Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Turiu ir naudoju. Mano odai (naudoju tik T zonai) thumbup.gif. Aš naudoju šios serijos visus produktus ir esu patenkinta. Patepu veido T zoną poras valančia priemone su jūros dumbliais, bet paskui dar patepu SEAWEED MATTIFYING DAY CREAM.
Atsakyti
Gavau sms is Body Shopo:

THE BODY SHOP ispardavimas 06.27-07.17 d. Sutaupykite iki 50%! Pvz. melyniu kuno sviestas 31.50 Lt, pasifloru duso zele 14.00 Lt. Iki pasimatymo parduotuvese! thumbup.gif thumbup.gif

Tai va panos, turiu klasima. Jei perki prekiu jau su nuolaida, tai ar sumuoja ta 10% korteles nuolaida????
Atsakyti
QUOTE(Olivia. @ 2011 06 28, 21:55)
Gavau sms is Body Shopo:

THE BODY SHOP ispardavimas 06.27-07.17 d. Sutaupykite iki 50%! Pvz. melyniu kuno sviestas 31.50 Lt, pasifloru duso zele 14.00 Lt. Iki pasimatymo parduotuvese!  thumbup.gif  thumbup.gif 

Tai va panos, turiu klasima. Jei perki prekiu jau su nuolaida, tai ar sumuoja ta 10% korteles nuolaida????


Na zinok, nesumuoja schmoll.gif Sake, jau cia ir taip 50 proc.nuolaida ax.gif
Atsakyti
is visu kada nors bandytu produktu, man labiausiai patiko bananinis balzamas, is tiesu vertas demesio produktas, kuris tikrai minkstino plaukus ir skaniai, bet neikyriai kvepejo smile.gif
http://www.thebodysh...onditioner.aspx

O labiausiai nuvyle sviestinis braskiu kuno kremas - patepus oda ji tampa lipni, o kvapas pernelyg intensyvus.
http://www.thebodysh...ody-butter.aspx
Atsakyti
QUOTE(Olivia. @ 2011 06 28, 17:55)
Gavau sms is Body Shopo:

THE BODY SHOP ispardavimas 06.27-07.17 d. Sutaupykite iki 50%! Pvz. melyniu kuno sviestas 31.50 Lt, pasifloru duso zele 14.00 Lt. Iki pasimatymo parduotuvese!  thumbup.gif  thumbup.gif 

Tai va panos, turiu klasima. Jei perki prekiu jau su nuolaida, tai ar sumuoja ta 10% korteles nuolaida????

aš buvau parduotuvėj, tai nuolaida yra ne tik šiai rūšiai thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, o as naudojate TBS kosmetikos sepetelius? Galvoju pirkti, bet nezinau, kokia kokybe. Esu "Gosh" pirkusi brangesniu sepetuku, tai taip nuvyle doh.gif
Atsakyti
QUOTE(razinka999 @ 2011 07 04, 18:13)
Merginos, o as naudojate TBS kosmetikos sepetelius? Galvoju pirkti, bet nezinau, kokia kokybe. Esu "Gosh" pirkusi brangesniu sepetuku, tai taip nuvyle  doh.gif

TBS tikrai superiniai sepeteliai, nekeisciau i jokius Gosh mirksiukas.gif . Galit drasiai pirkti 4u.gif
Atsakyti
user posted image

noreciau atsiliepimu 4u.gif

keista,kad nemaciau niekur..net ivedus i google neranda..
Atsakyti
QUOTE(eglute-2002 @ 2011 07 05, 10:57)
TBS tikrai superiniai sepeteliai, nekeisciau i jokius Gosh mirksiukas.gif . Galit drasiai pirkti 4u.gif




super! tada butinai reiks isigyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(miyako @ 2011 07 05, 12:16)
user posted image

noreciau atsiliepimu 4u.gif 

keista,kad nemaciau niekur..net ivedus i google neranda..

o tai kaip galima parasyt atsiliepima jei ju niekur nera nei USA nei UK ...
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 07 05, 18:20)
o tai kaip galima parasyt atsiliepima jei ju niekur nera nei USA nei UK ...



gal kas naudojo tiesiog.. nes radau si paveiksliuka lietuviskajam bodyshopo facebooko puslapy... g.gif dar motereles raso,kad kaina 27lt.. tai kas per naujiena tokia...
Atsakyti
mergaites, o jei ant sviestuko prasyta XH314LA tai iki kada jis galioja ?

iš anksto didelis dėkui už atsakymą smile.gif 4u.gif
Atsakyti