Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Cherry_ @ 2011 06 07, 23:42)
Ateinu su svieziais atsiliepimais apie kaiurias neseniai bandytas priemones 4u.gif

Vitamin C Facial Cleansing Polishuser posted image
Nu tokios nesamones jau seniai nenaudojau biggrin.gif  tiktu nebent kaip prausiklis makiazui, nesvarumams nuplauti, ir tai nezinau ar susidorotu biggrin.gif  Granules beproto mazos, nieko nenusveicia. Nesuprantu kodel man ji parduotuveje parode kaip geriausia TBS sveitikli g.gif



Cia ir yra prausiklis - sveitiklis, skirtas kasdieniniam naudojimui, nuprausti makiazui, dulkems, prakaitui..., ir sveicia oda labai svelniai. Jei norejote pilingo, kuri reikia naudoti karta i savaite, reikejo rinktis sita:
Vitamin C Microdermabrasion
user posted image
Va cia tas, ko jus tikejotes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglute-2002: 08 birželio 2011 - 11:35
BS501245

suteikia 50% nuolaida viskam perkant online is UK puslapio!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Is sios firmos man labiausiai patinka duso zeles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(day_light @ 2011 06 11, 19:44)
Is sios firmos man labiausiai patinka duso zeles smile.gif

man irgi duso geliai geriausi is ju gaminiu, lupu balzamai- sviestai nepatinka, nieko gero zodziu visai, du kartus pirkausi, bet jau trecio nebus tikrai biggrin.gif aij dar patinka tas veido purskiklis su vitaminu c, sitas geras bent man. beje db maciau usa atsirado nauji kuno sviestai is dvieju daliu http://www.thebodysh...butter-duo.aspx nors uk gal dar seniau jie yra. siaip nemegstu situ kuno sviestu visu , nes jie man per riebus, bet mamai ir sesei netgi labai patinka.
Atsakyti
Nusipirkau kūno losjoną White Musk Blush
user posted image
Kvapas nerealus wub.gif wub.gif wub.gif Labai labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 06 10, 19:52)
BS501245

suteikia 50% nuolaida viskam perkant online is UK puslapio!!! thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



Neblogai būtų pasinaudoti, bet gaila, kad į LT nesiunčia...sad.gif
Atsakyti
QUOTE(_sala_ @ 2011 06 14, 07:44)
Neblogai būtų pasinaudoti, bet gaila, kad į LT nesiunčia...sad.gif


as tai noreciau, gal yra norinciu kartu?
Atsakyti
QUOTE(kosiute @ 2011 06 14, 08:18)
as tai noreciau, gal yra norinciu kartu?

O jus turit pazistamu UK? bigsmile.gif gal as tada ir prisijungciau prie uzsakymo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Snzk @ 2011 06 14, 10:45)
O jus turit pazistamu UK?  bigsmile.gif  gal as tada ir prisijungciau prie uzsakymo  thumbup.gif

Kažkuri tarpininkė suteikia adresą apsipirkti UK patiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Snzk @ 2011 06 14, 08:45)
O jus turit pazistamu UK?  bigsmile.gif  gal as tada ir prisijungciau prie uzsakymo  thumbup.gif


as ta turiu adresa UK smile.gif
Jei Jus is kauno, galetumem kooperuotis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kosiute @ 2011 06 14, 12:55)
as ta turiu adresa UK  smile.gif
Jei Jus is kauno, galetumem kooperuotis  4u.gif

As vilniete, bet tikrai galime kooperuotis bigsmile.gif Jeigu sutinkat, parasykit man i AZ mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
gal kam teko naudoti cia priemone?SEAWEED PORE PERFECTOR – Poras valanti priemonė su jūros dumbliais (30 ml)
Ši lengvos konsistencijos želė ypač greitai susigeria į odą. Ji skirta mišriai/ riebiai odai, naudojama probleminėms veido odos vietoms prižiūrėti ir puoselėti. Sudėtyje esantis ypatingas antibakterinis kompleksas, jūros dumblių ekstraktai padeda pagerinti išsiplėtusių ir užsikimšusių porų vietas, sumažina pernelyg aktyvią riebalinių liaukų veiklą.
ar galima naudoti kaip krema? per karscius man veidas plaukia nuo riebalu,reikia kad laikytu matiskuma..
Atsakyti