Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Noriu paklausti o kas tie per kodai cia isgiradau jus kalbant kad pigiau perkate? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolcexxx @ 2011 03 30, 17:57)
Noriu paklausti o kas tie per kodai cia isgiradau jus kalbant kad pigiau perkate? g.gif  g.gif

Pagal kodus sužinome galiojimo datą 4u.gif
Atsakyti
Taip gavosi,kad nebaigusi iki galo alyvines duso zele,nusipirkau dar ir greifurtu smile.gif ,taipat greifurtu pieneli.Svarsciau kuria linija pirkt,ar citrinu,ar greifurtu,su vyro pagalba issirinkau greifurtu,bet kita karta butinai pirksiu citrinine linija.Gal kas bandet,kokie atsiliepimai g.gif
Atsakyti
Merginos, kokį dieninį kremą veidui patartumėt pirkti sausai odai g.gif Oda sausa, pleiskanoja.Kol kas nusižiūrėjau kur vitamine E serija,
user posted image
o gal geriau Carrot moisture cream g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akvija: 31 kovo 2011 - 10:29
QUOTE(Akvija @ 2011 03 31, 11:26)
Merginos, kokį dieninį kremą veidui patartumėt pirkti sausai odai g.gif Oda sausa, pleiskanoja.Kol kas nusižiūrėjau kur vitamine E serija,

riebesnis su morkom, manau geriau tiktu sausai odai
as tai turiu ir ta ir ta, tai su vitaminu E naudoju dienai, nes nepalieka tokios riebios pleveles +tepu nedaug, a su morkom tepu nakciai, nes jis toks *sunkesnis* kaip cia pasakyt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BabyGirl: 31 kovo 2011 - 11:20
QUOTE(BabyGirl @ 2011 03 31, 12:18)
riebesnis su morkom, manau geriau tiktu sausai odai
as tai turiu ir ta ir ta, tai su vitaminu E naudoju dienai, nes nepalieka tokios riebios pleveles +tepu nedaug, a su morkom tepu nakciai, nes jis toks *sunkesnis* kaip cia pasakyt

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvija @ 2011 03 31, 11:26)
Merginos, kokį dieninį kremą veidui patartumėt pirkti sausai odai g.gif Oda sausa, pleiskanoja.Kol kas nusižiūrėjau kur vitamine E serija,



Mano oda sausa, turiu Vitamin E krema, bet man nepakanka drekinimo schmoll.gif
Atsakyti
O kitų nebandėt drėkinančių g.gif To su morkom, ar dar keli mačiau yra, kad ir toks g.gif
user posted image
Atsakyti
As turiu ta su morkom . Mano oda misri T zona i riebuma zandai sausi . Tai man puikiai susigeria , kazkaip pasirode net labai lengvas g.gif kolkas patenkinta juo thumbup.gif



Sakykite i kaip TBS sampunai noriu nusipirkti ir nezinau koki rinktis ar ta bananini, ar originalu melynoje pakuoteje ar purumo suteikianti , o gal ta nauja is natural serijos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 03 31, 15:11)
As turiu ta su morkom . Mano oda misri T zona i riebuma zandai sausi . Tai man puikiai susigeria , kazkaip pasirode net labai lengvas  g.gif  kolkas patenkinta juo  thumbup.gif
Sakykite i kaip TBS sampunai noriu nusipirkti ir nezinau koki rinktis ar ta bananini, ar originalu melynoje pakuoteje ar purumo suteikianti , o gal ta nauja is natural serijos  g.gif

Aš užsisakiau bananinį, kai gausiu galėsiu pasakyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2011 03 31, 11:57)
Mano oda sausa, turiu Vitamin E krema, bet man nepakanka drekinimo  schmoll.gif


drinks_cheers.gif
Mano oda netgi ne sausa, mišri/normali, tai irgi nepakako drėkinimo. Apskritai Vit E kremas man įspūdžio nepaliko schmoll.gif
Atsakyti
Lb domina nuomonės apie arbatmedžio prausiklį veidui. Švariai prausia? Nesausina? Ar 'špakliui' nuprausti tinkamas? biggrin.gif Kuriam laikui užtenka? Kokia kaina?
Ir ar yra arbatmedžio linijoj, šveitiklis veidui? jei taip kokios nuomonės apie jį ??


Ir dar: BodyShope gimtadienio mėnesį, kortelę už dyką duoda, ania? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olivia.: 01 balandžio 2011 - 20:38