Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Fea @ 2010 09 25, 22:45)
mano irgi misri 4u.gif T zona rieboka...spuogu tu dar visokiu buna, ale i senatve biski ir sausa darosi  biggrin.gif ypac pvz vasara po kokiu deginimusi...tai tas kremas pats tas 4u.gif pakaitom as nakciai dar Tea Tree naudoju kremuka 4u.gif

Aciu, tuomet man jis irgi turetu tikti. Aisku pries tai reiks pabandyti, nors tos konsultantes labai nenoriai meginelius duoda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 09 25, 23:03)
Aciu, tuomet man jis irgi turetu tikti. Aisku pries tai reiks pabandyti, nors tos konsultantes labai nenoriai meginelius duoda  doh.gif

na is vieno patepimo dazniausiai sunku ir suprasi, ar tinka/patinka, ar ne...siaip ten tik 50ml, tai jei jau kazkas netiks...tai sutepsi alkunem kokiom ar leskom biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fea: 25 rugsėjo 2010 - 22:14
QUOTE(Fea @ 2010 09 25, 23:13)
na is vieno patepimo dazniausiai sunku ir suprasi, ar tinka/patinka, ar ne...siaip ten tik 50ml, tai jei jau kazkas netiks...tai sutepsi alkunem kokiom ar leskom biggrin.gif

biggrin.gif Na gal tiks, svarbu, kad pakankamai drekintu, bet neriebintu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 09 25, 23:27)
biggrin.gif  Na gal tiks, svarbu, kad pakankamai drekintu, bet neriebintu  4u.gif

dieninis tikrai neriebins wink.gif naktinis kiek riebesnis...bet kai man virs 30, tai labai gerai tas odos pamatinimas ax.gif nu ir tikrai ner taip,kad blizga snukelis kaip taukais isteptas biggrin.gif nebijok biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites drinks_cheers.gif gal kuri turit is rudens kolekcijos skaistalus 2 spalvu kur tokie nauji? g.gif gal foto galit idet? niekur nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 26, 14:32)
Sveikos mergaites  drinks_cheers.gif gal kuri turit is rudens kolekcijos skaistalus 2 spalvu kur tokie nauji? g.gif gal foto galit idet? niekur nerandu doh.gif

ce apie situos ?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2010 09 26, 15:26)
ce apie situos ?
[img]



Jo jo bigsmile.gif noreciau atsiliepimu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 30 rugsėjo 2010 - 17:25
As,pati nebandziau tu skaistalu,bet man jie labai grazus! biggrin.gif Drauge mano turi tuos ruzavesnius,tai ji sake,kad jie per daug blyzgus g.gif
Tai del to jai sie skaistalai nepatinka smile.gif Isbandysiu tuos lapukus pas ja,ir parasysiu savo atsiliepima 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina :): 26 rugsėjo 2010 - 16:55
QUOTE(amber123 @ 2010 09 26, 15:39)
Jo jo bigsmile.gif noreciau atsiliepimu wub.gif

man ir per blizgus pasirode
va radau swatchus tu skaistaliuku, pasiziurekit mirksiukas.gif
http://makeupandbeau...hotos-swatches/

man kazkaip tie senesnieji labiau patiko, nes ju yra ir matiniu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
man ju isvaizda jau tooookia grazi wub.gif net jei netiktu kaip skaistalai manau kaip seselius naudociau rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti stebuklo @ 2010 09 26, 18:08)
man ir per blizgus pasirode
va radau swatchus tu skaistaliuku, pasiziurekit mirksiukas.gif
man kazkaip tie senesnieji labiau patiko, nes ju yra ir matiniu biggrin.gif  4u.gif



g.gif ane.. tai gal kaip highlighteri reiktu naudot g.gif g.gif
kurie cia? idekit foto 4u.gif
Atsakyti
O kaip granatų kūno sviestas, kaip kvapas? smile.gif
Atsakyti