Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Gal kuri zinot ar tam išpardavime yra nuolaidų arbatmedžio linijai? bigsmile.gif
Atsakyti
Labas mergaitės, gal kuri naudojat akių makiažo valiklį su ramunėlėm? Įdomu ar jis toks kaip vandenukas, ar aliejinis? Domintų jūsų atsiliepimai ir kaina. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Caras* @ 2011 07 18, 09:24)
Labas mergaitės, gal kuri naudojat akių makiažo valiklį su ramunėlėm? Įdomu ar jis toks kaip vandenukas, ar aliejinis? Domintų jūsų atsiliepimai ir kaina. Ačiū 4u.gif

Naudoju jau antrą tūbelę akių makiažo valiklio su ramunėlėm. CAMOMILE GENTLE EYE MAKE-UP REMOVER GEL – Akių makiažo valomoji želė (100 ml). Kol kas nieko geresnio neradau. Man jis daugiau primena pienelį, bet kainos nepamenu.
Atsakyti
ar kuno kremai gerai isigerei i oda
Atsakyti
QUOTE(bresk5 @ 2011 07 18, 21:37)
ar kuno kremai gerai isigerei i oda

tiek sviestai tiek losjonai gerai isigeria ( naudoju po duso, kai oda dar dregna) . Tik va as tais losjonais ( kur su dozatorium) nelabai patenkinta, labai jie jau vandeningi plius alhholi jauciu, nes negaliu jais teptis po depiliacijos, is karto griauzia.
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 07 18, 23:16)
tiek sviestai tiek losjonai gerai isigeria ( naudoju po duso, kai oda dar dregna) . Tik va as tais losjonais ( kur su dozatorium) nelabai patenkinta, labai jie jau vandeningi plius alhholi jauciu, nes negaliu jais teptis po depiliacijos, is karto griauzia.

ar apie sita kuno losijona su dozatoriumi kalbate
user posted image
Atsakyti
Jo , apie siuos smile.gif bet cia tik mano nuomone, gal kitoms kitaip atrodo
Atsakyti
QUOTE(bresk5 @ 2011 07 19, 11:03)
ar apie sita kuno losijona su dozatoriumi kalbate
user posted image

sitie skystesni, visi losjonai skysteni, sviestas man geriau.. arba spa aliejus smile.gif
Atsakyti
Laaaabai domina atsiliepimai apie arbatmedžio (tea tree) veido kaukę?

Cherry_, berods tu ją turi, bet nepamenu atsiliepimų, patiko ar ne.. ? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olivia.: 23 liepos 2011 - 16:09
QUOTE(Olivia. @ 2011 07 23, 17:07)
Laaaabai domina atsiliepimai apie arbatmedžio (tea tree) veido kaukę?

Cherry_, berods tu ją turi, bet nepamenu atsiliepimų, patiko ar ne.. ?  biggrin.gif

Turiu, bet laaaabai retai naudoju. Po ilgesnio naudojimo galiu pasakyti, kad poru neisvalo, bet spuogelius smulkius padziovina , po naudojimo gaivumo jausmas atsiranda 4u.gif kai baigsiu antra karta neimsiu , bandysiu kukuruzine , nes neblogu atsiliepimu girdejus esu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 07 23, 18:22)
Turiu, bet laaaabai retai naudoju. Po ilgesnio naudojimo galiu pasakyti, kad poru neisvalo, bet spuogelius smulkius padziovina , po naudojimo gaivumo jausmas atsiranda  4u.gif  kai  baigsiu antra karta neimsiu , bandysiu kukuruzine , nes neblogu atsiliepimu girdejus esu thumbup.gif

Amm aisku...idomu kaip kitoms panoms.. bigsmile.gif bigsmile.gif ir gal kuri zino kiek ji kainuoja pas mus LT..??

O ta kukuruzine tai cia kokia? Ka ji daro - valo poras inkstirus ar ka ? gal nuotrauka gali imest .. bigsmile.gif ir ar ji brangesne uz arbatmedzio gal zn . 4u.gif

Atsakyti
Blue Corn 3in1 Deep Cleansing Scrub Mask
user posted image
This three-in-one cleansing mask cleanses, exfoliates and moisturises normal to oily skin.

Gently cleanses the skin
Removes dead skin cells, excess oil and impurities
Moisturises, leaving skin feeling soft
Weekly treatment


Ji siek tiek brangesne, pas mane be akcijos 9 sv 4u.gif
Atsakyti