviejų produktų ar jie tinka mano odai.
Iwostin Purritin Night Care Cream
o kitas gaminys
'PERFECT WEAR Extralasting Liquid Foundation SPF' 15 pudra.
ką manote apie šias sudėtis,

iš anksto ačiū.
Apie Iwostin pirmam puslapyje yra, sausesnei odai jis daugiau. Nors dabar žiūriu, kad čia turbūt ne ta pati sudėtis, kurią aš anksčiau mažiau. Nes šita priemonė neatrodo tokia sunki.
Avon Perfect Wear Extralasting Liquid Foundation SPF 15- labai puiki pudra riebiaodėms su patikima apsauga nuo saulės. Mažiau riebią odą gali sausinti, nes ji skirtai tikrai riebiai, kad gerai išlaikytų matiškumą per dieną.
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 11 27, 12:14)
Bourjois bio detox pudra:
Ar tiktu misriai odai? Skaiciau, kad labai sausinanti

Ar nera poras kemsanciu ingredientu

Ar istiesu ji ekologiska?
Aciu
Bourjois Bio Detox Organic Foundation- ar ekologiška nepasakysiu, reikia žiūrėt, ar ji sertifikuota. Turi daug silicio, bet kartu ir emolientų, tai sakyčiau, kad turėtų tikti vos sausai ar vos riebiai odai. Porų kimšti neturėtų, bet visko gali būti, kaip ir su kiekviena priemone.
QUOTE(agni.e @ 2010 11 27, 12:35)
Labai ačiū himalaia, manau , kad reikės daug kosmetikos mesti lauk...teks skaityti ne tik maisto produktų sudėtis ( juos jau skaitome penkerius metus ...o gal ir daugiau

kai buvome susidūrę su didelėmis alergijomis )tai dabar teks skaityti ir kosmetikos priemonių sudėtį...
Gal kas žinote ar kur užskaitėte sąrašą tų medžiagų , kurių neturi būti, nei kosmetikos priemonėse, nei dantų pastose ir t.t., kad nereikėtų išvien trukdyti himalajos, o su sąrašu į parduotuvę ir rinktis, bei skaityti pačiai
Ačiū
Na, nebūtina drastiškai taip, iškart mest lauk. Juk piniginė nukentės, jei reiks viską naują vienu metu susipirkt... Galima tiesiog domėtis ir laikui bėgant prastesnės sudėties priemones pakeisti geresnėmis.
Dėl ingredientų sąrašo, tai sunku pasakyti. Aš rekomenduoju šitus:
Dirigikliai.
Dirginančios kvapiosios medžiagos.
Bet tai yra "cheminei kosmetikai" prijaučiantiems, tik tokie ingredientai, kurie ant odos naudojant gali sukelti dirginimą ir tai yra tik gairės. Natūralistai turi savus sąrašus, ir daugumai jų aš asmeniškai nepritariu, nes jie dažnai yra nepagrįsti, tad čia ir nedėsiu, bet galit juos rasti natūralios kosmetikos temose. Tik patariu prieš ko nors bijant pirma išsiaiškinti, kiek ta baimė yra pagrįsta

Dar ką pridursiu, kad ingrediento "žala" priklauso ir nuo to, kaip jis bus naudojamas. Pvz., aš neturiu nieko prieš parabenus, nes yra daug mokslinių tyrimų, rodančių, kad tepant ant odos jie nedaro žalos organizmui. Tačiau aš jų vengiu pastose, burnos skalavimo skysčiuose ir kitokiose priemonėse, kurios gali patekti į organizmo vidų. Nesiremiu kažkokiais moksliniais tyrimais, kad būtent pasta su parabenais gali blogumus sukelti, tiesiog tokiais, kurie teigia, kad dideliais kiekiais naudojant parabenus ne išoriškai, bet valgant, per kvėpavimo takus, jie gali turėti įtakos organizmui. Taip kad imti kažką rekomenduoti, kažką drausti gana sudėtinga, nes daug kas priklauso nuo pačio ingrediento ir priemonės, individualios organizmo reakcijos. Vienas pavyzdys būtų alkoholis. Dideli jo kiekiai kosmetikoje (pvz., alkoholinio pagrindo tonikuose) gali labai išdžiovinti, dirginti odą, jis daro net išoriškai nematomą žalą odai, kuri ilgainiui prisideda prie ankstyvo odos senėjimo. Tačiau jei jis naudojamas kokioje nors drėkinančioje priemonėje, tik ingredientų sąrašo pabaigoje, kaip tirpiklis, nieko blogo odai nenutiks. Panašiai yra su eteriniais aliejais. Vieniems jie jokios reakcijos nesukels, kitiems ir maži kiekiai, esantys kokiam nors drėkiklyje iššauks dirglumą.