Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(october' @ 2011 02 22, 15:02)
mano rankos paskutiniu metu buvo pasidariusios labai sausos, šis kremas jas atgaivino, taigi dedu didelį pliusą, minusas - kaip jau minėta kvapas, bet jis gana greit išnyksta smile.gif


As taip pat tik su geriausiais atsiliepimais apie kanapiu ranku krema thumbup.gif 4u.gif . Tai tikras issigelbejimas sausoms rankytems smile.gif. O tas kvapas, sakyciau, jau ir nebeerzina, pripratau turbut tongue.gif . Jau daaaug pakuociu sunaudojom... biggrin.gif
Atsakyti
man is TBS dar labai geras migdolu aliejaus ranku kremas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute-2002 @ 2011 02 22, 16:13)
As taip pat tik su geriausiais atsiliepimais apie kanapiu ranku krema  thumbup.gif  4u.gif . Tai tikras issigelbejimas sausoms rankytems smile.gif. O tas kvapas, sakyciau, jau ir nebeerzina, pripratau turbut  tongue.gif . Jau daaaug pakuociu sunaudojom... biggrin.gif


manau,kad ir mano nepaskutine. patinka,kaip isigeria ir nelieka pleveles ant ranku thumbup.gif
Atsakyti
ir prie migdolu intensyvaus ranku kremo dar yra SPA Afrika serijos ranku ir pedu kremas, kuris niekuo ne prastesnis nei kanapinis, o kvapas visiskai nebjaurus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2011 02 14, 15:59)
gal yra atsiliepimu apie vitamino C serija? ieskau kazko, kas sumazintu veido raudoni, atgaivintu oda  rolleyes.gif

mano oda linkusi riebaluotis todel sunku atsirinkti. isbandziau C dienini krema, tai tiko labai malonus pojutis tepantis, greitai isigeria. pasiemiau dienini krema ir paakiu. bet kadangi dar ankstesnio nespejau isnaudoti nieko negaliu pasakyti kaip bus su C naudojant ilgesni laika.
Papildyta:
QUOTE(Kikile @ 2011 02 08, 21:39)
Ne visai i tema atsakysiu - naudoju eko Nutriganics krema veidui tai jis man superinis  thumbup.gif ! turetu ir paakiu but ne prastesnis.

Merginos kas naudojote Nutriganic kremu serija? per klaida man atsiunte visa serija, bet bijau nes mano oda linkusi riebaluotis.
gal kas bandete turincios tokia oda?

Papildyta:
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 09 25, 20:18)
O ka apie Aloe krema veidui galetumet pasakyti  4u.gif

sis kremas labai tiko mano vyrui , nes jis turi jautria oda. nieko neprisitaikydavo o sis tiko, bent jau kuriam laikui ...
Papildyta:
QUOTE(Lyre @ 2010 10 14, 18:03)
Pirma karta turejau TBS produktus ir nusivyliau. Nusivyliau kuno sviestu. Turiu avieciu. Is pradziu viskas buvo gerai. Bet sviestui einant i pabaiga pradejo ZIAURIAI niezti oda, tiesiog neimanoma. Jums taip nebuvo?  verysad.gif

tiesiog kiek teko pastebeti tai TBS produkcija negali buti ilgai pradaryta. as sviesto dezute gan greitai sunaudoju , bet pastebejau kurie megineliai(po kelioniu) like is anksciau pastoveje tai prade ir spalva ir kvapa, beje kaip ir kremai kuriu per sezona neisnaudoju. viska metu lauk.
gal ir jusu sviestas kiek ilgiau pastovejes.
teko matyti kaip tik ka pradaryta sviesta uzsitepus, moteriai isbere ranka. sako man taip buna jei kremas buna pasenes. nustebau bet paskui susimasciau nes atsiusta sviesto pakuote buvo be vakumo.
man oda nieztejo nuo kuno pienelio toks buvo kaledines serijos pernai metu su blizgiu, bet..... jis buvo metus laiko prastovejes nenaudojamas. tai ismeciau lauk
Atsakyti
QUOTE(Tankas @ 2011 02 23, 17:42)
tiesiog kiek teko pastebeti tai TBS produkcija negali buti ilgai pradaryta. as sviesto dezute gan greitai sunaudoju , bet pastebejau kurie megineliai(po kelioniu) like is anksciau pastoveje tai prade ir spalva ir kvapa, beje kaip ir kremai kuriu per sezona neisnaudoju. viska metu lauk.
gal ir jusu sviestas kiek ilgiau pastovejes.
teko matyti kaip tik ka pradaryta sviesta uzsitepus, moteriai isbere ranka. sako man taip buna jei kremas buna pasenes. nustebau bet paskui susimasciau nes atsiusta sviesto pakuote buvo be vakumo.
man oda nieztejo nuo kuno pienelio toks buvo kaledines serijos pernai metu su blizgiu, bet..... jis buvo metus laiko prastovejes nenaudojamas. tai ismeciau lauk

Sita ir as pastebejau, kad negalima ilgai laikyti atidarius smile.gif . Vyro vienas kremas po skutimosi uzsistovejo, nes ne viena turejo, tai prarado ir konsistensija, ir kvapas pasikeite. Ir mano pilingai veidui abu pakeite kvapa, ilgokai uzsistovejo biggrin.gif .
O tai reiskia, kad TBS nera labai prifarsiruota chemijos tongue.gif . Super drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
TBS kosmetika tikrai natūralesnė thumbup.gif Bet kai pirmąkart įkišau nosį TBS parduotuvę Anglijoj, šokas ištiko kainas pamačius. Su lietuviškomis nėra net ką lyginti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute-2002 @ 2011 02 23, 23:07)
Sita ir as pastebejau, kad negalima ilgai laikyti atidarius smile.gif . Vyro vienas kremas po skutimosi uzsistovejo, nes ne viena turejo, tai prarado ir konsistensija, ir kvapas pasikeite. Ir mano pilingai veidui abu pakeite kvapa, ilgokai uzsistovejo biggrin.gif .
O tai reiskia, kad TBS nera  labai prifarsiruota chemijos tongue.gif . Super drinks_cheers.gif  wub.gif


pas mus sviestas vienas pakeite kvapa. galvoju,mest lauk...nes nenaudojamas visiskai stovi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(European @ 2011 02 24, 11:12)
TBS kosmetika tikrai natūralesnė thumbup.gif Bet kai pirmąkart įkišau nosį TBS parduotuvę Anglijoj, šokas ištiko kainas pamačius. Su lietuviškomis nėra net ką lyginti doh.gif


tipo brangiau ar pigiau? Man tai visur nezmoniskos kainos to bodyshopo.
Jei kam idomu tai cia ju katalogas platintogu http://viewer.zmags....dea#/cdfb8dea/1 Galima gaut iki 20-25% nuolaida. Tik kazi ar siustis i LT apsimoketu.
Atsakyti
Gavau Hempz ranku krema, isigeria labai gerai 4u.gif na kvapelis jo tai tikrai ne koks biggrin.gif ziuresiu kokie bus rezultatai 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos dar karta gal zinote is TBS koki veidukui kremuka?mamos zandai nuraudonuoja ant vakaro sake persti ir kaista siek tiek gal koki zinot kuris padetu? 4u.gif
Atsakyti
kanapiu kremas rankom super thumbup.gif
Atsakyti