Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Merginos, parduotuvėje yra 25% 100 prekių, tai jau normalesnė kaina darosi thumbup.gif
Atsakyti
gal yra atsiliepimu apie vitamino C serija? ieskau kazko, kas sumazintu veido raudoni, atgaivintu oda rolleyes.gif
Atsakyti
bet tai ziuriu,kad daug kas jau nebeperka is parduotuviu. visi is kazko.... ir as kai paziurejau kainu skirtuma,siulomos prekes parduotuves ir tos pacios is zmoniu,kurie siunciasi,ar kazkaip gauna- tai susimasciau labai..
pagalvojau,kad kai noresi dar kazko is bodyshopo tai pradzioj reikes pasidairyt po SM.

bet kita vertus, kartais visai buna padoriu nuolaidu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(miyako @ 2011 02 14, 17:23)
bet tai ziuriu,kad daug kas jau nebeperka is parduotuviu. visi is kazko.... ir as kai paziurejau kainu skirtuma,siulomos prekes parduotuves ir tos pacios is zmoniu,kurie siunciasi,ar kazkaip gauna- tai  susimasciau labai..
pagalvojau,kad kai noresi dar kazko is bodyshopo tai pradzioj reikes pasidairyt po SM.

bet kita vertus, kartais visai buna padoriu nuolaidu  blush2.gif

Nebeatsimenu kada paskutinį kartą pirkau parduotuvėje, nes tikrai labai labai neapsimoka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(somebody else @ 2011 02 14, 18:30)
Nebeatsimenu kada paskutinį kartą pirkau parduotuvėje, nes tikrai labai labai neapsimoka schmoll.gif


nebent per akcijas. tada as prasluoju lentynas. o siaip reiketu man pabandyt is ko nors..
o jus siunciates?
Atsakyti
aš siunčiuosi irgi iš UK, jei kam reikia atsiuntė man šiandien koduką 10%
galit panaudoti ax.gif
REVIEWTHANKS
Atsakyti
http://www.thebodysh...ctId=prod618811
Gal bandet sita? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2011 02 16, 10:07)
aš siunčiuosi irgi iš UK, jei kam reikia atsiuntė man šiandien koduką 10%
galit panaudoti ax.gif
REVIEWTHANKS

O jūs savarankiškai siunčiatės iš UK puslapio? nes ten lyg mačiau, kad jie siunčia tik UK. Kaip tik šiandien ten peržvelgiau, tai kai aš turiu savo pastovius TBS platintojus ir iš jų perku, tai kai pažiūrėjau tame psl. man kainos skirtumas susidaro tik kokių pora trejetą litų brangiau iš paltintojų, ir tai čia tik imant gryną kainą be jokių siuntimų. Ar jūs ten turite dar kokių nuolaidų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DA_LI: 16 vasario 2011 - 13:14
QUOTE(DA_LI @ 2011 02 16, 13:10)
O jūs savarankiškai siunčiatės iš UK puslapio? nes ten lyg mačiau, kad jie siunčia tik UK.  Kaip tik šiandien ten peržvelgiau, tai kai aš turiu savo pastovius TBS platintojus ir iš jų perku, tai kai pažiūrėjau tame psl. man kainos skirtumas susidaro tik kokių pora trejetą litų brangiau iš paltintojų,  ir tai čia tik imant gryną kainą be jokių siuntimų. Ar jūs ten turite dar kokių nuolaidų?

taip perku pati 4u.gif man giminaitė parsiunčia iš UK, aš jos adresu išsiunčiu ir tiek, o pirkti stengiuosi per akcijas ax.gif kai perki per akcijas, tai patikėk kainos nuo platintojų smarkiai skiriasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2011 02 16, 20:29)
taip perku pati 4u.gif man giminaitė parsiunčia iš UK, aš jos adresu išsiunčiu ir tiek, o pirkti stengiuosi per akcijas ax.gif kai perki per akcijas, tai patikėk kainos nuo platintojų smarkiai skiriasi ax.gif

Aha, tai vis dėlto giminaitė parsiunčia hah.gif Ir ji UK gyvena, o tiesiogiai į Lietuvą tai jie nesiunčia biggrin.gif
Atsakyti
kartais paskaitau kau kuriuos komentarus del kainu UK, del kainu pas mus LT parduotuvese, del kainu pas platintojas ir norisi is tikruju padiskutuoti, bet nezinau ar cia tam vieta + nenoriu su kelti labai jau audringu emocingu gincu...

Tiesiog toks penas pamastymams - ar zinote visa "atvirkstine" platintoju darbo puse, kad sakyti, jog jos per brangiai parduoda tas prekes, kurios bet kokiu atveju yra pigesnes, nei parduotuvese LT? Plius pagalvokite dar, kad kiek as zinau - Avon, Oriflame, Faberlic, Amway platintojos gauna nuo parduotu prekiu nuo 25 iki 40 procento sau - toki uzdarbi. Kodel manote, kad TBS Platintojos turetu gauti mazesni? kuo jos blogesnes... Jos irgi dirba smile.gif

gerai, kad galima nusipirkti per UK ispardavimus, gerai kad galima LT nusipirkti per ispardavimus - sito niekas neneigia. O kai nera ispardavimu gerai, kad galima ir siaip nusipirkti pigiau, nei LT parduotuvese ir, beje, nei UK parduotuvese - nes be nuolaidu UK perkant ne visada iseina pigiau net nei LT parduotuvese, ka jau bekalbeti apie platintoju siulomas kainas.

Tiesiog pazistu daug zmoniu, kurie uzsiima prekyba internetu ir pan, ir zinau tai, kas lieka uz kadro. Ir nera tai jau taip saldu ir paprasta, kaip gali atrodyti tiems, kurie su tuo nera susidure rolleyes.gif todel jei turiu galimybe internetu nusipirkti kazkoki daikta is kazko pigiau, esu labai patenkinta, kad turiu tokia galimybe. Ir man dzin, kiek tas zmogus SAU nuo to palieka. Man svarbu kad AS sutaupau perkant is jo biggrin.gif

O kitas dar dalykas - as irgi zinau kur ir ka galima nusipirkti pigiau, nei platina, tarkim pas mus kosmetikos skyrelyje skelbimuose merginos - ivairius Loreal blizgius ten dar kazka, plaukams kosmetika... Bet nerasau, kad vaj vaj, kodel taip brangiai jus parduodat - tos, kurios zino kaip pirkti, nusiperka. Kurios nemoka yra dekingos sitoms merginoms uz tokias kainas, kurias jos pateikia, nes tai vis tiek pigiau, nei parduotuvese. Taigi... ax.gif

bet gyvenkime draugiskai, tikrai nesileisiu i pyktus gincus. Jei proto ribose padiskutuoti - visada prasom, savo nuomone visada pasidalinsiu, o jei kas prades "varyti" i tokius postus net nereaguosiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smaliziu_feja: 18 vasario 2011 - 16:31
Bet ta parsiunčianti pusseserė yra gana retas atvejis- na turi žmogus progą ir naudojasi sėkmingai, neturėtų, pirktų kitur biggrin.gif Aš asmeniškai tai visai palaikau tuos Lietuvoje platinančius žmones: iš UK siųstis užtrunka laiko , išpardavimai ne visada pagal norą būna, ir pirmiausia ne kiekvienas turi ir galimybę . Man tai jeigu pigiau nei parduotuvėje, prekės šviežios, į namus pristato , tai sukt galvą ar tas žmogus nuo tos prekės uždirba penkis ar dešimt litų , tai visai noro nėra, čia aš vadovaujuosi principu, bile man gerai ir patogu vacation4.gif Jei TBS siųstų tiesiogiai į Lietuvą, tai turbūt aišku, kad pirkčiau, jei matyčiau, kad verta, bet kai nesiunčia, tai negi aš dabar visą UK keiksiu. O diskutuot apie perkamosios galios Europoje skirtumus, tai čia turbūt iki begalybės galima.
Atsakyti