Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Olivia. @ 2011 04 01, 20:37)
Lb domina nuomonės apie arbatmedžio prausiklį veidui. Švariai prausia? Nesausina?  Ar 'špakliui'  nuprausti tinkamas?  biggrin.gif  Kuriam laikui užtenka? Kokia kaina?
Ir ar yra arbatmedžio linijoj, šveitiklis veidui? jei taip kokios nuomonės apie jį ??
Ir dar: BodyShope gimtadienio mėnesį, kortelę už dyką duoda, ania?  4u.gif


Pamaciau , kad be prausiklio yra dar ir prausiamos putos. bigsmile.gif Kuom jie skiriasi, apart konsistencijos ir kuris geresnis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olivia. @ 2011 04 02, 00:22)
Pamaciau , kad be prausiklio yra dar ir prausiamos putos.  bigsmile.gif  Kuom jie skiriasi, apart konsistencijos ir kuris geresnis?  smile.gif


Man asmeniškai daug geresnės putos. Švelnesnės, mažiau sausina veidą. Tikrai gerai nuprausia makiažą. Nes tas želinis prausiklis siaubingai sausindavo... Bet šių gaminiš efektas tikrai geras, sumažėjo spuogelių, pagerėjo odos savjauta, jei ne tas įkyrus sausinimas būčiau kartojus ir kartojus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Partena! @ 2011 04 06, 08:14)
Man asmeniškai daug geresnės putos. Švelnesnės, mažiau sausina veidą. Tikrai gerai nuprausia makiažą. Nes tas želinis prausiklis siaubingai sausindavo... Bet šių gaminiš efektas tikrai geras, sumažėjo spuogelių, pagerėjo odos savjauta, jei ne tas įkyrus sausinimas būčiau kartojus ir kartojus 4u.gif

As su zeliniu arbatmedzio prausikliu plaunu makiazo sepetelius 4u.gif . Puikiai isplauna ir dezinfekuoja mirksiukas.gif
Atsakyti
Panaudojau ilgesni laika TBS bananini sampuna , tai atsiliepimai tokie :
*Kvapas puikus bet , issplovus sampuna jo nebelieka , plaukai is vis niekuom nekvepia biggrin.gif
*Labai netaupiai naudojasi , skystas
*Prastai putoja, nors tai mane nustebino nes sudetis nera jo naturali, eilinis chemijos prikimstas sampunas


Zodziu perkamas nebus , uzteko sudaudoti trecdali buteliuko , toliau nebenaudosiu schmoll.gif


Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 04 19, 15:24)
Panaudojau ilgesni laika TBS bananini sampuna , tai atsiliepimai tokie :
*Kvapas puikus bet , issplovus sampuna jo nebelieka , plaukai is vis niekuom nekvepia biggrin.gif
*Labai netaupiai naudojasi , skystas
*Prastai putoja, nors tai mane nustebino nes sudetis nera jo naturali, eilinis chemijos prikimstas sampunas
Zodziu perkamas nebus , uzteko sudaudoti trecdali buteliuko , toliau nebenaudosiu  schmoll.gif

Ir as juo neseniai pradejau plauti.Ispudzio nepaliko.Plaukai kazkokie nelabai svelnus. schmoll.gif Na tik kvapas plaunant thumbup.gif Sita buteliuka pabaigsiu, bet daugiau-nepirksiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvija @ 2011 04 19, 20:30)
Ir as juo neseniai pradejau plauti.Ispudzio nepaliko.Plaukai kazkokie nelabai svelnus. schmoll.gif Na tik kvapas plaunant thumbup.gif Sita buteliuka pabaigsiu, bet daugiau-nepirksiu schmoll.gif


Gerai,kad paskaiciua atsilipimus, nes jau zadejau issigyti sita sampuna ax.gif
o as tai labai uzsikabinusi ant kuno sviestuku, turiu dabar kokosini, ir dar mandarinu kvapo uzsisakiau, man jie nerealus...
dar vienas daikciukas sudomina tai bronzatas, kaip sepetelis,kuris auksinius blizgucius tepa ant veido ir kuno, buvo LT THE BODY SHOP apziurejau, na nieko..galvoju,gal kada reiks pabandyti..ka jus manote apie si daikta?
Atsakyti
QUOTE(kosiute @ 2011 04 20, 09:48)
Gerai,kad paskaiciua atsilipimus, nes jau zadejau issigyti sita sampuna ax.gif
o as tai labai uzsikabinusi ant kuno sviestuku, turiu dabar kokosini, ir dar mandarinu kvapo uzsisakiau, man jie nerealus...
dar vienas daikciukas sudomina tai bronzatas, kaip sepetelis,kuris auksinius blizgucius tepa ant veido ir kuno, buvo LT THE BODY SHOP apziurejau, na nieko..galvoju,gal kada reiks pabandyti..ka jus manote apie si daikta?

Turiu ta daikta wub.gif Naudoju vasara ant idegusio kuno, ar i vakarelius kokius, perbraukiu dekolte, pecius, svelniai skruostus ir per plaukus bruksteliu kartais siek tiek.. thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 03 31, 16:11)

Sakykite i kaip TBS sampunai noriu nusipirkti ir nezinau koki rinktis ar ta bananini, ar originalu melynoje pakuoteje ar purumo suteikianti , o gal ta nauja is natural serijos  g.gif

As turiu sampuna ir kondicionieriu is natural serijos. Tai schmoll.gif man plaukai po jo nei purus, nei grazus...Net nezinau kodel taip g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dingusi_diena: 20 balandžio 2011 - 09:14
Nu va ziuriu sampunai niekam nepatinka biggrin.gif

Uztat man ju duskes visos kurias turejau is sviestai thumbup.gif ir seseliai vieni is geriausiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 04 20, 14:00)
Nu va ziuriu sampunai niekam nepatinka  biggrin.gif 

Uztat man ju duskes visos kurias turejau is sviestai thumbup.gif  ir seseliai vieni is geriausiu 4u.gif


SESELIAI,TAI CIA TIE KUR KUBELIAI? g.gif
Atsakyti
Kubeliai irgi smile.gif o turiu tokius:

Spalva indigo kaip nuotraukoje
user posted image
dar turiu mineralinius (spalva kaip viduriniojio tik tamsesne, su auksinem dulkem)
user posted image
desiniausi
user posted image
user posted image

user posted image


tai va su pagrindu man visi issilaiko idealiai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cherry_: 20 balandžio 2011 - 20:30
QUOTE(Cherry_ @ 2011 04 20, 15:00)
Nu va ziuriu sampunai niekam nepatinka  biggrin.gif 

Uztat man ju duskes visos kurias turejau is sviestai thumbup.gif  ir seseliai vieni is geriausiu 4u.gif

Man irgi seseliai ir skaistalai ju vieni is labiausiai patinkanciu smile.gif
Atsakyti