Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Nebenaudosiu. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2010 10 14, 20:03)
Pirma karta turejau TBS produktus ir nusivyliau. Nusivyliau kuno sviestu. Turiu avieciu. Is pradziu viskas buvo gerai. Bet sviestui einant i pabaiga pradejo ZIAURIAI niezti oda, tiesiog neimanoma. Jums taip nebuvo?  verysad.gif


Nea, nieko nepanaus nepatyriau g.gif . Esu naudojusi avieciu, passion fruit, brazilisku riesutu, migdolu, alaviju 4u.gif O gal ne sviesto cia? Gal nuo duso zeles, nuo vandens, ar kas is vidaus alergizuoja g.gif . O gal jusu odai sviestas nepatiko, bet juk taip atsitiko, kaip rasot, einant sviestui i pabaiga...Pradzioj viskas buvo gerai blink.gif Idomu g.gif
Atsakyti
Man irgi jokiu salutiniu poveikiu kuno svistukai nedaro unsure.gif Patinka man jie....esu naudojusi ivairiu..pasibaige sviestukas ir jau kita perku biggrin.gif
Atsakyti
del alergijos - ji nebutinai turi pasireiksti is karto, buna, kad ilgai naudojat ta pati produkta alergija pasireiskia staiga ax.gif zinoma, nereikia atmesti ir tokiu veiksniu, kaip maistas, papildai, isoriniai dirgikliai ir jautri oda ax.gif TBS produktai isvis nerekomenduojami jautriaodziams mirksiukas.gif

o kad i tema butu - isigyjau Shea Body Scrub, tai net nezinau ar jis man patinka, nes naudojasi tikrai netaupiai, o kaina atitinkamai didele ax.gif esu turejusi kur kas geresniu sveitikliu uz zymiai mazesne kaina, tiesiog kai parduotuveje pabandziau, tai patiko, kad tirstas unsure.gif oda po jo buna pakankamai svelni ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 16 spalio 2010 - 09:42
QUOTE(Tiffany @ 2010 10 16, 10:40)
TBS produktai isvis nerekomenduojami jautriaodziams  mirksiukas.gif
Idomu.... ax.gif Kodel? 4u.gif
Atsakyti

ateinu su atsiliepimu apir Born Lippy balzama - kazkas baisaus doh.gif kaip ir ju sviestai - dziovina lupas unsure.gif niekada nepirksiu ir sis keliaus i siuksledeze doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2010 10 17, 17:19)
ateinu su atsiliepimu apir Born Lippy balzama - kazkas baisaus  doh.gif kaip ir ju sviestai - dziovina lupas  unsure.gif niekada nepirksiu ir sis keliaus i siuksledeze  doh.gif



Turiu toki pat.. dziovint nedziovina, bet ir tikrai nedrekina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 10 17, 16:23)
Turiu toki pat.. dziovint nedziovina, bet ir tikrai nedrekina smile.gif


Anksčiau, lyg ir nieko jis man buvo,bet paskutiniu metu ir man pradėjo džiovinti doh.gif gal paseno g.gif
Atsakyti
Pries keleta dienu isigijau siuos skaistalus :
user posted image
(mano virsutiniai) mirksiukas.gif
Perbraukus pirstu,tai galvojau,kad labai blizges zandukai,bet efektas gaunasi visai normalus,labai lengvas,grazus zvilgesys.Kadangi naudoju skaistalus,o ant virsaus dar uztepu truputeli highlighterio,nes man graziau,kai truputeli spalva turi zvilgesio,nei matine,zodziu patiko visai .Tepiausi tik pora kartu,gal kazkas ir bus ne taip,bet kol kas nei labai girti negaliu,nei peikti.
Atsakyti
Panos, jusu taip isgirtam kanapiu biggrin.gif ranku kremui nuolaida. 30.10, vietoj 43 lt
Atsakyti
smile.gif+2010 10 18, 20:13-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 10 18, 20:13)



o tai jis rozinio spindesio nesuteikia? bigsmile.gif nu ta prasme neduoda nei kiek spalvos kad dar ant virsaus tepat? 4u.gif gal foto galima realia butu 4u.gif
Atsakyti
amber123,suteikia,svelnia rozine spalvyte ir zvilgesi,turbut neaiskiai surasiau,nes turejau omeny,kad ant kitu skaistalu(nes jie yra matiniai)tepu highlighteri,o siems sio daikto tikrai nereikia,uztenka ir spalvytes intensyvumo ir zvilgesio,pabandysiu ryt nufotografuoti realiai wub.gif Gal bus kiek aiskiau. wink.gif
Atsakyti