Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Gal jau kuri isbandet agurku valomaji pieneli veidui? Domina atsiliepimai, ar gerai nuvalo makiaza, ar nedirgina akiu ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule222 @ 2011 05 10, 10:37)
Gal jau kuri isbandet agurku valomaji pieneli veidui? Domina atsiliepimai, ar gerai nuvalo makiaza, ar nedirgina akiu ir t.t. 4u.gif


as naudoju, nors akys jautrios, bet man nedirgina. Aisku, jei patenka konkreciai jau i akis ar i akiu kamputi - tada aisku jauciasi tas dilgciojimas... bet realiai esu patenkinta - gaivus, tiek, kiek dazausi (nedaug), tiek nuvalo, plius siaip nesvarumus vakarais nuvalo nuo odos... kaip uz tokia kaina, kokia pirkau, tai labai neblogas daiktas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2011 05 10, 23:58)
as naudoju, nors akys jautrios, bet man nedirgina. Aisku, jei patenka konkreciai jau i akis ar i akiu kamputi - tada aisku jauciasi tas dilgciojimas... bet realiai esu patenkinta - gaivus, tiek, kiek dazausi (nedaug), tiek nuvalo, plius siaip nesvarumus vakarais nuvalo nuo odos... kaip uz tokia kaina, kokia pirkau, tai labai neblogas daiktas  rolleyes.gif


Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Ka galite pasakyti apie tea tree serija ?
Turiu kauke kuria siandien nusipirkau , bet bandziau anksciau tai labai patinka, tokia saldanti valandi ir aliejuka kuris gerai padziovina. Tai va galvojau susipirkti daugiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 05 11, 22:32)
Ka galite pasakyti apie tea tree serija ?
Turiu kauke kuria siandien nusipirkau , bet bandziau anksciau tai labai patinka, tokia saldanti valandi ir aliejuka  kuris gerai padziovina. Tai va galvojau susipirkti daugiau  4u.gif

pasikartosiu, man patinka naktinis losjonas, kaip tik pabaigiau ir man jo truksta leksiu vel pirkti. dar patinka tea tree prausiklis zele pavidalo ir putos fainos, pasirode svelnesnes nei prausiklis kuris kartais issausina mano problemiska bet jautroka oda. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 05 11, 20:32)
Ka galite pasakyti apie tea tree serija ?
Turiu kauke kuria siandien nusipirkau , bet bandziau anksciau tai labai patinka, tokia saldanti valandi ir aliejuka  kuris gerai padziovina. Tai va galvojau susipirkti daugiau  4u.gif

Man patinka ši serija,putas jau ne vienas esu sunaudojus,labai taupiai bei ilgam užtenka, naktinis kremukas geras, dabar nusipirkau tik neišbandžiau dar dieninės žėlė/kremuko.
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 05 11, 21:32)
Ka galite pasakyti apie tea tree serija ?
Turiu kauke kuria siandien nusipirkau , bet bandziau anksciau tai labai patinka, tokia saldanti valandi ir aliejuka  kuris gerai padziovina. Tai va galvojau susipirkti daugiau  4u.gif

Turejau dienini losjoną/kremą. TRAGIŠKAS. Nuo spuogelių visiškai nepadėjo. Baisiai sausino odą, tiesiog skūra luposi. Tempė odą. Kvapas stiprus arbatmedžio. Kaina nemaža, kažkas netoli 40 lt traukia. Vien žo, gaila išmestų litų
Atsakyti
Gal kas susigundys http://www.thebodysh...ndex.php?id=140 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 05 11, 22:32)
Ka galite pasakyti apie tea tree serija ?

Man patinka veido prausiklis ir aliejukas iš šitos serijos:)
Papildyta:
QUOTE(Austuja @ 2011 05 12, 12:02)

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Austuja @ 2011 05 12, 11:02)

velnias! susigundyciau bet neturiu korteles
Atsakyti
QUOTE(Olivia. @ 2011 05 12, 16:57)
velnias! susigundyciau bet neturiu korteles

Feisbuke skaiciau, kad : Jei nori pasinaudoti nuolaidomis, bet neturi nuolaidų kortelės ar ji nebegalioja, nenusimink - šiomis dienomis mes Tau ją padovanosime. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dingusi_diena @ 2011 05 12, 17:12)
Feisbuke skaiciau, kad : Jei nori pasinaudoti nuolaidomis, bet neturi nuolaidų kortelės ar ji nebegalioja, nenusimink - šiomis dienomis mes Tau ją padovanosime. wink.gif

Aleliuja! aciu labai , kad pranesei wub.gif
Atsakyti