Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2011 04 30, 11:13)
Turejau ir naktini ir dienini, bet nepatiko butent dieninis  smile.gif

nu tad tau reikejo meginti ka nors is juros dumbliu.... mirksiukas.gif kur reikia drekina, kur reikia pasausina, patraukia poras.. tik man laiko reikejo kol prie jo pripratau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktorija1986: 30 balandžio 2011 - 10:19
QUOTE(Viktorija1986 @ 2011 04 30, 12:19)
tik man laiko reikejo kol prie jo pripratau  smile.gif

o kodel? smile.gif kuo jis ypatingas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dingusi_diena @ 2011 04 30, 13:56)
o kodel?  smile.gif  kuo jis ypatingas? smile.gif

na jsi nera kazkuom ypatingas, tiesiog bubau ipratusi veida drekinti.. ir su vit. E ilgai naudojau, po keik man zinoma, kremukus nera blogai pakeisti.. juolab kad musu oda kinta e tik su amziumi bet ir su sezonu.. pameginus su juros dumbliais atrodydavo, kad siek tiek per mazai drekina skruostus, nors sis kremas ir atlieka drekinamaja funkcija, istepus veida juros dumbliu d. k. veidas tampa matinis, neblizgus.. gal del to teko priprasti prie jo, nes pries tai buvau priratusi prie kitokio kremo ir jo rezultatu.. prasidedant karsciams vel zadu imti su vit. E.. jau senokai ir benaudojau smile.gif
Atsakyti
Noreciau atsiliepimu apie sia priemone: Glow enhancer.
user posted image
Ieskojau tepamos priemones veido svytejimui isgauti ir TBS parduotuveje isbandziau sia bespalve. Bandziau tik ant rankos. Pairode, kad tepasi pakankamai gerai, nelipnus. Bet uzsienio tinklapiuose skaiciau ir neigiamu atsiliepimu. Todel idomu, gal kas nors bandet ir galite pakomentuoti?

Atsakyti
Kas ten atsirado arbuzu skonio? bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif kazka matiau viena akim..
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 05 07, 19:23)
Kas ten atsirado arbuzu skonio? bigsmile.gif  4u.gif  4u.gif kazka matiau  viena akim..



jau radau ir uzsisakiau arbuzu kvapo duzo zele.. tipo naturali kazkiek, be parabenu, be muilo ir t.t
http://www.thebodysh...;prdcode=85319m
Atsakyti
ir labai skaniai kvepia smile.gif

beje ir kuno pienelis yra arbuzinis wink.gif

http://www.thebodysh...;prdcode=85719m
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 05 07, 20:11)
jau radau ir uzsisakiau arbuzu kvapo duzo zele.. tipo naturali kazkiek, be parabenu, be muilo ir t.t
http://www.thebodysh...;prdcode=85319m

o per kur uzsisakot?siuncia tiesiogiai is to tinklalapio?
Atsakyti
QUOTE(zydrune0916 @ 2011 05 08, 13:30)
o per kur uzsisakot?siuncia tiesiogiai is to tinklalapio?



Ne, turiu saunia mergaite is kurios perku smile.gif jei domina parasykit i az, duosiu el pasta
Papildyta:
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2011 05 08, 13:28)
ir labai skaniai kvepia smile.gif
beje ir kuno pienelis yra arbuzinis wink.gif



Joooooooopsikmat doh.gif noru
Atsakyti
O ką galėtumėte pasakyti apie šiuos kvapus:
Mango Body butter
Coconut Body butter
Love ETC.. Body Butter

Noriu kažkokio, kad skaniai kvepėtų, bet nebūtų per saldus ir įkyrus... g.gif

Dabar turiu Satsuma kūno sviestą, bet nežinau - nepatinka man jis... Po kurio laiko net bloga darosi nuo kvapo. Tai va įdomu ar mango kvapas nebus iš tos pačios serijos... g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2011 05 09, 11:27)
O ką galėtumėte pasakyti apie šiuos kvapus:
Mango Body butter
Coconut Body butter
Love ETC.. Body Butter

Noriu kažkokio, kad skaniai kvepėtų, bet nebūtų per saldus ir įkyrus... g.gif

Dabar turiu Satsuma kūno sviestą, bet nežinau - nepatinka man jis... Po kurio laiko net bloga darosi nuo kvapo. Tai va įdomu ar mango kvapas nebus iš tos pačios serijos... g.gif

Mango kūno sviestą yra tekę naudot kurį laiką, pats kvapas gan saldus, bet ne įkyriai (bent man). O kokosinis (naudoju dabar, tai įspūdžiai šviežesni biggrin.gif) jau saldesnis. Labai saldus, bet malonus. Ir kvapas gan ilgai išlieka. Tai jei nenorit įkyraus kvapo ir saldūs ne prie širdies, kokosų gal nereiktų imt g.gif
Love ETC... kiek yra tekę uostyt, švelnesnis, bet naudojusi nesu.
Atsakyti
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2011 05 08, 14:28)
ir labai skaniai kvepia smile.gif

beje ir kuno pienelis yra arbuzinis wink.gif

http://www.thebodysh...;prdcode=85719m


Turiu abu, esu ypač patenkinta dušo želiuku. Jaučiasi tas natūralumas, sunkiai putoja ir t.t, užtat labai švelnus, nesausina odos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partena!: 09 gegužės 2011 - 15:12