Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Aišku žinosiu, reiks ir man pabandyti šešėlius smile.gif
Atsakyti
gal kas naudojat Brush on radiance rutuliukus? labai noreciau atsiliepimu
user posted image

ir apie siuos Love ETC kvepalus ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2011 04 26, 23:58)
gal kas naudojat Brush on radiance rutuliukus? labai noreciau atsiliepimu
user posted image

ir apie siuos Love ETC kvepalus  ax.gif
user posted image

Aš turėjau šiuos rutuliukus, tačiau išmečiau smile.gif Labai nepatiko. Visų pirma, matos toks blizgesys, tai dienai nekaip atrodo, be to spalva tokia į nenatūralų ružavumą. Žodžiu, nevykęs pirkinys... O kvepaliukai tai superiniai. Kaip tik dabar jų laukiu. Palyginus tai dar neblogai laiko, o ir kvapas toks wub.gif Pabandykit pauostyt, gal dar nepatiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, o kokie atsiliepimai apie si daikciuka?
user posted image
Labai laukiu nuomoniu, nes zadu ji isigyti?
Atsakyti
Koks butu jusu topas is TBS ? nes gavau kupona apsiprekinti gan nemazai sumai , reik isnaudoti per viena karta doh.gif as nebezinau ka imti biggrin.gif sviestu pilni namai ,duskiu irgi 4 stovi vien is tbs .kaukiu gal prisipirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 04 28, 14:36)
Koks butu jusu topas is TBS ? nes gavau kupona apsiprekinti gan nemazai sumai , reik isnaudoti per viena karta  doh.gif  as nebezinau ka imti  biggrin.gif  sviestu pilni namai ,duskiu irgi 4 stovi vien is tbs .kaukiu gal prisipirkti g.gif


Man dar masažo aliejai, kvepaliukai, rankų kremas su kanapėmis. 4u.gif Praktiški dalykai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Partena! @ 2011 04 28, 15:52)
Man dar masažo aliejai, kvepaliukai, rankų kremas su kanapėmis.  4u.gif  Praktiški dalykai wub.gif

labai geras dalykas ranku kremas su kanapem ir koju kremas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 04 28, 14:36)
Koks butu jusu topas is TBS ? nes gavau kupona apsiprekinti gan nemazai sumai , reik isnaudoti per viena karta  doh.gif  as nebezinau ka imti  biggrin.gif  sviestu pilni namai ,duskiu irgi 4 stovi vien is tbs .kaukiu gal prisipirkti g.gif

jei problemine oda - labai liuks naktinis tea tree losjonas, apgyde mano odyte uztenka kelis kart i savaite nakciai patept. dar labai patinka prausikliai veido ir zinoma, sepetelliu svelnumas wub.gif wub.gif
Atsakyti
1. prausimosi putos tea tree
user posted image
2. veido kremas su vit. E dieninis itin tinka vasarai
user posted image
3. drekinanti kremine pudra arba all in one base
user posted imageuser posted image
4. lupu blizgis is love gloss
user posted image
5. akiu seseliai kokie ne itin spalvoti, zemes spalvos.. arba vieni kokie iseiginiai.. geri seseliai man sie is dvieju spalvu
user posted image
ir siiap galeciau daug smulkmenu privardinti: tea tree aliejukas ar piestukas, kuris greitai ir efektyviai panaikina pavienius spuogiukus... taip pat kojom ka nors itin drekinacio, nes ant vasaros kulnai daznai vosom merginoms linke sauseti.. koki nors spal alieju, kuriuo galima patepti kojas kai jas apnuoginam, kad nebutu irgi sausos.. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2011 04 26, 23:58)
gal kas naudojat Brush on radiance rutuliukus? labai noreciau atsiliepimu
user posted image

AS naudoju rutuliukus, tik mano kita spalva.
Tai esu labai patenkinta, dienai naudoju skruostams, o vakarui kartais ir visa veida perbraukiu.
Papildyta:
QUOTE(Viktorija1986 @ 2011 04 28, 23:40)

2. veido kremas su vit. E dieninis itin tinka vasarai
user posted image


O man kremas su vitaminu E nepatiko - labai kimsdavo poras ir sunkiai susigerdavo.
Atsakyti
O man kremas su vitaminu E nepatiko - labai kimsdavo poras ir sunkiai susigerdavo.
[/quote]
o man tai geras, kaip tik lengvos strukturos.. gal tu koki naktini naudojai, nes anas tai riebus... g.gif smile.gif
Atsakyti
[quote=Viktorija1986,2011 04 30, 11:11]
O man kremas su vitaminu E nepatiko - labai kimsdavo poras ir sunkiai susigerdavo.
[/quote]
o man tai geras, kaip tik lengvos strukturos.. gal tu koki naktini naudojai, nes anas tai riebus... g.gif smile.gif
[/quote]
Turejau ir naktini ir dienini, bet nepatiko butent dieninis smile.gif
Atsakyti