Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 27, 09:04)
O kaip granatų kūno sviestas, kaip kvapas? smile.gif

as nelabai isivaizduoju kaip apibudinti kvapa, bet bent jau man toks neikyrus, nei per daug saldus nei rugstus, is kitos puses niekuom neypatingas kvapas biggrin.gif
Atsakyti
granatu kuno sviestas,normalus,tik man kvapas ne toks skanus kaip kitu sviestuku biggrin.gif Kaip B.r.i.u.n.e.t.e sako,neikirus tikrai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 26, 20:26)
g.gif ane.. tai gal kaip highlighteri reiktu naudot g.gif  g.gif
kurie cia? idekit foto 4u.gif

prasom va sie 4u.gif bigsmile.gif
http://www.thebodysh...p;prdcode=9880m

siuos bandziau testeriukus parduotuveje jie man labiau patiko, nei tie naujieji rolleyes.gif
va keletas swatchu su spalvytem biggrin.gif 4u.gif
http://mesluxes.blog...hes-review.html

http://mymakeuprevie...r-01-blush.html

4u.gif 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 09 26, 18:51-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 09 26, 18:51)
As,pati nebandziau tu skaistalu,bet man jie labai grazus! biggrin.gif  Drauge mano turi tuos ruzavesnius,tai ji sake,kad jie per daug blyzgus g.gif 
Tai del to jai sie skaistalai nepatinka  smile.gif  Isbandysiu tuos lapukus pas ja,ir parasysiu savo atsiliepima  4u.gif

man tie ruzavesni atrodo nerealiai wub.gif lauksiu atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 09 27, 18:22)
man tie ruzavesni atrodo nerealiai  wub.gif  lauksiu atsiliepimu  4u.gif
drinks_cheers.gif
Butinai,man jie irgi labai grazus. wub.gif
Atsakyti

mergytes, pakuzdekit i AZ is kur perkat pigiau TBS ax.gif ieskau Shea Body Scrub, pas mus kaina zveriska 59 Lt doh.gif

lauksiu kontaktu i AZ drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2010 09 29, 23:29)
lauksiu kontaktu i AZ  drinks_cheers.gif



Parasiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mezzanine @ 2010 09 14, 15:51)
gal kas bandet sios serijos sampunus?
user posted image



Turiu Rainforest drėkinamąjį šampūną ir kondicionierių schmoll.gif visai nepatinka. Plaukų neišplauna.

Nepalyginami medaus, mėlynių, dilgėlių wub.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 09 27, 18:45-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 09 27, 18:45)
drinks_cheers.gif
Butinai,man jie irgi labai grazus. wub.gif

na ir kaip gal jau isbandet tuos naujuosius skaistalus?? 4u.gif kaip jums ar patiko? beje gal uzmatete ziemai turetu atsirasti naujos seseliu paletes su highliteriu kokios ten spalvos ieina i viena ir i kita palete? biggrin.gif bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akvadigi @ 2010 10 03, 07:47)
Turiu Rainforest drėkinamąjį šampūną ir kondicionierių  schmoll.gif visai nepatinka. Plaukų neišplauna.

Nepalyginami medaus, mėlynių, dilgėlių  wub.gif


Kurie cia? Senieji medaus , melyniu, dilgeliu ar Rainforest? Man tie senieji labai geri thumbup.gif . Bet jie brangesni ir yra, tai turi buti geresni lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute-2002 @ 2010 10 03, 17:41)
Kurie cia? Senieji medaus , melyniu, dilgeliu ar Rainforest? Man tie senieji labai geri  thumbup.gif . Bet jie brangesni ir yra, tai turi buti geresni  lotuliukas.gif



Tie nauji.. Šampūnų parodoja.... Turi pilną saują prisipilti šampūno, kad putotų ir kad galvą išsiplauti normaliai.. Nebepirksiu, nepatiko schmoll.gif


Senieji thumbup.gif
Atsakyti
uz tai jie be parabenu ir SLSu, uz tai ir neputuoja biggrin.gif o chemija putuoja, bet as irgi girdejau, jog senesni yra geresni sampunai g.gif:

Ziemos palete bus tokia:

user posted image
Atsakyti