Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(miyako @ 2011 07 07, 15:50)
gal kas naudojo tiesiog.. nes radau si paveiksliuka lietuviskajam bodyshopo facebooko puslapy... g.gif dar motereles raso,kad kaina 27lt.. tai kas per naujiena  tokia...


vakar buvau užsukusi į The body shop, tai pabandžiau šį rutulinį blizgesį, tai nelabai sužavėjo jis mane, nes labai skystas, trumpai laikosi, bespalvis beveik, kvepia uogytėmis tik tepantis smile.gif
Atsakyti
desu didelį pliusą body shopui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TuJa30 @ 2011 07 11, 19:07)
desu didelį pliusą body shopui  smile.gif

ka ?
Atsakyti
Tuja30, aš irgi nelabai supratau apie ką tu čia...

Na o aš norėčiau pasiklausti gal kas turi ar bandė šiuos skaistalus. Būtų labai įdomūs atsiliepimai smile.gif Mąstau įsigyti tuos kairėje (01warm sunset)
user posted image
Atsakyti
Tuja ,rase kad deda didelį pliusą BodyShopui- nu tai reišk ,kad patinka šita kosmetika, matyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_sala_ @ 2011 07 12, 10:24)
Tuja30, aš irgi nelabai supratau apie ką tu čia...

Na o aš norėčiau pasiklausti gal kas turi ar bandė šiuos skaistalus. Būtų labai įdomūs atsiliepimai smile.gif Mąstau įsigyti tuos kairėje (01warm sunset)


As turiu abidvi spalvas.
Pradzioje nupirkau rudus, labai patiko, tai isigyjau ir antra atspalvi.
Blizgus, gana pigmentuoti (bent jau ant mano baltos odos), graziai svyti.]
Buvo mano megstamiausi, tik dabar gal kiek pabodo, tai naudoju kitus smile.gif
Atsakyti
Kairesni skaistalai man labai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2011 07 12, 10:38)

Blizgus, gana pigmentuoti (bent jau ant mano baltos odos), graziai svyti.]


Visiskai sutinku su komentaru drinks_cheers.gif Nors mano oda ne balta , bet puikiai matosi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Olivia. @ 2011 07 12, 10:31)
Tuja ,rase kad deda didelį pliusą BodyShopui- nu tai reišk ,kad patinka šita kosmetika, matyt biggrin.gif

a, nu aisku biggrin.gif informatyvu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_sala_ @ 2011 07 11, 10:31)
vakar buvau užsukusi į The body shop, tai pabandžiau šį rutulinį blizgesį, tai nelabai sužavėjo jis mane, nes labai skystas, trumpai laikosi, bespalvis beveik, kvepia uogytėmis tik tepantis smile.gif


aciu! tada neverta net svajot apie ji 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2011 03 15, 09:45)
visi produktai su XG kodais pagaminti 2010 metais wink.gif
su E atitinkamai 2009
su D 2008

o galiojimas 3 metai nuo pagaminimo. Tai realiai siais metais baiginejasi visi su D galiojimu.

A, B, C ir kitos raides alia M, ar F ar dar kazkas - nebegalioja  mirksiukas.gif


Nusipirkau pora produktų iš platintojos ir iškilo klausimų dėl kremo galiojimo laiko... unsure.gif
Kodas XH405LB ..vienoj vietoj ant lipduko rašo 2008 metus...Tai pagal idėja jau kaip baiginėjasi arba pasibaigęs galiojimo laikas...?

O toniko kodas XGN48LB IR METAI NURODYTI 2009, Tai kokį pusmetį panaudoti dar kaip ir galiu?

O galiojimo mėnesį įmanoma kur nors iššifruot, nes orientuotis vien pagal metus gan abstraktu g.gif
Noriu išsiaiškinti kaip yra ir tada jau tarpininkę kalt ant gėdos stulpo... rolleyes.gif
Atsakyti
Atrašė man jau pardavėja, tai įdėdu informaciją čia - gal kažkam bus naudinga wink.gif

Body Shop produktai turi galiojimo laiką, kuris būna pažymėtas ant pakuotės. Jei radote kosmetikos, kuri užsigulėjus(>36mėn.) ar ilgą laiką atidaryta ir nenaudota(>12mėn.) - reiktų pasitikrint ar nesibaigęs jos galiojimas.

Ant visų iš Anglijos gautų produktų rasite įspaustą arba atspausdintą koduką. Pirmoji raidė (A-2005,B-2006,C-2007,D-2008,E-2009..XG-2010) nurodo metus, o po jos esantis triženklis skaičius nurodo pagaminimo dieną (metuose 365d.).

Tiek tonikas ir kremukas yra pagaminti 2010m, taigi galite juos laikyti iki 2013m lentynoje, arba atidariusi naudoti 12menesiu.
Nuo 2010m eina naujas zymejimas (XG, XH...ir dar gal bus kitu).
Atsakyti
gal kas zino kiek kainuoja Grynas „WHITE MUSK®“ kūno purškiklis (100ml)
Papildyta:
QUOTE(Cherry_ @ 2011 07 11, 23:38)



QUOTE(Olivia. @ 2011 07 12, 09:31)
Tuja ,rase kad deda didelį pliusą BodyShopui- nu tai reišk ,kad patinka šita kosmetika, matyt biggrin.gif

butent biggrin.gif
Atsakyti