Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Galiu pasakyt tik tiek.. Domejausi as tuo p;atinimu TBS LT.. ir ka gi as suzinojau ax.gif kad pagal visas teises sios kosmetikos LT negalima platint, nes kazkokia kompanija (dabar nepamenu pavadinimo blush2.gif ) ispirko Pabaltijo salys, todel cia ne ta pati firma prekiauja musu parduotuvese kaip UK. Todel ir kaina taip skyriasi, nes jiems uzsidirbt irgi reikia. Tai va, dziaukimes kad galim gaut prekiu pigiau, nes platintojos dar ir rezikuoja gauti didele bauda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DA_LI @ 2011 02 16, 22:50)
Aha, tai vis dėlto giminaitė parsiunčia hah.gif Ir ji UK gyvena, o tiesiogiai į Lietuvą tai jie nesiunčia biggrin.gif


o kas sakė kad jie siunčia į LT? aš juk taip nesakiau ax.gif
ji man daug ką parsiunčia ir tuo džiaugiuosi, nes ir vaikus aprengiu žymiai pigiau ir kokybiškiau ax.gif

QUOTE(Smaliziu_feja @ 2011 02 18, 16:25)
kartais paskaitau kau kuriuos komentarus del kainu UK, del kainu pas mus LT parduotuvese

nelabai supratau ką jūs tuo norėjote pasakyti butent čia ir prie ko čia TBS kosmetika g.gif blush2.gif

QUOTE(DA_LI @ 2011 02 18, 16:56)
Bet  ta parsiunčianti pusseserė yra gana retas atvejis- na turi žmogus progą ir naudojasi sėkmingai, neturėtų, pirktų kitur 

manau ne aš pirma, ne aš paskutinė kuri naudojas galimybe gauti viską pigiau, be to kokybės daiktų nesulyginsi su LT skudurais ir UK tarkim blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2011 02 18, 23:05)
nelabai supratau ką jūs tuo norėjote pasakyti butent čia ir prie ko čia TBS kosmetika g.gif  blush2.gif


cia buvo del kainu LT body shop parudotuvese ir kainu UK body shop tinklalapyje ar parduotuvese smile.gif as tik apie body shopa cia turejau viska omenyje, gal kiek painiai surasiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2011 02 18, 21:55)
cia buvo del kainu LT body shop parudotuvese ir kainu UK body shop tinklalapyje ar parduotuvese smile.gif as tik apie body shopa cia turejau viska omenyje, gal kiek painiai surasiau  blush2.gif

aišku ax.gif šiaip jei rimtai man kokybė skiriasi, nors atrodo tas pats daiktas tas pats kvapas bet sviestai iš UK man geresni nei LT pirkti, bet gal čia tik man taip atrodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2011 02 19, 00:41)
aišku ax.gif  šiaip jei rimtai man kokybė skiriasi, nors atrodo tas pats daiktas tas pats kvapas bet sviestai iš UK man geresni nei LT pirkti, bet gal čia tik man taip atrodo blush2.gif



ne, zinokit, ne tik jums, daug kam taip atrodo, ne pirma karta jau skaitau ar girdziu toki dalyka mirksiukas.gif girdejau teorija, kad anglijoje perkamoji gale stipresne ir greiciau isperka bei sviezesnes prekes pardavime, o LT stovi ir stovi parduotuveje... bet nezinau, ar si teorija teisinga

siaip ne i tema, bet del kosmetikos jau seniai girdejau, kad tas pats Pantene sampunas ar panasus, Lietuvai gaminami is kitokiuz aliavu, antriniu kazkokiu arba gaminami ne tikrojo gamintojo gamykloje, o filialuose ir del to kokybe prastesne. Kad reiktu visa kosmetika pirktis tik uzsienyje, nepaisant to, kad pas mus ji irgi parduodama... Kiek tame tiesos nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2011 02 19, 08:16)
ne, zinokit, ne tik jums, daug kam taip atrodo, ne pirma karta jau skaitau ar girdziu toki dalyka  mirksiukas.gif  girdejau teorija, kad anglijoje perkamoji gale stipresne ir greiciau isperka bei sviezesnes prekes pardavime, o LT stovi ir stovi parduotuveje... bet nezinau, ar si teorija teisinga

siaip ne i tema, bet del kosmetikos jau seniai girdejau, kad tas pats Pantene sampunas ar panasus, Lietuvai gaminami is kitokiuz aliavu, antriniu kazkokiu arba gaminami ne tikrojo gamintojo gamykloje, o filialuose ir del to kokybe prastesne. Kad reiktu visa kosmetika pirktis tik uzsienyje, nepaisant to, kad pas mus ji irgi parduodama... Kiek tame tiesos nezinau  g.gif

aš dar galiu pridurti, kad mama atvežė iš Prancūzų berods tą patį syos šampūną tai net kvepėjo kitaip, o rūšis neva ta pati doh.gif
Atsakyti
Sveikos gal kas bandet TBS ranku krema su kanapemis ar tikrai jis lb geras kaip ji giria,nes mano rankos labai sausos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauruciukas23 @ 2011 02 22, 10:58)
Sveikos gal kas bandet TBS ranku krema su kanapemis ar tikrai jis lb geras kaip ji giria,nes mano rankos labai sausos  4u.gif


man patinka labai!
tik galiu prikibti prie dvieju dalyku : pakuote. kazkaip negraziai tas metalas susilamdo ir kvapas, prie kurio palaipsniui pripranti.
bet visumoj thumbup.gif labai gerai padrekina,paminkstina rankas . ko gero, vienas is megstamiausiu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(angeloangel @ 2011 02 19, 09:50)
aš dar galiu pridurti, kad mama atvežė iš Prancūzų berods tą patį syos šampūną tai net kvepėjo kitaip, o rūšis neva ta pati doh.gif



offtop : tai cia galima viskam pritaikyti unsure.gif tokia realybe. ir is tikro, tie visi ekologiski kremai irgi gi gali buti visai neekologiski ir gaminami is prastesniu zaliavu specialiai Lietuvai.
Atsakyti
[quote=miyako,2011 02 22, 10:39]
man patinka labai!
tik galiu prikibti prie dvieju dalyku : pakuote. kazkaip negraziai tas metalas susilamdo ir kvapas, prie kurio palaipsniui pripranti.
bet visumoj thumbup.gif labai gerai padrekina,paminkstina rankas . ko gero, vienas is megstamiausiu thumbup.gif


O sakykit gal kuris geresnis is TBS yra nei sis? nes jau laaaabaaaiiii sausa ranku oda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(miyako @ 2011 02 22, 10:39)

offtop : tai cia galima viskam pritaikyti  unsure.gif  tokia realybe. ir is tikro, tie visi ekologiski kremai irgi gi gali buti visai neekologiski ir gaminami is prastesniu zaliavu specialiai Lietuvai.

na pilnai sutinku, todėl Lietuvoj perku tik maistą, kurio niekas nesiunčia iš kitur internetu užsisakius tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lauruciukas23 @ 2011 02 22, 10:58)
Sveikos gal kas bandet TBS ranku krema su kanapemis ar tikrai jis lb geras kaip ji giria,nes mano rankos labai sausos  4u.gif

Siandien kaip tik gavau is krema. Tai is karto ir pasitepiau, rankoj atgijo. Kremas duoda stipru drekinimo jausma. Tik va tas minusas kvapas, bet ji jauti kai tepiesi, o veliau nieko nelieka, matyt joks cia ir minusas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauruciukas23 @ 2011 02 22, 10:58)
Sveikos gal kas bandet TBS ranku krema su kanapemis ar tikrai jis lb geras kaip ji giria,nes mano rankos labai sausos  4u.gif

mano rankos paskutiniu metu buvo pasidariusios labai sausos, šis kremas jas atgaivino, taigi dedu didelį pliusą, minusas - kaip jau minėta kvapas, bet jis gana greit išnyksta smile.gif
Atsakyti