Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Aciu mergaites uz atsakyma 4u.gif

Jau gavau savo duske, tik dar nebandziau nes pasiflorines duskes bonka stovi biggrin.gif Man isvis labai patinka TBS duskes ju uztenka laaabai ilgam , ir kvapai, bei drekinimas 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cherry_: 12 kovo 2011 - 14:32
QUOTE(angeloangel @ 2011 03 12, 11:02)
ji tokia riebesnė nei dušo želė paprastos rolleyes.gif

O man va šita ir kokosinė duškės tai labai nepatiko schmoll.gif Visas kitas dievinu, o va šios kažkokios nenusisekę- nepatinka, kad neputoja, neįmanoma paskirstyti ant kempinės, nebent ranka tepti, kvapai taip pat nestebuklas, drėkinimas normalus, nepasakyčiau, kad ypatingai drėkintų, na žodžiu man tai nepatiko ir nepirksiu daugiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kavute @ 2011 03 12, 22:46)
O man va šita ir kokosinė duškės tai labai nepatiko  schmoll.gif Visas kitas dievinu, o va šios kažkokios nenusisekę- nepatinka, kad neputoja, neįmanoma paskirstyti ant kempinės, nebent ranka tepti, kvapai taip pat nestebuklas, drėkinimas normalus, nepasakyčiau, kad ypatingai drėkintų, na žodžiu man tai nepatiko ir nepirksiu daugiau  cool.gif

Tai aišku visiems ir negali tikti, aš naudoju su pirštinaitėm iš TBS dušo žėlę tai super man pasiskirsto ax.gif
Atsakyti
Gal kas žinot kiek kainuoja TBS paprasta dildė ir nagų odelių pieštukas parduotuvėj? 4u.gif Mąstau ar pas tarpininkes pigiau ar parduotuvėj su kortele g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nicoletta @ 2011 03 13, 19:53)
Gal kas žinot kiek kainuoja TBS paprasta dildė ir nagų odelių pieštukas parduotuvėj?  4u.gif  Mąstau ar pas tarpininkes pigiau ar parduotuvėj su kortele  g.gif



del dildes nezinau, o nagu piestukas, bent anksciau, kainavo 51.5 Lt parduotuveje. O pas tarpininke 30 lt ax.gif
Atsakyti
Gal,kuri gali tiksliai pasakyti,ar tiesa,jog sis primeris "isgaruos" is prekybos? unsure.gif
user posted image
Butu,labai,labai man gaila biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas galėtų numest tą nuorodą, kur suvedus koduką paaiškėja galiojimo trukmė TBS produkcijos?
Atsakyti
QUOTE(Mercredi @ 2011 03 14, 18:52)
Gal kas galėtų numest tą nuorodą, kur suvedus koduką paaiškėja galiojimo trukmė TBS produkcijos?


ten klaidingai rodydavo kazkaip praeita karta... rolleyes.gif patikimiau cia parasyti ir mergaites suskaiciuos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2011 03 14, 18:47)
ten klaidingai rodydavo kazkaip praeita karta...  rolleyes.gif  patikimiau cia parasyti ir mergaites suskaiciuos biggrin.gif

XG576HA
XG806SL

Jei kam nesunku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mercredi @ 2011 03 14, 20:10)
XG576HA
XG806SL

Jei kam nesunku  4u.gif

jei neklystu, tai pagaminta 2010m.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute-2002 @ 2011 03 14, 19:57)
jei neklystu, tai pagaminta 2010m.... 4u.gif

kaip jus cia taip suskaiciuojate ir as noriu zinoti nes perku is tarpininkes tik neaisku kada pagamintas prekes. itartinai zema kaina nusipirkau C linijos gaminiu. norejau paimti daugiau pakuociu bet sudvejojau.
XG403LG ir XG704LG
Atsakyti
QUOTE(Tankas @ 2011 03 15, 02:21)
kaip jus cia taip suskaiciuojate ir as noriu zinoti nes perku is tarpininkes tik neaisku kada pagamintas prekes. itartinai zema kaina nusipirkau C linijos gaminiu. norejau paimti daugiau pakuociu bet sudvejojau.
XG403LG  ir XG704LG



visi produktai su XG kodais pagaminti 2010 metais wink.gif
su E atitinkamai 2009
su D 2008

o galiojimas 3 metai nuo pagaminimo. Tai realiai siais metais baiginejasi visi su D galiojimu.

A, B, C ir kitos raides alia M, ar F ar dar kazkas - nebegalioja mirksiukas.gif
Atsakyti