Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Smaliziu_feja @ 2011 03 15, 08:45)
visi produktai su XG kodais pagaminti 2010 metais wink.gif
su E atitinkamai 2009
su D 2008

o galiojimas 3 metai nuo pagaminimo. Tai realiai siais metais baiginejasi visi su D galiojimu.

A, B, C ir kitos raides alia M, ar F ar dar kazkas - nebegalioja  mirksiukas.gif

nubėgau sutikrinti visą turimą kosmetiką, super viskas pagaminta 2010, vadinas galioja dar tris metus ane bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2011 03 15, 08:45)

A, B, C ir kitos raides alia M, ar F ar dar kazkas - nebegalioja  mirksiukas.gif

Jei pas mane E020FB tai nebegalioja g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ramirėja @ 2011 03 15, 10:25)
Jei pas mane E020FB tai nebegalioja g.gif  unsure.gif


Jei E vadinas pagaminta 2009 metais ir neatidarius galioja 3 metus nuo pagaminimo, tačiau kiekvienas produktas turi nurodytą ant pakuotės galiojimą, kiek jis galioja nuo pakuotės atidarymo. Nurodyta būna štai tokio būdu:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2011 03 15, 09:33)
Jei E vadinas pagaminta 2009 metais ir neatidarius galioja 3 metus nuo pagaminimo, tačiau kiekvienas produktas turi nurodytą ant pakuotės galiojimą, kiek jis galioja nuo pakuotės atidarymo. Nurodyta būna štai tokio būdu:
user posted image

AČIŪ 4u.gif aišku dabar
Atsakyti
QUOTE(eglute-2002 @ 2011 03 14, 20:57)
jei neklystu, tai pagaminta 2010m.... 4u.gif

Ačiū smile.gif
Atsakyti
Gal galit kas nors i az atsiusti kontaktus kas pigiau parduoda the body shop produkcija,turejau bet netycia istryniau doh.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramirėja @ 2011 03 15, 10:25)
Jei pas mane E020FB tai nebegalioja g.gif  unsure.gif


Galioja drinks_cheers.gif , juk pagaminta 2009m mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos wink.gif Skaitau skaitau ir mąstau - super, jog galima įsigyti kiek pigiau gaminukų, tačiau kaip taip yra? Ta prasme, kodėl perpardavinėjantys asmenys gali tai parduoti pigiau? Kame šaknys? Ar nėra kartais, kad kažkas negerai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasc @ 2011 03 25, 20:14)
Sveikos wink.gif Skaitau skaitau ir mąstau - super, jog galima įsigyti kiek pigiau gaminukų, tačiau kaip taip yra? Ta prasme, kodėl perpardavinėjantys asmenys gali tai parduoti pigiau? Kame šaknys? Ar nėra kartais, kad kažkas negerai? g.gif


Tai kad LT kainos uzkeltos nesvietiskai parduotuvese, tai siunciantis is uzsienio daug pigiau gaunasi. Tame ir visos saknys biggrin.gif
Atsakyti
hm, bet kad kainuoja siuntimas ar vežimas iš kitų šalių.... o ir kiek žiūrėdavaus daug kur kainos būdavo panašios... tai altruistai tie žmogai?
Atsakyti
Juk daug niuansu yra biggrin.gif
Perkant dideliais kiekiais siuntimas gali but nemokamas, buna ivairios akcijos ir t.t. Gal pas juos yra kas daznai vazineja, su kuo bendradarbiauja, parveza ir t.t. Pilna ivairiu budu.
Atsakyti
Merginos kas naudojote Nutriganic kremu serija? per klaida man atsiunte visa serija, bet bijau nes mano oda linkusi riebaluotis.
gal kas bandete turincios tokia oda?

Mano oda nera riebi, bet dienai sis kremas manau puikiai tiktu ir riebiai odai, nes labai lengvas, greit susigeria ir neriebina. Man tai labai patinka smile.gif thumbup.gif O vat tonikas tai siek tiek dirgina oda, dazniau naudojant persti oda, tad galiu naudoti tik retkarciais sad.gif
Atsakyti