Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Ajj, dekui 4u.gif neuosciau niekad jo kvapo, bet galvoju avietinis skanus turetu but mastau.gif
O is kuno sviestu, kurie Tau geriausi? skaniausiu kvapu? 4u.gif
Atsakyti
Man labiausiai is limituotu patinka migdolai ir pasion fruit lygtais violetine dezute. Ziemai riebus ir taupiai naudojasi sviestmedzio, brazilisku riesutu.
Siaip jeigu reiktu is viso TBS viena sviesta isirinkti imciau migdolus, man kvapas nerealus jis riebesnis neskystas tai ir susinaudoja leciau, bet kvapas nekiekvienai patiks jis saldus intensyvus, po vonios chalatas kelias dienas kvepia biggrin.gif
URL=http://imageshack.us/photo/my-images/706/almondbodybutterl.jpg/]user posted image[/URL]

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 08 02, 17:45)
Cherry_ gal čia matysis


sita irgi turiu arbuzini biggrin.gif gerai man jie putoja, malonus kvapas,neikyrus. Kvapas nera labai intensyvus kaip papratsu TBS duskiu, man patinka, labai vasarai tinka thumbup.gif
QUOTE(Olivia. @ 2011 08 02, 19:32)

Kaip tik toki turiu , tai jau kaip kazkada rasius esu labai "alkoholinis" losjonas, vandeningas , bet pagrauzia nuo jo ( jei po depiliacijos uztepu, ko nebedarau jau ) . As jo net suoptimizuoti negalejau, net rankom netinka, tau naudoju pilvo masazuokliui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olivia. @ 2011 08 02, 19:32)
Gal kuri toki naudojus?  ax.gif
Svarbiausia, kad drekintu, skaniai kvepetu ir butu gan skalsus.

user posted image

As turiu, siaip kvapas man patinka, stirpus, bet nera, bent jau man, sintetinis, nors jautri kvapams esu.
Bet skalsus tikra nera, o ir drekina nelabai.
Atsakyti
QUOTE(nature @ 2011 08 02, 19:42)
Kitoms dar moringa patinka bet kvapas jo labai intemsyvus 4u.gif


man moringų kvapas pats skaniausias wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 08 02, 21:56)
man moringų kvapas pats skaniausias  wub.gif

O kas tas moringa aplamai do daiktas yra? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Olivia. @ 2011 08 02, 22:03)
O kas tas moringa aplamai do daiktas yra?  tongue.gif


Gėlės kažkokios kaip suprantu smile.gif
Atsakyti
Laba diena,
Gal žinote, kur būtų įmanoma pigiau nei parduotuvėje nusipirkti TBS priemonių? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
man tbs losjonai nepatinka, labiau sviestai, gal kad esu prie ju pratusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LaPassion @ 2011 08 03, 08:51)
Laba diena,
Gal žinote, kur būtų įmanoma pigiau nei parduotuvėje nusipirkti TBS priemonių?  blush2.gif  4u.gif


Siųstis arba per platintojas, Vilniuje žinau vieną, pati kartais perku, jei reikia, parašykit až 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti