Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

[quote=laukianti stebuklo,2010 10 03, 20:28]
[quote=Smaliziu_feja,2010 10 03, 19:54]
Ziemos palete bus tokia:
aciu 4u.gif 4u.gif
[/quote]
kadangi visai netiketai radau ir as naujosios tbs kolekcijos su pabandymu tai idedu nuorodele kaip kas atrodys biggrin.gif gal kam kartais prireiks 4u.gif
http://www.musingsof...ction-2010.html
Atsakyti
QUOTE(akvadigi @ 2010 10 03, 17:45)
Tie nauji.. Šampūnų parodoja.... Turi pilną saują prisipilti šampūno, kad putotų ir kad galvą išsiplauti normaliai.. Nebepirksiu, nepatiko  schmoll.gif
Senieji  thumbup.gif


Taip, tie vadinami naturalus visai neputoja ir neisplauna svariai plauku, man irgi nepatinka schmoll.gif . Man sampunas turi putoti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglute-2002: 04 spalio 2010 - 10:36
beje, as taip itariu, kad niekas jums nepaaiskino KAIP reikia tais sampunais plauti galva ax.gif ar zinote, kad reikia isipilti NEDAUG sampuno i delna ir PRASKIESTI su vandeniu pries tepant juo plaukus? mirksiukas.gif

tokiu budu jo yra daugiau ir jis geriau suputuoja, bent jau tokia yra instrukcija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2010 10 04, 18:55)
beje, as taip itariu, kad niekas jums nepaaiskino KAIP reikia tais sampunais plauti galva ax.gif ar zinote, kad reikia isipilti NEDAUG sampuno i delna ir PRASKIESTI su vandeniu pries tepant juo plaukus? mirksiukas.gif

tokiu budu jo yra daugiau ir jis geriau suputuoja, bent jau tokia yra instrukcija ax.gif



aš visus šampūnus: isipilu į delną, patrinu su abiem delnais +truputis vandens ir tada trinu plaukus..

Na su tais Rainforest - daryk nedaręs, vistiek ššš*** galvojau gal čia plaukai po dviejų gimdymų pasikeitė, bet ir draugei taip pat neišplauna...
Atsakyti
QUOTE(laukianti stebuklo @ 2010 10 03, 12:02)
na ir kaip gal jau isbandet tuos naujuosius skaistalus?
Dar neisbandziau blush2.gif Kai isbandysiu,butinai atsiliepimas bus didis.gif mirksiukas.gif

Dar viena forumiete klause atsiliepimu apie si seruma:
user posted image
Naudoju jau daugiau nei savaite,jokio as ten efekto nematau biggrin.gif Kiek zinau seruma reikia tepti pries krema,bet siuo serumu pasitepus man tiktai nebereikia jokio kremo,butu per riebus veidas wink.gif O kazkokio ipatingo poveikio as nematau schmoll.gif
Gal kas daugiau atsiliepimu? rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image
Gal kas isbandet sitos sertifikuotos serijos priemones?kaukyte, prausikli, tonika, kremukus, seruma 4u.gif
butu idomus atsiliepimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2010 10 06, 12:20)
user posted image
Gal kas isbandet sitos sertifikuotos serijos priemones?kaukyte, prausikli, tonika, kremukus, seruma  4u.gif
butu idomus atsiliepimai  4u.gif

dabar turiu paakiu krema, visai nieko, tik ne taip lengvai pasidengia, t.y. turi siek tiek itrinti cia lyginu su vit. E turetu paakiu kremu.. mat si serija yra nuo 30 m. lengvai salina smulkias rauksleles.. bent taip raso.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija1986 @ 2010 10 06, 15:21)
dabar turiu paakiu krema, visai nieko, tik ne taip lengvai pasidengia, t.y. turi siek tiek itrinti cia lyginu su vit. E turetu paakiu kremu.. mat si serija yra nuo 30 m. lengvai salina smulkias rauksleles.. bent taip raso..  smile.gif

nu ce nuo pirmuju rauksliu, tai nemanau, kad butent nuo 30m. g.gif , nu manau ne anksciau kaip nuo 26m. tai tikrai g.gif
o jauces koks poveikis? ar ilgai jau naudojat? 4u.gif
bet jis nepalieka riebalo, nes kaip suprantu jis toks riebesnis jo?
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2010 10 06, 15:27)
nu ce nuo pirmuju rauksliu, tai nemanau, kad butent nuo 30m. g.gif , nu manau ne anksciau kaip nuo 26m. tai tikrai  g.gif
o jauces koks poveikis? ar ilgai jau naudojat? 4u.gif
bet jis nepalieka riebalo, nes kaip suprantu jis toks riebesnis jo?

riebalo man jau bent nepalieka... bet taip pasitepi ir nepakanka tepti reikia kzkaip itrinti, nes jei patepi, taip ir lieka tarsi baltas kremukas.. na parduotuveje kazkaip vyresne pardaveja uzsimine,kad nuo 30 m. man irgi tiek nera... bet naudoju..
del poveikio idomiai.. gal sudrekina paakius, bet rauksliu kurios yra, nors vos matosi tikrai dar nesunaikino.. tikriausiai net nespes pagal laika sunaiknti.. cia ne kokia operacija, cia kremas... bet as su ta mintimi, jei naudoju krema paakiams, tai naudosiu si... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2010 10 03, 18:54)
uz tai jie be parabenu ir SLSu, uz tai ir neputuoja biggrin.gif o chemija putuoja, bet as irgi girdejau, jog senesni yra geresni sampunai g.gif:

Ziemos palete bus tokia:

user posted image


Kokia kaina bus sios paletes? Atrasykit man i AZ 4u.gif Aciu.
Atsakyti
Pirma karta turejau TBS produktus ir nusivyliau. Nusivyliau kuno sviestu. Turiu avieciu. Is pradziu viskas buvo gerai. Bet sviestui einant i pabaiga pradejo ZIAURIAI niezti oda, tiesiog neimanoma. Jums taip nebuvo? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2010 10 14, 20:03)
Pirma karta turejau TBS produktus ir nusivyliau. Nusivyliau kuno sviestu. Turiu avieciu. Is pradziu viskas buvo gerai. Bet sviestui einant i pabaiga pradejo ZIAURIAI niezti oda, tiesiog neimanoma. Jums taip nebuvo?  verysad.gif

nu nea...kelinta banke tepu...matyt tavo jau cia asmeniskai oda susialergizavo wink.gif nebenaudok 4u.gif
Atsakyti